Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pegasus
#1 PostWysłany: 19 Wrz 2018 21:19 

Rejestracja: 19 Wrz 2018
Posty: 1
Cześć,

Czy mógłby mi ktoś pomóc z odprawą w Pegasus Airlines? Chodzi o ten fragment jak na screenie: Czy pole "visa/residence permit" chodzi o zakupioną e-wizę turecką? Czy tu chodzi o np. tymczasowy pobyt w Polsce? (a więc by mnie nie dotyczyło jako obywatela Polski). Ponadto jak wygląda limit 8 kg? Dokładnie to sprawdzają? I czy można mieć przy sobie jeszcze dodatkowo jakiś mały plecak?

Załączniki:
1.png
1.png [ 19.33 KiB | Obejrzany 4719 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 13 Mar 2023 16:13 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Chcę przebookować bilet na inny termin. Czy jest to możliwe w tej linii?
Czy raczej strace bilet i lepiej tego nie robić? Do odprawy mam 3 tygodnie. Chcę przebookować termin wylotu o 1 miesiąc. Za dużo pracy. I lepiej mi pasuje inny termin wylotu.
Jak to będzie wyglądać w przypadku tejże linii?
Dzięki za informację.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Mar 2023 16:18 

Rejestracja: 06 Lip 2015
Posty: 113
W Pegaus najczęściej płacisz jedynie róźnice w cenie, spróbuj wybrać opcje zmiany rezerwacji w aplikacji, czy na stronie. Tak symulując dostaniesz dokładny koszt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Mar 2023 19:22 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 245
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
Różnica w cenie i opłata za zmianę daty jest. Tak jak wyżej - przez aplikację to zrobisz - change flights i wybierasz skąd/dokąd/kiedy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Mar 2023 19:53 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
An unexpected error has occurred. Please, return to the main page and try again. (ERR_T17).
Ale z tego co widze, to zmiana biletu kosztuje tyle, co nowy bilet.Więc nie warto dokonywać zmian.
Zmiana kosztuje 162€ a nowy bilet kosztuje 182€
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus
#6 PostWysłany: 13 Kwi 2023 18:43 

Rejestracja: 14 Sty 2015
Posty: 5
Loty: 40
Kilometry: 47 532
W czerwcu wybieram się do Stambułu. Mam loty z BER - SAW. Bagaż podręczny.
Jak wygląda odprawa? Czy można się odprawić online? Ile wcześniej być na lotnisku? Czy muszę drukować karty pokładowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus
#7 PostWysłany: 15 Lis 2023 19:18 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Mógłby ktoś podzielić się informacją, czy Pegasus dolicza sobie coś za domyślne usadowienie dziecka przy osobie dorosłej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus
#8 PostWysłany: 14 Mar 2024 12:55 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 194
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Cześć, mam pytanie o następującą sytuację

Mam kupione loty Pegasusem:

Berlin-Stambuł-Ałmaty

i powrotny: Ałmaty-Stambuł-Berlin

Co w przypadku strajku na lotnisku w Berlinie i anulowania lotu na odcinku Berlin - Stambuł? Czy mogę na własną rękę dostać się do Stambułu i skorzystać z reszty trasy? Czy w przypadku anulowania lotu Berlin-Stambuł reszta rezerwacji też zostanie anulowana, czy może jednak nie jest tożsame z niestawieniem się na lotnisku na lot?

Z góry dzięki za odpowiedź
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus
#9 PostWysłany: 14 Mar 2024 13:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
A kontaktowałeś się z Pegasusem? Np. zeby przebukowali na WAW/KRK

W PC jak nie polecisz pierwszy odcinek, to rezerwacja nie przepada.
Góra
 Profil Relacje PM off
Szczecin lubi ten post.
Szczecin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Pegasus
#10 PostWysłany: 14 Mar 2024 13:06 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 194
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Nie kontaktowałem.


Najważniejsze dla mnie info, to że w razie nie wykorzystania pierwszego odcinka, reszta nie przepada.

Wielkie dzięki
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Kashpir oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group