Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lut 2024 15:47 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 598
niebieski
Hej, będę miał do zagospodarowania 3 tyg na przełomie kwietnia i maja.
Chciałbym zrobić Ekwador (rozważałem 6 dni Galapagos + 9 dni kontynentalna część - jak się zgrają pogoda i aklimatyzacja to z wejściem na Chimborazo) i ostatnie 4 dni poświęcić gdzieś na błogi relaks w pięknej pogodzie i nad ciepłą wodą. Wiem, że da radę powalczyć o takie warunki w Ekwadorze, ale to jednak Pacyfik. I korci mnie potwornie, żeby na tę końcówkę polecieć do Panamy i spędzić je na San Blas... Bilety z UIO/GYE są w całkiem akceptowalnych cenach... Ale może próbuję przekombinować i są jakieś fajniejsze/sensowniejsze alternatywy na tę ostatnią część podróży?
Z góry dzięki za podpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 25 Lut 2024 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Jak już jesteś na Galapagos, to czemu nie zostać tych kilka dni dłużej na Isabeli i poplażować? Przepiękne miejsce, długa, czyściutka plaża, niedrogie jedzenie i noclegi, brak straty czasu i pieniędzy, bo za dolot i przybycie na Galapagos i tak musisz zapłacić.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
naimad lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Lut 2024 06:37 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 85
Jeśli nie chcesz odpoczywać na Galapagos, to z kontynentalnej części mogę polecić miejscowość Montañita. Fajna plaża, dobre warunki do serfowania, dużo knajpek i lokali w części przy oceanie oraz da się znaleźć nocleg z dobrym Internetem do pracy zdalnej.

W poprzednim roku sam odwiedziłem:
    - Salinas - niezłe miejsce, ale byłem w miesiącu, gdzie lokalsi nie mają wakacji i ogólnie miasto wyglądało na wymarłe,
    - Montañita - opisana na początku komentarza,
    - Puerto López - miejscowi i ogólnie Ekwadorczycy są zachwyceni tym miejscem, ale dla mnie i mojej małżonki to miejsce dupy nie urywa. Miasto rybackie, gdzie śmierdzi rybą :P W pobliżu jest Parque Nacional Machalilla, gdzie można się wybrać na jednodniową wycieczkę. Dodatkowo z tego miasta można również popłynąć na Isla de la Plata, które są tzw. mini Galapagos (można spotkać m.in. niebieskonogie Głuptaki). Cena, którą oferowało jedno z lokalnych biur to jeśli dobrze pamiętam to 32 USD. Sam odpuściłem, bo dla osób, które były na Galapagos to raczej nie ma sensu.
    - Manta - duże miasto, które ma kilka plaż (m.in. Playa de Tarqui, Playa Murcielago), ale cytując klasyka - "osobiście bym nie radził / osobiście nie radzę" :P Szału nie ma, a dodatkowo hotel, w którym zamówiłem nocleg nie ogarnął rezerwacji i o godz. 21 trzeba było szukać czegoś innego :P
Góra
 Profil Relacje PM off
QbaqBA uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 26 Lut 2024 09:43 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Montanita jest super na plażowanie jesli nie Galapagos
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
QbaqBA uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group