Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gwatemala-Panama
#1 PostWysłany: 18 Lut 2022 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Skąd
  • Gwatemala

Dokąd
  • Panama (PTY)

Data wylotu
  • 16.03.2022

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Copa Airlines 313 dolarów i Kiwi 420 zł

Dodatkowe informacje
  • Siema
    Jak w tytule szukam lotu z Gwatemali do stolicy Panamy w terminie 16 marca ewentualnie 17 marca.
    Do tej pory znalazłem bezpośrednio na stronie Copa Airlines za 313 dolarów. Wyszukiwarki pokazują mi również Kiwi gdzie cena końcowa to 423 zł za ten sam lot, ale z wiadomych przyczyn nie chciałbym korzystać z tego pośrednika. Jeśli ktoś ma pomysł na zbicie ceny tego lotu albo znajdzie coś z przesiadką rozsądną w niższej cenie to będę wdzięczny za info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Gwatemala-Panama
#2 PostWysłany: 18 Lut 2022 19:58 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
https://www.skyscanner.pl/transport/lot ... home&rtn=0

i nie wykorzystaj ostatniego odcinka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gwatemala-Panama
#3 PostWysłany: 18 Lut 2022 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@dmirstek dzięki, ale albo jestem ślepy albo widzę tylko bezpośrednie połączenie do Salwadoru ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gwatemala-Panama
#4 PostWysłany: 18 Lut 2022 21:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
No to kliknij żeby ci pokazało tylko loty z przesiadką :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gwatemala-Panama
#5 PostWysłany: 20 Lut 2022 05:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Legion1 napisał(a):
Jak w tytule szukam lotu z Gwatemali do stolicy Panamy w terminie 16 marca ewentualnie 17 marca.
Do tej pory znalazłem bezpośrednio na stronie Copa Airlines za 313 dolarów. Wyszukiwarki pokazują mi również Kiwi gdzie cena końcowa to 423 zł za ten sam lot, ale z wiadomych przyczyn nie chciałbym korzystać z tego pośrednika. Jeśli ktoś ma pomysł na zbicie ceny tego lotu albo znajdzie coś z przesiadką rozsądną w niższej cenie to będę wdzięczny za info.[/list]


Pamiętaj, że od 20 lutego w Panamie wymagane jest potwierdzenie 3 dawek szczepienia lub test. Doczytaj żeby nie wtopić. My niestety musimy odpuścić sobie Panamę. Pozdro
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gwatemala-Panama
#6 PostWysłany: 20 Lut 2022 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@ziolox22 mam 3 dawki więc tutaj jestem spokojny ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group