Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ibiza
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:30 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Witajcie :)

kto był ? kto jadł ? co poleca ? na lowcostową kieszeń :) ?

Słyszałem chyba tu na forum o dobrym i nie drogim kebabie na przeciwko Spar'u w Sant Antonio, dodatkowo wiadomo burger king, mc donald's :) ale może ktoś poleci jakąś dobrą pizzę ? bądź jakieś inne jedzenie które nie zrujnuje kieszeni a da się zjeść/najeść ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Promyseusz lubi ten post.
Promyseusz uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: Ibiza
#2 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:53 

Rejestracja: 03 Wrz 2010
Posty: 156
W Lidlu można pojeść, wiele produktów taniej niż w Polsce.
Przykładowo co pamiętam:
Piwko 0,33l 0,3e; Sanmigel 0,5l 0,8e; energydrink 0,2l 0,22e; bagietka 0,4e; paczka parówek 0,4e, winka już od 0,5e
Góra
 Profil Relacje PM off
Promyseusz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ibiza
#3 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:59 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Potwierdzam ceny przedmówcy.

Pizza w lipcu w SA na Ibizie od 6,5E w knajpie. W październiku 5E (w tej samej knajpie i 2 lata później).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ibiza
#4 PostWysłany: 08 Kwi 2012 22:37 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 87
Byłem w zeszłym roku we wrześniu (po sezonie w sumie).
Ceny znam bardziej z Sant Antonio niż z Stolicy Ibizy.

Jedliśmy w najtańszych barach.
Kebab koło 5euro
Pizza 4-8 euro
Spagetii - najtańsze 4,50 euro - duża porcja
Pół kurczaka z frytkami i kurczakiem - 6,50 euro.

Jedna z najtańszych restauracji jest blisko jajka (ronda). Jakieś 150 m w kierunku północno-wschodnim. Jest tablica z cenami wystawiona przed.
Kebab blisko spara (sąsiednia ulica). W sumie markety i restauracje w jednej części miasta głównie są.
W marketach ceny jak u nas lub wyższe kilkadziesiąt procent. Zależy jaki produkt.

Bardzo drogo jest na dyskotekach. Nie wiem jak w sezonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ibiza
#5 PostWysłany: 09 Kwi 2012 20:41 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Odpowiem za @opt1c5

Tak to jest to rondo wjazdowe z Eivissy do SA.

Tu: http://www.podroze.kondi.pl/ibiza-sant- ... f8322.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ibiza
#6 PostWysłany: 09 Kwi 2012 23:13 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 87
Kebab mi smakował, jadłem kilka razy. Wybierasz jakie mięso itp. Otwarty również w nocy był.
Jeśli chodzi o tą restaurację to jedzenie średnie, nie było złe, ale też nie powalało smakiem. Bardziej cena zachęcała do odwiedzin. Generalnie tam gdzie tanio, to ceny są wyeksponowane na zewnątrz.

Jedliśmy też w Mc Donalds w Ibizie (ceny zachodnie). Pamiętam, że w KFC było drogo w porównaniu do PL.

Sporo posiłków szykowaliśmy też sami.

Jeśli chodzi o San Andreas to wystarczy pokręcić się w okolicy jajka (bliżej postoju taksówek, fontanny), tam są sklepy i restauracje.

ps. Ostrzegam osoby podróżujące autobusami. W Ibizie nie ma dworca autobusowego. Autobusy stają na pewnej ulicy i każda linia ma w innym miejscu przystanek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ibiza
#7 PostWysłany: 30 Wrz 2021 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Odkopię temat :) Jakaś knajpa z owocami morza w Ibiza/Eivissa, nie interesują mnie żadne kebaby ani inne fastfoody :) Ktoś coś?
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group