Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Wrz 2017 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 164
Kilometry: 355 175
srebrny
W listopadzie wybieram się z rodziną na 4 dni do Izraela. Przylatujemy w czwartek rano i pierwszego dnia chcielibyśmy zwiedzić Tel Aviv a następnie wieczorem pojechać do Jerozolimy. Ponieważ nie uśmiecha się nam cały dzień chodzić z bagażami szukam jakiejś przechowalni bagażu najchętniej w okolicach dworca autobusowego. Znalazłem informację, że na pobliskiej stacji Hahagana (http://www1.rail.co.il/EN/Stations/Pages/4900.aspx) znajdują się skrzynki, czy ktoś z nich korzystał? Jakie są ceny? Czy możecie polecić inne miejsca gdzie można pozostawić bagaż?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn 02 Lis 2017 14:02, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 31 Paź 2017 09:25 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 130
Właśnie wróciłem z Izraela, z przechowalni bagażu korzystałem na dworcu kolejowym Savidor- są tam skrzynki gdzie możecie zostawić bagaż praktycznie każdej wielkości, ja korzystałem z najmniejszej skrytki (plecak 35 litrów) koszt 10 szekli do 3 godzin, 20 szekli do 6 godzin, 40 szekli 24h, jednak zostawiłem bagaż na 5 h i policzyło mi tylko 10 szekli. Do dworca Savidor dojeżdżacie z lotniska pociągiem za 13,5 szekla- pociągi co pół godziny. Zaraz koło dworca jest stacja autobusowa Arlozorov skąd co 15 minut jeździ autobus 480 do Jerozolimy- koszt 16 szekli- u kierowcy.Obok jest też przystanek autobusów miejskich skąd autobusem nr 10 dojedziecie do plaży i starej Jaffy- koszt 5,90- u kierowcy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Lis 2017 13:55 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@piotrek.s A dużo jest tych skrytek? Nie ma problemu z dostępnością?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Lis 2017 15:27 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 130
Myślę że 30-40, ok. połowa była wolnych.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Maj 2019 00:07 

Rejestracja: 09 Lip 2018
Posty: 14
Loty: 54
Kilometry: 79 748
Korzystałem z przechowalni bagażu na stacji kolejowej HaHagana, zatrzymuje się na niej pociąg z lotniska Ben Guriona. Są to skrytki różnej wielkości, można płacić kartą. Za dużą skrytkę do której schowałem dwie kabinówki zapłaciłem z góry 20 szekli. Odbierałem po 2 godzinach i nic nie dopłaciłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Sty 2023 19:34 

Rejestracja: 15 Maj 2017
Posty: 84
Loty: 43
Kilometry: 64 694
Korzystałem z informacji LockIt

https://www.lockit-en.com/category/tel-aviv

Bagaż zostawiłem na dworcu autobusowym - opłata była za cały dzień, w przeciwieństwie do Hahagana, gdzie opłata byłą za 4 godziny.
Opłata w monetach po 10 szekli - można było rozmienić w barze obok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Mar 2023 20:32 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 625
niebieski
Myśmy korzystali z przechowalni w pralni automatycznej na Ha'Aliya (chyba nr 42). Wszystko załatwiane przez aplikację Radical Storage, 20 NIS / szt. niezależnie od wielkości plus parę szekli / szt. za ubezpieczenie (opcjonalnie). Uwaga, trzeba było mieć Internet, żeby przez WhatsApp wezwać obsługę aby zostawić bagaż, odbiór samodzielnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group