Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1222 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna
Autor Wiadomość
#1141 PostWysłany: 26 Lip 2015 17:28 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Dzieki. Na dzis juz nie ma, ale faktycznie w kolejnych dniach sa oferty za €21. No nic, szukam dalej, moze sie jakis blad trafi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#1142 PostWysłany: 08 Sie 2015 11:25 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Z racji tego że niedługo kończy mi się data ważności środków na koncie tj. 5 września. Mam pytanie czy mogę np. 4 września wykupić nocleg np. na 8 września? Domyślam się, że tak bo do transakcji dochodzi przed upływem ważności środków, czy ktoś coś takiego już robił, albo ma do tego jakąś sugestię ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1143 PostWysłany: 08 Sie 2015 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
taszon napisał(a):
Z racji tego że niedługo kończy mi się data ważności środków na koncie tj. 5 września. Mam pytanie czy mogę np. 4 września wykupić nocleg np. na 8 września? Domyślam się, że tak bo do transakcji dochodzi przed upływem ważności środków, czy ktoś coś takiego już robił, albo ma do tego jakąś sugestię ?
Tak, możesz. Ewentualnie wyszukaj jakiś najtańszy nocleg i po zakupie ważność środków automatycznie przedłuży Ci się o rok.
Góra
 Profil Relacje PM off
taszon uważa post za pomocny.
 
      
#1144 PostWysłany: 15 Sie 2015 22:16 

Rejestracja: 26 Gru 2014
Posty: 65
Jeśli ktoś jest zainteresowany przedłużeniem swoich środków w HT to ja chętnie dogadam się z taką osobą, szukam noclegu w Wawie na 23-26.08 więc jeśli ktoś chce zarezerwować tanio hotel np Aramis żeby przedłużyć środki to możemy się jakoś dogadać żebyśmy oboje byli zadowoleni :)


a i jeszcze jedno, bo wypadłem z obiegu jeśli chodzi o HT, teraz już skończyły się referale na HT czy coś jest jeszcze? Chodzi mi o ten rabat na pierwszą rezerwację za 75 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1145 PostWysłany: 21 Sie 2015 10:21 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1150
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Z tego co wiem to wciąż są, tylko musisz zrobić zakup za min 225 zł lub równowartość w innej walucie, żeby rabat się naliczył ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1146 PostWysłany: 21 Sie 2015 11:03 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 256
Kiedy to było za darmo 40€, było ok, a teraz naprzykład w Dreznie Holiday Inn 56 GBP, a na stronie hotelu 54€ z możliwością anulacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1147 PostWysłany: 24 Sie 2015 10:40 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Dokładnie, też obserwuję systematyczny wzrost cen. Spodziewałem się tego (w koncu to start-up), ale nie w takiej skali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1148 PostWysłany: 28 Sie 2015 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
ktoś próbował coś bukować po wygaśnięciu środków ostatnio ?
ja mam na koncie 38 Euro ważne do czerwca 2015, al. jak teraz bym coś bukowa to mi tę kredyty odejmuje, przynajmniej przed płatnością,

macie jakieś doświadczenia z 3 osobą w pokoju ? hotele się zgadzały ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1149 PostWysłany: 29 Sie 2015 10:44 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
@lahcimmm2 to jak odejmuje kwotę to zrób sobie rezerwację prepaidem gdzie będziesz miał tylko tyle ile musisz dopłacić i już :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1150 PostWysłany: 29 Sie 2015 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
lahcimmm2 napisał(a):
macie jakieś doświadczenia z 3 osobą w pokoju ? hotele się zgadzały ?


To chyba będzie bardzo zależało od hotelu i wolnego pokoju. Doświadczenia innych na niewiele się zdadzą. Ja raz w ciągu dwóch dni spałem w 2 różnych hotelach z HT, to samo miasto, ta sama cena, dzieliło je 200m i w jednym dostaliśmy pokój rodzinny, gdzie było łóżek dla 4 osób, a w kolejnym mieliśmy pokój, który wyglądał jak jedynka, ale z trochę większym łóżkiem. W jednym pewnie by się człowiek dogadał spokojnie jakoś na trzecią osobę, a w drugim nawet miejsca na dostawkę nie było taki był mały pokój (chyba, że w łazience, bo w sumie była wielkości pokoju...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1151 PostWysłany: 29 Sie 2015 14:22 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Ostatni raz korzystałem z HT, gdy można było rezerwować hotele w dzień wyjazdu. Teraz kiedy można tydzień do przodu planuje wypad z wykorzystaniem HT i mam pytanie o której godzinie można bukować hotele? Wcześniej to była podajże 9 rano i wtedy szybko się rezerwowało, teraz kiedy obserwuje wybrany hotel to widzę, że już np. o 6 rano mogę zacząć bookować, a chwile po północy to jeszcze za wcześnie. Wyjeżdżam za półtorej tygodnia czyli już za kilka dni muszę bookować dlatego jak ktoś coś wie to czekam na odpowiedź ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1152 PostWysłany: 30 Sie 2015 12:04 

Rejestracja: 18 Lis 2013
Posty: 31
wikiman napisał(a):
Dzieki. Na dzis juz nie ma, ale faktycznie w kolejnych dniach sa oferty za €21. No nic, szukam dalej, moze sie jakis blad trafi.


Ja szukając noclegu w Paryżu trafiłem hotel za 2 EUR, niestety już następnego dnia dostałem odpowiedź ze cena wynikła z błędu a rezerwacja została anulowana. Na szczęście w ramach rekompensaty dostałem 75 PLN i dodatkowo przedłużyło mi sie konto o kolejny rok :)

Wniosek - wyszukiwanie ofert wskazujących na to że są wynikiem błędu mogłoby być opłacalne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1153 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:12 

Rejestracja: 30 Sie 2015
Posty: 4
Cześć wszystkim

Mam pytanie czy ktoś może rezerwował nocleg drugi raz w tym samym hotelu w ramach jednego pobytu. Wybieram się niedługo (koniec września/październik) do Nowego Yorku. Ceny noclegów tam są totalnie odjechane. Przylatuje najpierw na dwie noce wiec z apka HT moge zarezerwowac nocleg w naprawdę dobrej cenie (mieszcze się w budżecie w ramach którego pierwotnie miały to być dużo gorsze miejsca) potem wyjeżdżamy na kolejne dwie noce na wycieczkę i wracamy do NY na kolejne 8 nocy. I tutaj pojawiają się schody ;) Przy rezerwacji na 2-3 noce mam cene za pokoj okolo 450 zl (mieszcze się w budżecie) a przy dłuższych rezerwacjach już niestety jest to 600-700 zł za ten sam pokoj (nie mieszcze się w budżecie) Widzę że przy odrobinie szczęścia jest opcja że dany hotel (np przy rezerwacji na dwie noce po tych 2 dniach) pojawi się ponownie w aplikacji HT tylko to już trochę pójście po bandzie. Przyznam że aż tak nigdy nie szedłem ale przy cenach nowojorskich noclegów "gra jest warta świeczki". Oszczędności są bardzo duże. Alternatywą jest rezerwacja przez aplikacje (ceny niższe niz przez web) booking.com na 4 noce i potem kolejne 4.

Reasumując pytanie czy ktoś z Was bukował nocleg na kilka najbliższych dni (2-4) gdzie cena jest niska a następnie dokupował kolejne noce? Czy wtedy nie muszę zrobi check out i ponownie check in (kuriozum ;) i jak na to reaguje hotel? Bo troche mi wstyd takie numery robić ale jak mogę oszczędzić 2-3 tyś zł w ciagu 12 nocy to zaczynam mocno kombinować ;)

Dodatkowo chciałem zapytać o teń łańcuszek z 75 zł bo nie mogę go znależć na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1154 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@Michał Opolski

Robiłem tak kilka razy, raz nawet 4 noce z rzędu :)
Po prostu rano przed check-outem szedłem do recepcji mówiąc, że chciałem przedłużyć pobyt i zakupiłem kolejną noc przez HT i nie było problemu z zostaniem w tym samym pokoju. Chociaż za każdym razem człowiek na recepcji uparcie powtarzał, że następnym razem lepiej przyjść prosto do niego i u niego przedłużyć (nie musieliby płacić prowizji dla HT, ale nie wiedzieli o kuponach ;) ). No ale gwarancji, że następnego dnia hotel też będzie dostępny nie masz, więc lepiej mieć jakiś plan zapasowy.

Link do łańcuszka: hotel-tonight-do-80-euro-na-start,1527,41798?start=360
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1155 PostWysłany: 30 Sie 2015 16:15 

Rejestracja: 30 Sie 2015
Posty: 4
miki_fly napisał(a):
@Michał Opolski

Robiłem tak kilka razy, raz nawet 4 noce z rzędu :)
Po prostu rano przed check-outem szedłem do recepcji mówiąc, że chciałem przedłużyć pobyt i zakupiłem kolejną noc przez HT i nie było problemu z zostaniem w tym samym pokoju. Chociaż za każdym razem człowiek na recepcji uparcie powtarzał, że następnym razem lepiej przyjść prosto do niego i u niego przedłużyć (nie musieliby płacić prowizji dla HT, ale nie wiedzieli o kuponach ;) ). No ale gwarancji, że następnego dnia hotel też będzie dostępny nie masz, więc lepiej mieć jakiś plan zapasowy.

Link do łańcuszka: hotel-tonight-do-80-euro-na-start,1527,41798?start=360


Wielkie dzięki za informacje. Co do planu rezerwowego jasna sprawa. Ogolnie od jakiegoś czasu obserwuje hotele w NY i mniej wiecej "znam rynek" w moim budżecie. Dlatego też zakładam że lepiej jak się uda rezerwować na 2-4 noce niz po 1 ;) Choć przy jednej ceny są powalające (np z 2000 na za dwa tygodnie na 390 w opcji tonight), przy 2 jest jeszcze ok ale juz 4 spora zmiana. Problem o tyle ze jesli sie przenosic to strace fragment dnia ktory moglbym przeznaczyc na zwiedzanie i nie podoba się to mojej żonie hehe ;) Choć z drugiej strony jak zobaczy hotele (różnicę) to pewnie wyrazi zgodę na pewne niewygody ;)

Chcialem jeszcze Cie zapytać odnośnie kuponów i podejscia hoteli. Kupon z łańcuszka uprawnia mnie do rabatu ale jest jednorazowy, ewnetualnie z polecenia. Rozumiem ze mowisz o tych kodach. Wiec zakladam ze po pierwszej rezerwacji nie bede mial juz kuponow. Czy w takim wypadku mozna faktycznie podejsc do recepcji, powiedziec ze znasz cene z ht i czy mozesz u nich bezposrednio przedluzyc nocleg w tej cenie. Troche mi jakos glupio ze wale tak na sepa wiec jak moga tej prowizji nie placic to moge kupic od nich tylo czy dadza mi taka cene czy moze zaczna krecic. I czy ewentualnie dostaje jakies bonusy, punkty w HT jak robie kolejne rezerwacje przez nich?

Co do łańcuszka musze poczekac jeden dzien bo zalogowalem sie przez FB (nie pamietam starego loginu) :)

Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1156 PostWysłany: 30 Sie 2015 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@Michał Opolski

Ja to robiłem jak jeszcze kodów było zdecydowanie więcej i maksymalnie można było jedną noc w HT kupować. Wtedy na przykład środki z polecenia wykorzystałem przy rezerwacji następnego dnia z konta dziewczyny, dlatego mi wychodziło taniej. Natomiast jak będziesz chciał już przedłużyć nie mając żadnych środków to myślę, że warto zapytać w recepcji - jak sam mówiłem, zazwyczaj sami hotelarze mówili żeby do nich prosto przyjść, jeden nawet mówił, że dałby mi lepszą cenę, bo nie trzeba by płacić prowizji (która swoją drogą w HT jest całkiem spora, kiedyś widziałem wyciąg). Chociaż to było raczej w małych hotelach, w sieciówkach i dużych hotelach podejrzewam, że może być inaczej. W NY właśnie miałem moją pierwszą noc z HT w Marriotcie, zapłaciłem bodajże 60-70$, a jednocześnie obok nas meldował się facet, który przyszedł z ulicy i zapytał o wolne miejsce i za taki sam pokój policzyli mu 200$ :D.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1157 PostWysłany: 31 Sie 2015 10:07 

Rejestracja: 30 Sie 2015
Posty: 4
@miki_fly

Dzięki za informację. Mam jeszcze dwa pytania :)

- W aplikacji widzę ceny w PLN a chciałbym płacić w USD (mam kartę dolarową Alior Bank) Czy w zależności gdzie jestem po lokalizacji wybiera mi walutę czy może tylko orientacyjnie widzę w pln a w przypadku płatności policzą w lokalnej walucie Hotelu. Pytam ponieważ przylatuje w sobotę wieczorem wiec mógłbym kupić hotel do południa na okeciu lub około południa w Londynie w czasie przesiadki i mam obawę czy karta dolarowa będzie ok ;) A może w aplikacji jest zmiana waluty której nie zauważyłem (HTC M8 Android)

- W drugim pytaniu chciałbym zapytać o kwestie zmiany hotelu. Przy czarnym scenariuszu gdy nie uda się jednak przedłożyć pobytu w jednym muszę opuścić hotel do 11-12 natomiast check in w nowym zaczyna sie 15-16. Trochę niewygodnie zwiedzać z dużym plecakiem wiec czy jak bym pojawił się w nowym hotelu około tej 12 to jest szansa że pozwolą mi zostawić plecaki byśmy mogli dalej spokojnie zwiedzać? Jakie jest podejście hotelarzy? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1158 PostWysłany: 31 Sie 2015 13:48 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Michał Opolski napisał(a):
@miki_fly

Dzięki za informację. Mam jeszcze dwa pytania :)

- W aplikacji widzę ceny w PLN a chciałbym płacić w USD (mam kartę dolarową Alior Bank) Czy w zależności gdzie jestem po lokalizacji wybiera mi walutę czy może tylko orientacyjnie widzę w pln a w przypadku płatności policzą w lokalnej walucie Hotelu. Pytam ponieważ przylatuje w sobotę wieczorem wiec mógłbym kupić hotel do południa na okeciu lub około południa w Londynie w czasie przesiadki i mam obawę czy karta dolarowa będzie ok ;) A może w aplikacji jest zmiana waluty której nie zauważyłem (HTC M8 Android)

- W drugim pytaniu chciałbym zapytać o kwestie zmiany hotelu. Przy czarnym scenariuszu gdy nie uda się jednak przedłożyć pobytu w jednym muszę opuścić hotel do 11-12 natomiast check in w nowym zaczyna sie 15-16. Trochę niewygodnie zwiedzać z dużym plecakiem wiec czy jak bym pojawił się w nowym hotelu około tej 12 to jest szansa że pozwolą mi zostawić plecaki byśmy mogli dalej spokojnie zwiedzać? Jakie jest podejście hotelarzy? :)


Zakładając konto PL masz na sztywno ustaloną walutę PLN, płacisz w złotówkach niezależnie od lokalizacji hotelu. Jeżeli chciałbyś płacić w USD to musiałbyś zarejestrować konto ze zmienioną lokalizacją w telefonie na USA.

Nigdy nie miałem problemu z zostawieniem bagażu przed godzinami zameldowania, a całkiem często udawało się wręcz dostać pokój o tej 11/12 zamiast 14/15.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1159 PostWysłany: 31 Sie 2015 19:26 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Znajomi próbują założyć konto w HT z referala, ale po rejestracji nie dostają, tych 75zl. Jak to teraz z tym jest? Kiedy dostaną ta kasę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1160 PostWysłany: 01 Wrz 2015 08:39 

Rejestracja: 30 Sie 2015
Posty: 4
Hej

Referala dodajesz już po zalogowaniu. W opcjach/Redeem Codes. Wiele osób mysli że w momencie rejestracji dodaje się kod i nie przechodzą dalej.

Co do waluty w opcjach jest zmiana waluty na dowolną. Jest to o tyle ciekawe, że płacąc w dolarach dostajemy 25$ a w PLN 75 zł. Niewielka różnica ale zawsze przy obecnym kursie ponad 20 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1222 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group