Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2021 15:02 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Nowo otwarta atrakcja w Dubaju:

https://www.theviewpalm.ae/

(The View wygląda dla mnie bardzo ciekawie, nie wiem czy warta nowego topica, ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić :) )
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 21 Mar 2022 14:32 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Byłem i polecam. Zdecydowanie bardziej warto niż Frame. 2 x drozej ale 2 x lepsze wrażenie, bo Frame najciekawiej wygląda z dołu.

Byłem w non peak hours. Zakaz wnoszenia plecakow ale jest darmowa przechowalnia na dole. Kolejki duże,ok 1h od wejścia do wjazdu na górę ale na tarasie nie odczywa się tego. Taras zaszklony. Na górze kawiarnia, parking jest chyba za free w garażach, ja stanąłem kawałek dalej między blokami.

Sorry za jakość zdjęć ale w telefonie szerokiego kąta brakImageImageImageImageImageImage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Mar 2022 15:10 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1868
HON fly4free
Może warto dodać, że da się kupić taniej na https://www.groupon.ae/ obecnie 72 AED (84 PLN). Ja nie skorzystałem, bo kolejny widok za kolejną sporą kasę jakoś mnie nie kręcił ;-) Niektórzy piszą, że szyby bywają brudne... (no i wtedy wiadomo jak to psuje oglądanie, czy bardziej zdjęcia). To moje "2 centy".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2023 20:23 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 115
Kilometry: 212 921
W ubiegłym tygodniu płacąc w kasie na miejscu kartą Citibanku otrzymałem 20% rabatu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 16 Wrz 2023 14:56 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Mam kartę Citibanku, jak jest więc teraz aktualna cena? Trzeba mieć jakąś rezerwację?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Lis 2023 12:41 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Według mnie atrakcja zdecydowanie warta tych pieniędzy.
Zanim wjedziemy na taras widokowy zostaje wyświetlony krótki film opisujący jak ogromnym przedsięwzięciem była ta budowa.
Dla mnie zdecydowanie na +.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group