Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Andamany
#1 PostWysłany: 05 Sty 2023 00:16 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
Teraz w styczniu będę na Andamanach. Znalazłem fajną stronkę:
https://www.go2andaman.com/
Pytania do tych co byli:
1. którą wyspę polecacie Havelock czy Neil ? Chodzi mi o kilkudniowy (4-6 dni?) odpoczynek po 10 dniach w Indiach, snurkowanie (!), plażing, rowery, natura
2. ile czasu warto poświęcić na Port Blair?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
 Temat postu: Re: Andamany
#2 PostWysłany: 05 Sty 2023 11:02 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 356
srebrny
Na sam Port Blair wystarczy bardzo mało czasu (pół dnia może to być zbyt wiele). To niezbyt urodziwa mieścina w otoczeniu pięknej przyrody. Tam jest tylko jeden obiekt do zwiedzania - dawne brytyjskie kolonialne więzienie. Także niespecjalnie atrakcyjne. Port Blair może być potraktowany jaka baza wypadowa do zwiedzania samej wyspy (np. Mahatma Gandhi National Marine Park gdzie jest całkiem niezły snorkeling)..

Co do wyboru między Havelockiem i Neill to nie wypowiem się - byłem tam już sporo lat temu i nie znam obecnej sytuacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
DMW lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Andamany
#3 PostWysłany: 05 Sty 2023 14:20 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Czy ktoś był z Was dłużej na Andamanach? Warto?
Lubię się powłóczyć slow, pogapić się na życie codzienne, ale tez bez przesady jak po cztrech dniach zostaje tylko opcja plaża.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andamany
#4 PostWysłany: 22 Lip 2023 22:37 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Plaże na Havelock podobały mi się bardziej. Do snorku chyba jednak lepsza Neil. Na odpoczynek wybrałbym pierwszą. Andamany to spokojniejsza wersja Indii, mniej ludzi, da się odetchnąć od zgiełku. Jest ładnie, ale do rajskich plaż Tajlandii się nie umywa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andamany
#5 PostWysłany: 27 Sty 2024 13:34 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Nurkował ktoś? Jakieś polecane centra nurkowe? Warto? Bo cenowo widzę, że jest ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group