Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Mar 2021 14:43 

Rejestracja: 22 Sie 2013
Posty: 10
Nie mam w ogóle doświadczenia z butami trekkingowymi (poza tanimi Decathlonowymi, które moim nogom i postawie totalnie nie podchodzą), a chciałbym sobie kupić jakieś w miarę uniwersalne porządniejsze buty. Raczej ze skóry naturalnej, wybrałem sobie te dwa modele: Scarpa Terra gtx oraz Aku Tribute II ltr.
Czy ktoś miał doświadczenie z którymiś z nich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 27 Mar 2021 14:54 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
buty podobne, turystyki, pewnie miekka podeszwa. ale aku ciezsze, co moze miec znaczenie na dystansach

zapytaj/przeszukaj ngt.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Mar 2021 15:06 

Rejestracja: 22 Sie 2013
Posty: 10
O, dzięki wielkie, już widzę, że jest tam sporo opinii o tych butach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Mar 2021 16:45 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 71
Loty: 76
Kilometry: 167 601
Nie wiem na ile jesteś zdecydowany na tylko te dwie pary butów i jaki masz budżet, ale proponuję rozważyć https://8a.pl/buty-scarpa-zg-pro-gtx-dark-coffee-rust Buty, które właściwie nie potrzebowały rozbicia, od razu wpasowują się w stopę.
Góra
 Profil Relacje PM off
mel lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Mar 2021 18:19 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
mialem ostatnio w lapach te z linka ponizej i zrobily bardzo dobre wrazenie odnosnie wykonania i wygody. ale to bardziej techniczne niz turystyk

https://www.zalando.pl/la-sportiva-tran ... 1-c14.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group