Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Lip 2014 08:26 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 22
No to zróbmy to spotkanie :)
Ja w listopadzie na bank lecę Tajlandia albo Indie i chciałbym do końca sierpnia wszystko mieć obcykane :).
Co do terminów z lotami promocyjnymi za ~1400 to zostaje co raz mniej miejsc więc trzeba się decydować.
Ja od jutra jestem w Warszawie i mogę się spotkać. W weekend mnie nie ma (a propos wesel to właśnie mam kawalerskie) i jestem znów od wtorku. Mogę się umówić prawie codziennie od 17.
Podałem nawet wyżej kom więc jakby co to dawajcie znać. Oczywiście nie tylko ludzie z Warszawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 30 Lip 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
Ja też na promocji tureckimi liniami wybieram się do Indii. Chcemy z żoną kupić bilety w ciągu kilku najbliższych dni. 28l, wawa.
Z terminem chcemy się zmieścić od 15.10 do 15.11
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Lip 2014 14:00 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 13
To może spotkamy się w piątek po 17? Wszystkim pasuje? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 31 Lip 2014 13:57 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 22
Mi pasuje :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Sie 2014 10:14 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 22
Czyżby to już tradycja, że jak przychodzi wstępnie umówiony termin spotkania to zaczyna być głucho na forum ?
Dziś o 17 godzina W, chcę rowerem podjechać koło Grobu Nieznanego Żołnierza, a później można się gdzieś spotkać i porozmawiać jeśli realnie jest ktoś zainteresowany.
Widziałem info, że skończyła się promocja wczoraj na loty za 1370 zł i z tym jest lipa. Więc jeśli ktoś realnie chciałby lecieć to trzeba się ogarniać i decydować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 01 Sie 2014 12:37 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 13
Wiadomość dla wszystkich zainteresowanych: spotykamy się dziś o 18 (ja będę parę minut po) w pubie Przejście przy pl. na Rozdrożu. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Sie 2014 16:17 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 5
Vanessa napisał(a):
Ja lecę 1-12 października. Ktoś leci w tym terminie? Planuje kilka dni w Bombaju i kilka na Goa :)


Vaneesa:

Ja będę od 6 do 15 na miejscu, nie mam jeszce sprecyzowanych planów,
ale myślałem o południu.
Zaplanowałaś już coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:30 

Rejestracja: 11 Mar 2014
Posty: 11
Cześć podbijam ponownie swoją ofertę. Tym razem z mniej więcej wyznaczonymi miejscami:
Bombaj, Bangalore, Srirangapatna, Mysore, Ooty, Cochin, Kumarakom, Periyar, Madurai, Trichy, Śrirangam, Thanjavur, Trichy Pondicherry, Mahabalipuram, Madras, Bombaj
lub

Bombaj, Aurangabad Ellora – Adżanta – Hajdarabad – Madras – Mahabalipuram -Kanchipuram - Maduraj - Goa - Bombaj

Wiadomo miejsca mogą się zmienić, co do terminu to ja juz mam bilet zaklepany:
.11.2014 do 28.11.2014
Przelot Turkish Airlines:
Warszawa-Stambuł- Bombaj
Bombaj- Stambuł-Warszawa

Jak kto jest zdecydowany lub ma zabookowany na 100% nakładający się termin prosiłbym o kontakt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 11 Wrz 2014 20:06 

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 2
Cześć. Też myślę o wyjeździe do Indii. Mogę lecieć od 8 do 24 listopada ( +- 2 dni ) więc jeśli chodzi o powrót wracałbym wcześniej, ale cały plan wycieczki mi jak najbardziej odpowiada. Cały czas czekam na dobrą promocje w turkish airlines. Jeśli Ci pasuje daj znać.

Pozdrawiam


wladglad napisał(a):
Cześć podbijam ponownie swoją ofertę. Tym razem z mniej więcej wyznaczonymi miejscami:
Bombaj, Bangalore, Srirangapatna, Mysore, Ooty, Cochin, Kumarakom, Periyar, Madurai, Trichy, Śrirangam, Thanjavur, Trichy Pondicherry, Mahabalipuram, Madras, Bombaj
lub

Bombaj, Aurangabad Ellora – Adżanta – Hajdarabad – Madras – Mahabalipuram -Kanchipuram - Maduraj - Goa - Bombaj

Wiadomo miejsca mogą się zmienić, co do terminu to ja juz mam bilet zaklepany:
.11.2014 do 28.11.2014
Przelot Turkish Airlines:
Warszawa-Stambuł- Bombaj
Bombaj- Stambuł-Warszawa

Jak kto jest zdecydowany lub ma zabookowany na 100% nakładający się termin prosiłbym o kontakt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Wrz 2014 10:26 

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 2
Cześć

Do Wlaglad

Jak tam plany podróży, masz już jakąś ekipę. Ja bym się dopisał do wycieczki, mógłbym jechać w terminie 13-28 listopada. Ewentualnie wcześniej bym wrócił do bombaju.
Jaki koszt wycieczki szacujesz?

Jak by co podaje emaila: kudf12@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 21 Wrz 2014 11:18 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 1
Hej.
Razem z Żoną pędzimy do Indii 10 list do 1gru
Gdyby ktoś w tym terminie się wybierał to możemy wymienić poglądy.

Pozdr ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2014
Posty: 4
hej :)
przejrzałem wątek, trochę on już trwa a mamy koniec września, jestem ciekaw jak wygląda sprawa wyjazdu do Indii, chętnie bym się podczepił na takowy w listopadzie.
pozdrawiam :)
_________________
http://www.tomaszpluta.com
http://www.fotoslubna.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 30 Wrz 2014 14:36 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 37
Pokazaly sie terminy kalendarza do Bombaju, ja szukam wspóltowarzysza podrózy lub grupy, z ktora moglabym sie gdzies zabarac.
Indie tez moga byc, ew mysle o Keni, Dubaju, Wyspach Zielonego Przylądka.
W sumie obojętnie, byle znalezc kogos, No i najlepiej listopad ew listopad/grudzien max 2 tyg i wolalabym wersje bardziej budzetowa, ale bez przesady, jednak tez nie wersja Hi
merryjm at gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group