Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Sie 2022 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1408
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Może przy jakichś opadach robią się wymagające. Nie kojarzę nawierzchni, natomiast nachylenie raczej w normie. Elantra z 4 os. spokojnie dała radę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 11 Sie 2022 16:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@pabloz a reszta dróg w Fiordach zachodnich też bez problemu osobówką?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 11 Sie 2022 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1408
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Najdalej byliśmy w Látrabjarg i Dynjandi. Drogi były dobre, nie wiem jak w innych rejonach. Poza tym to był sierpień i drogi suche.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 11 Sie 2022 17:45 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Kashpir napisał(a):
Ostatecznie droga F35 wypadła z planu. Będą Fiordy Zachodnie i Snæfellsnes. W związku z tym pytanie czy w tych rejonach wystarczy zwykła osobówka czy jednak zalecacie coś z napędem 4x4? Ponoć żwirowe drogi do plaży Raudisandur są dość wymagające (kręte i strome), a to jeden z punktów w planie wycieczki.

Nie bierz osobówki i nawet nie chodzi o napęd 4x4 ale o auto z wyższym podwoziem. Będziesz chciał gdzieś wjechać w boczną drogę (a warto) i już jest problem, nie musi być to górska droga.
Pomiędzy dać radę a komfort jazdy wg mnie jest spora różnica ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#85 PostWysłany: 12 Sie 2022 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1408
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
W październiku już chłodna pora. Przy ładnej pogodzie można skorzystać z oczka lub basenu termalnego.
http://goo.gl/maps/qEktUoasbbQYS6X2A
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 12 Sie 2022 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@Kashpir ja zrobiłem fiordy i tą plażę autem Hyundai Tucson 4x4 z ICEPOL.
Powiem tak, da radę zrobić to osobówką, ale:
- przy niskim zawieszeniu możesz rozwalić podwozie
- w błocie, zwłaszcza jak jest podjazd w błocie, przydaje się 4x4
- chyba najważniejsze, to opony. Terenówka zazwyczaj ma terenowe opony, a te są mocniejsze od zwykłych. Dwa razy widziałem jak goście zmieniali koła.

Ja bym polecał Suzuki Jimmy dla 2 osób, ewentualnie dla 3, ale trzecia to musi być chudziutki kurdupelek albo dziecko. Ten Hyundai Tucson 4x4 też dał radę a było nas 4 spore osoby. Co do wypożyczalni ICEPOL mam uczucia mocno mieszane.

wypozyczalnie-samochodowe,1432,16882&hilit=icepol?start=220

post #235
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group