Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lip 2016 18:43 

Rejestracja: 18 Gru 2014
Posty: 8
Loty: 27
Kilometry: 34 393
Witam. 6-9 sierpnia planuję mini wakacje w Holandii. Okolice Amsterdam, Haarlem, Hillegom. Patrząc orientacyjnie na ceny hoteli, na stronach typu Trivago, wydawało mi się, że te 3,4 dni wyjdą mnie około 300 zł za dwuosobowy pokój. Wchodząc jednak na strony podanych wcześniej hoteli widzę ceny rzędu 800-1500.. Czy ma ktoś dla mnie jakąś rade? Zaznaczam, że mogą mieć nawet 1 gwiazdkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 05 Lip 2016 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Airbnb albo hostelworld. Hoteli (nawet 1-gwiazdkowych) za 25 EUR/noc nie znajdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Lip 2016 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Rada niestety jest nie po Twojej myśli: albo airbnb, albo hostel i pokój wieloosobowe, albo zwiększasz budżet 3 razy. Cud się żaden nie wydarzy.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lip 2016 18:13 

Rejestracja: 18 Gru 2014
Posty: 8
Loty: 27
Kilometry: 34 393
Jest ciężko. Ale natrafiłem na pole campingowe. Camping Vogelenzang in Noord-Holland. Czy znalazłby się ktoś, kto mógłby podzielić się opinią na temat tego miejsca? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lip 2016 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Sprawdziłem przed chwilą ich stronę. Między 6-9 sierpnia nie mają nic wolnego :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lip 2016 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
tu poszukaj https://www.bedandbreakfast.nl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Lip 2016 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Na b&b tez nie będzie nic poniżej 50 euro za noc. Podane w poście lokalizacje to albo Amsterdam, albo wypadowe miejscowości nad morze. Plus sierpień to środek sezonu, więc campingi będą pełne.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Lip 2016 23:20 

Rejestracja: 18 Gru 2014
Posty: 8
Loty: 27
Kilometry: 34 393
Geelot napisał(a):
Sprawdziłem przed chwilą ich stronę. Między 6-9 sierpnia nie mają nic wolnego :(


Za to u mnie, wybierając pole z prądem/łazienką każdy dzień jest na zielono :)

Przykładowo, 6-9 z prądem dla jednej osoby to 60 euro. Na 3 osoby to 72. Z łazienką w tym terminie na 3 osoby to 97 euro. Teraz tylko połączyć te dwie opcje i będzie wystarczające all inclusive :D Mam nadzieję, że po prostu wybierałeś coś, co niekoniecznie jest mi tam niezbędne, dlatego nie ma niczego wolnego u Ciebie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Lip 2016 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
To może ja jeszcze dopytam - jak zamierasz podróżować na miejscu? Będziesz miał auto? Rowerem? Bo jak nie, to z okolic campingu jest 1 autobus na godzinę, a na najbliższą stację kolejową jest ok. pół godziny spaceru. Sam dojazd do Amsterdamu będzie Cię pewnie kosztował ok. 10 euro w jedną stronę za osobę. W Holandii transport publiczny nie jest tani, więc czasem warto dołożyć do zakwaterowania, a mniej jeździć.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Lip 2016 01:13 

Rejestracja: 18 Gru 2014
Posty: 8
Loty: 27
Kilometry: 34 393
Brałem różne środki transportu pod uwagę. Ostatecznie jadę autem. Namówiłem dwójkę znajomych na wycieczkę, wiec koszty nie będą porażające :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Sie 2016 20:15 

Rejestracja: 18 Gru 2014
Posty: 8
Loty: 27
Kilometry: 34 393
Już po wyprawie. Ostatecznie zdecydowałem się na camping w Vogelenzang. Wolnych terminów dużo. Paradoksalnie, nie znaczy to, że nikt tam nie zagląda. Przeciwnie, na około 600 (!) miejsc campingowych około 75% było zajęte. Łazienka czysta, możliwość wykupienia wifi. Tylko gniazda z prądem przystosowane typowo pod wóz kempingowy. Jeśli nie zależy Wam na 5gwiazdkowym spaniu to z czystym sumieniem polecam :) A na pewno jest to idealna alternatywa dla nawet średnio wyposażonych hoteli, za które trzeba dać kilkaset złoty za 2,3 noce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group