Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2015 23:49 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
Ktoś mógłby mi doradzić, czy jest wykonalne aby w ciągu 8 godzinnej przerwy między lotami w BGY zdążyć pojechać nad Jezioro Garda lub Como i wrócić na lotnisko? Jeśli tak, jakie środki transportu polecacie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#2 PostWysłany: 23 Lut 2015 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
tak, jest to wykonalne, przynajmniej nad como.
tylko nie wiem czy warto. ze 2-2,5 godziny stracisz na dojazd (lotnisko-stacja kolejowa+pociąg) w jedna stronę. w sumie w 3 godziny lecco obejdziesz z zegarkiem w reku. na jedzenie już zbraknie czasu...

jak Ci brakuje pomysłów to możesz np wyskoczyć na jezioro iseo. też ładne ale nieco bliżej no nie ma tyle rzeczy do oglądania wiec i chodzenia. autobusem nawet z lotniska bezpośrednio można dojechać (ale to nie często).
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Lut 2015 12:00 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
Dzięki! Tak chyba zrobię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lut 2015 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 828
srebrny
Nad jezioro Garda nie zdążysz... Najszybszą formą transportu żeby zobaczyć Como natomiast będzie wypożyczenie auta.
_________________
Image

http://mamasaidbecool.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 26 Lut 2015 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
w listopadzie 2014 jadac poznym wieczorem juz poza szczytem komunikacyjnym
nie zmiescilismy sie w 3 godzinach jadac z Gardy na lotnisko
i mowie tutaj o czystej jezdzie bez procedury zwrotu auta etc
kilometrow jest niewiele ale autostrada rozgrzebana co kawalek
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Mar 2015 20:24 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
Będę sam, więc auto raczej nie wyjdzie najtaniej.
Chyba zrobię tak jak napisał @namteH i pojadę nad Jezioro Iseo. Chyba, że znacie jakieś fajne jeziora albo inne fajne, ale niezatłoczone miejsca w okolicy do których można dotrzeć tanio i szybko? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Mar 2015 12:49 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Warto zwiedzić samo Bergamo. Ale zakładam, że miasto (w szczególności tą starszą część), już widziałeś.
Miałem okazję być ostatnio nad jeziorem Iseo i mogę polecić. Na pewno milej spędzony czas niż na lotnisku. Aczkolwiek na przeciwko lotniska jest Orio Center gdzie w ostateczności można próbować zabijać czas:)
Wracając do jeziorka, ja byłem w miejscowości Lovere. Bardzo przyjemna, spokojna i czysta. Można dobrze zjeść i popić:) Jednak mieści się na północy jeziora.
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 03 Mar 2015 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
sebjag napisał(a):
...
Wracając do jeziorka, ja byłem w miejscowości Lovere. Bardzo przyjemna, spokojna i czysta. Można dobrze zjeść i popić:) Jednak mieści się na północy jeziora.

jest na północy jeziorka (no aż takie duże to ono niejest... ;) ) ale jest dobrze skomunikowane. lovere i chyba pisogne to takie punkty przesiadkowe w tej okolicy.
w tej relacji :arrow: zlota-polska-jesien-we-wloszech,1506,60989 jest parę zdjęć z lovere i z tego jeziorka.
przy odrobinie szczęścia można w 8 godzin obskoczyć całe jeziorko, wraz z rejsem po nim.
@xyz, napisz kiedy dokładnie tam będziesz i o której lądujesz a dziś, w wolnej chwili zobaczę co można zaplanować
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
xyz uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 07 Mar 2015 00:40 

Rejestracja: 05 Lis 2010
Posty: 64
Super! Dzięki za wszystkie rady - zaraz sobie to wszystko rozplanuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group