Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Kwi 2022 20:10 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Jako że miasteczko jest popularną bazą wypadową w tej części Jukatanu pośród w sumie bogatej oferty hoteli i pensjonatów różnej kategorii polecam Casa San Juan (Calle 36), strona: https://sanjuanhotelrestaurante.com

Hotelik znajduje się nieco na uboczu gwarnej starówki, ale w zasięgu krótkiego spaceru do ścisłego centrum, na miejscu jest też popularna wśród miejscowych restauracja. Pokoje przestronne i przyzwoicie wyposażone w tej kategorii cenowej, choć oczywiście nie ma żadnych luksusów czy designerskiego szału. Miejsce prowadzone przez rodzinę, właścicielka - szefowa cały czas na miejscu i bez problemu daje do wyboru różne pokoje, upewnia się czy wszystko w porządku, pomocna w każdym wypadku, wręcz gadatliwa w pozytywnym sensie. Tyle że trzeba z nią mówić po hiszpańsku ;-)

Rezerwacja wyszła o dziwo zdecydowanie najtaniej na własnej stronie hotelu - warto to weryfikować obok OTA. Można płacić kartą. W cenie noclegu porządne śniadanie w formie lokalnego bufetu.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 14 Kwi 2022 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Już myślałem, że to Posada (też) San Juan. Nie dość, że nazwa podobna, to jeszcze położone blisko siebie :)
Posadę też polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Kwi 2022 20:59 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Tak, są blisko do tego stopnia, że szukając Casy najpierw trafiłem do Posady w przekonaniu, że to to :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Maj 2023 10:47 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
marek2011 napisał(a):
Jako że miasteczko jest popularną bazą wypadową w tej części Jukatanu pośród w sumie bogatej oferty hoteli i pensjonatów różnej kategorii polecam Casa San Juan (Calle 36), strona: https://sanjuanhotelrestaurante.com

Nie wiem czy nie potrafię, ale po otwarciu tej strony pokazuje mi na mapie obszar Rzymu i Włoch.
@marek2011 czy ta strona jest aktualna?
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Maj 2023 10:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Normalnie mam Meksyk
Odpal na icognito
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Maj 2023 14:13 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Niestety, nawet anonimowe wejście na link i sprawdzenie kontaktu - mapa, wskazuje na Włochy, gdzie jest hotel o tej samej nazwie.
Oczywiście można odszukać w inny sposób właściwy hotel i jego lokalizację, np. https://casa-san-juan-valladolid-yucatan.booked.com.pl/#roomstab
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group