Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Majówka w Gruzji
#1 PostWysłany: 15 Lut 2014 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 53
Hej!
Szukam kogoś kto chciałby wybrać się na kilka dni pod koniec kwietnia/początkiem maja do Gruzji. Zależy mi na podróży jak najtańszej, na miejsce lecimy tanim liniami, prawdopodobnie Wizzair, po czym zwiedzanie na własną rękę, może trochę gór, lokalne jedzenie, couchsurfing, wstawanie o świcie i te sprawy ;) Podróżuję dosyć sporo, nie narzekam, lubię aktywny wypoczynek. Jestem z Krakowa - jeśli ktoś chciałaby się ze mną wybrać, to dobrze byłoby się wcześniej spotkać.
pozdrawiam!
Karolina
_________________
www.brighthearted.blogspot.com - rok w usa/tanie podróżowanie/autostop
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Majówka w Gruzji
#2 PostWysłany: 15 Lut 2014 17:29 

Rejestracja: 06 Mar 2013
Posty: 7
Jestem zainteresowany. Wysłałem Ci PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majówka w Gruzji
#3 PostWysłany: 18 Lut 2014 14:53 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 2
Na ile dni planujecie lecieć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majówka w Gruzji
#4 PostWysłany: 22 Lut 2014 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 53
Ja mogę na maksymalnie tydzień
_________________
www.brighthearted.blogspot.com - rok w usa/tanie podróżowanie/autostop
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majówka w Gruzji
#5 PostWysłany: 22 Lut 2014 12:21 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
No hej :) z checia bym sie podlaczyl czy juz wypad dopiety czy wstepnie na chwile obecna dalas info ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majówka w Gruzji
#6 PostWysłany: 04 Kwi 2014 17:13 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 92
No ja rowniez bylbym chetny. Uwielbiam gory - z checia wdrapalbym sie na jakis latwy czterotysiecznik. Interesuje mnie maxymalnie ciecie kosztow, spanie w namiocie, autostop. Krotko mowiac: maksimum wrazen za minimum kasy :D Czekam na odzew.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majówka w Gruzji
#7 PostWysłany: 05 Kwi 2014 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 53
u mnie niestety się trochę pozmieniało. w zeszłym tyg wrócilam z maroka, gdzie bylam surfowac, a dwa dni pozniej polecialam do paryza no i to nieco nadwyrężylo moj budzet ;) wiec teraz majowka to jedynie autostop hahah ;)
_________________
www.brighthearted.blogspot.com - rok w usa/tanie podróżowanie/autostop
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group