Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lut 2015 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Spał ktoś na lotnisku w Dublinie ? Znalazłem jakieś stare wpisy na zagranicznych forach, że chyba jedyną normalną opcją jest zamówienie czegoś w starbuck'sie i tam poczekać na lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
#2 PostWysłany: 02 Mar 2015 14:35 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Czytałam, że na tym lotnisku można spokojnie przekimać całą noc bez najmniejszych problemów. Będziemy spali w ten weekend :)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Mar 2015 15:09 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Spanie w Dub jest takie sobie. Zależy który terminal na T2 znacznie lepiej ale niestety wygodnych siedzeń brak :)
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Mar 2015 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
spałem w Dublinie na T1 jakieś 8 lat temu. Bez większych problemów , wygodne fotele. Nad ranem tylko kontrola policji lotniskowej ; ( pytania po co ? gdzie i jak ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Mar 2015 15:24 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Ostatnio wpadło mi na Twiterze :-)

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Mar 2015 20:44 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
To zdjęcie jest zrobione obok starbucksa po przejściu kontroli bagażu na T1.
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
KacperUSA lubi ten post.
KacperUSA uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Paź 2015 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 181
Spał ktoś ostatnio w DUB ? Jak jest ze spaniem na T1 ? Czy można bez problemu zostać na terenie terminala po wyjściu z samolotu ? Plan jest aby zostac na noc na lotnisku a rano ruszyć na miasto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Paź 2015 20:16 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Ostatnio, to tak z 1,5 roku temu. Zostać oczywiście można, ale rozłożyć się nie ma specjalnie gdzie. Spędziłem całą noc w pozycji siedzącej (głównie w tym nowszym terminalu). Całą noc przygaszało się światło tylko po to, żeby po chwili rozbłysnąć z pełną mocą. Gdzieś tak koło godziny 3 rano, przez jakąś godzinę, co kilka minut był nadawany komunikat, że będzie testowany alarm, a tylko raz coś tam zawyło. Nie wiem, jak jest teraz, ale ogólnie nie nastawiałbym się na spanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzesq uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 29 Paź 2015 20:45 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
Ja spałam kilkukrotnie na T1 - u góry obok McDonald's są wygodne kanapy, można się rozłożyć i przespać. Nie pamiętam kiedy ostatni raz, ale myślę, że nic się nie zmieniło. Bez problemu tam też net działa, więc alternatywnie do spania można poserfować.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzesq uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 23 Sty 2016 07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Nic się raczej nie zmieniło. Przetestowane dosłownie przed chwilą. Wygodne kanapy są. W miarę wygodne krzesła, które po złączeniu mogą służyć za namiastkę łóżka, też są. Tak jak bezpłatne wifi. To z plusów. Z minusów natomiast: cały czas zapalone światło i pisk nieustannie przesuwanych krzeseł po płytkach. Kontrola policji lotniskowej ograniczona do pokazania dowodu osobistego i karty pokładowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Kwi 2016 05:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
Plusy:
-wygodne sofy (jak dorwiesz),
-odseparowany poziom, więc z rana nie ma szumu,
-WiFi bez ograniczeń.

Minusy:
-piszczące krzesła. Szczególnie denerwujące kiedy szurają krzesłami nocujący ustawiając je...
-nad ranem troszkę zimno,
-pozostałe krzesła twarde i rozjeżdżają się.

Ogólnie da się przespać, ale jak dotychczas najgorsze lotnisko na jakim spałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Sie 2021 01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2138
platynowy
Spałem tydzień temu jak dziecko na I piętrze odlotów w strefie gastronomicznej. Miałem materac więc nie pamiętam ale krzesła chyba z podłokietnkami. Były też miękkie fotele. Gniazdek niewiele, wifi hula. Miałem króciutką rozmowę z policjantem, zapytał tylko czy mam rano lot i czy Ryanairem, nie chciał oglądać karty pokładowej.
Zasypiałem sam a gdy nad ranem przebudziłem się do toalety zobaczyłem jeszcze kilka osób śpiących pod ścianą podobnie jak ja. Gdy już na dobre się obudziłem niedaleko spał już tylko jeden mężczyzna który niestety wyglądał na bezdomnego.

Na rozbudzenie duża kawa w mcdonaldzie 2,3€. Chyba czynny całą dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group