Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lis 2022 02:19 

Rejestracja: 05 Sty 2016
Posty: 35
Loty: 170
Kilometry: 346 957
Potrzebuje rekomendacji wypożyczalni samochodów mieszczacej się na lotnisku w Kiszyniowie, albo podstawiajacej tam samochody. Chodzi mi o lokalna wypożyczalnie (bez karty kredytowej) działajaca w weekendy. Te ktore znalazlem w sieci działaja Pon-Pt i maja biura na miescie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 14 Mar 2023 17:25 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 401
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
moze komus sie przyda.
Auto wypozyczane na lotnisku z SIXT przez posrednika VIP cars. Cena przyzwoita. Pani zapytala czy bede nim przekraczac granice. Autem mozna wjechac do Nadniestrza za 20 EUR dodatkowej oplaty. Nie probowalam, brak czasu, ale spotkalam pare ktora byla w Nadniestrzu wypozyczonym w Hertz autem (2 noce).
Odbior i zdanie auta bez probemu.
Po przejechaniu 100 km zaswiecila sie lampka alarmowa silnika, na drugi dzien dolaczyl do niej wykrzyknik. Olalam to, nie mialam czasu na zmiane auta na inne. Auto nie zawiodlo na szczescie.
Policji na drogach sporo. Fotoradary na glownych drogach. Zatrzymali mnie raz za przekroczenie predkosci. Pokazal mi zdjecie z miejsca zdarzenia i kazal podpisac protokol. 900 MDL czyli 45 EUR, wydawalo mi sie ze to za duzo i zaczelam przegladac mandaty towarzyszy niedoli by sprawdzic czy mnie nie chca naciagnac (na clipboard mial ich kilka). Nie podobalo mu sie ze kartkuje te mandaty wiec mi to wyrwal z reki i uciekl. Wrocil i powiedzial Good bye :-)
Moze wysla mandat do wypozyczalni..ale tym sie bede pozniej martwic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Maj 2023 16:52 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 80
Loty: 132
Kilometry: 168 692
Jakaś wypożyczalnia na terenie miasta która pozwala wjechać do Naddniestrza. Jak zaznaczam w wyszukiwarce centrum to i tak pokazuje lotnisko. Proszę o podpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2023 23:25 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 401
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Green Motion maja biuro w miescie, zadzwon zapytaj. Herzt i Sixt pozwalaja na wjazd do Nadniestrza, nie dasz rady podjechac busem na lotnisko i tam odebrac auto?

Green Motion Chisinau Downtown is located Str.Albisoara 4, Chisinau, 2009, inside the commerical center ATRIUM. If you need any further assistance please call 00373 79 167777.
The above information is provided by the branch
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Sie 2023 23:19 

Rejestracja: 05 Sty 2016
Posty: 35
Loty: 170
Kilometry: 346 957
sidiks napisał(a):
Jakaś wypożyczalnia na terenie miasta która pozwala wjechać do Naddniestrza. Jak zaznaczam w wyszukiwarce centrum to i tak pokazuje lotnisko. Proszę o podpowiedzi

Chyba wszystkie/większość wypożyczalni ma taką opcję. Ja brałem z goodrent.md, co prawda na lotnisku, ale na stronie jest napisane, że darmowo dostarczają furę :D

Załączniki:
goodrent.md.jpg
goodrent.md.jpg [ 239.7 KiB | Obejrzany 684 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group