Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#41 PostWysłany: 18 Mar 2018 20:50 

Rejestracja: 18 Mar 2018
Posty: 1
Witam chciałbym się wybrać na trzyniec czy na lodowisku trzeba siadać na miejscach z biletów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#42 PostWysłany: 08 Wrz 2019 10:38 

Rejestracja: 26 Sty 2019
Posty: 17
Tak.
Hala z reguły jest prawie pełna, więc jeśli usiądziesz nie na swoim miejscu, to szansa, ze posiadacz biletu na konkretne miejsce zaraz przyjdzie i Cię przegoni wynosi 99% ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#43 PostWysłany: 25 Wrz 2019 22:02 

Rejestracja: 19 Mar 2017
Posty: 53
Był ktoś na hokeju w Libercu? Jak wrażenia? Mam stosunkowo najbliżej (1,5h autem) i myślę o wyskoczeniu na jakiś meczyk, nawet z tego co widzę bilety na Ticketmaster sprzedają :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#44 PostWysłany: 12 Paź 2019 12:45 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Od 26.12.19 - 05.01.20 w Czechach (Ostrava i Trinec) odbędą MŚ u20. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to bilety w całkiem atrakcyjnych cenach: https://msjunioru2020.cz/#tickets
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#45 PostWysłany: 12 Paź 2019 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Jak atmosfera?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#46 PostWysłany: 12 Paź 2019 21:43 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
lahcimmm2 napisał(a):
Jak atmosfera?

Jeżeli Ci chodzi o atmosferę na MŚ u20, to poziom jest dużo wyższy, niż na MŚ dyw. 1B lub polskiej ligi. Biletów już nie ma na mecze repr. Czech i finał, poza tym kończą się bilety na mecze, np. USA - CAN,
USA - RUS, itp. W Ostravie hala jest na ok. 10k widzów, a Trincu ok. 6k. Czesi kochają Hokej, więc spodziewam się dużego widowiska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#47 PostWysłany: 12 Paź 2019 22:51 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Finał MŚ u20 Kanada 2019r. :

Składy drużyn, które grały w MŚ 2019: https://www.iihf.com/en/events/2019/wm20/teams
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#48 PostWysłany: 20 Lis 2019 09:19 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Witam wszystkich. Byłem ostatnio po raz pierwszy na meczu w Ostrawie i po tej jednej wizycie mam olbrzymią ochotę na kolejny mecz. Wiem, że dla wielu to piknik w porównaniu z Ocelari ale dla mnie i tak bomba :) Niestety w najbliższą niedzielę nie mogę jechać a w grudniu nie grają u siebie w weekendy. Pomyślałem by pojechać do Trzyńca, trochę dalej ale jednorazowo mi to nie przeszkadza. Tylko, że ciężko zdobyć bilety online. Pytanie do znawców, czy w sprzedaży online mają wszystkie bilety czy zostawiają określoną pulę na sprzedaż w kasach przed meczem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#49 PostWysłany: 22 Lis 2019 22:29 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Cytuj:
tylko, że ciężko zdobyć bilety online. Pytanie do znawców, czy w sprzedaży online mają wszystkie bilety czy zostawiają określoną pulę na sprzedaż w kasach przed meczem ?

A jakiż to masz problem z zakupem biletów online? Jeżeli zrobisz to z odpowiednim wyprzedzeniem, to spokojnie kupisz bilety online na Ocelari. (https://hcocelari.enigoo.cz/online/#/on ... ej/matches). W Tryńcu często jest tak, że przed meczem nie ma już biletów w kasach, więc jedyna droga to zakup online. Jeżeli lubisz Hokej, to zachęcam do wizyty w Ostravie/Tryńcu przy okazji MŚ Junior U20 (patrz dwa posty wyżej), wielu z tych zawodników wystąpi później w kwietniu/maju na MŚ elity 2020 w Szwajcarii, a potem pewnie podpisze kontrakty w NHL (przykład: KAKKO Kaapo, rewelacja MŚ elity 2019 na Słowacji, który teraz gra dla New York Rangers)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#50 PostWysłany: 23 Lis 2019 22:26 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Wiem, że są bilety online ale już pojedyncze miejsca a my jedziemy w trójkę, więc chcielibyśmy siedzieć razem. Spróbuję kupić innym razem jak tylko pojawi się dany mecz w sprzedaży.

Na MŚ już kupiłem bilety na jeden mecz, może jeszcze coś kupię ale niestety na fazę pucharową prawie wszystko jest wykupione. Za późno o tym pomyślałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#51 PostWysłany: 03 Gru 2019 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Dzień Dobry,

Witam Wszystkich Sympatyków hokeja na lodzie.
Od czterech lat jeżdżę regularnie raz w miesiącu w sezonie zasadniczym do Ostrawy.
Oczywiście kibicuję "modro-bilim".
Fantastyczna atmosfera na Ostavar Arenie, szczególnie jak hala jest wypełniona do ostatniego miejsca,
a bywa tak przede wszystkim jak przyjeżdża lokalny rywal, czyli Ocelari z Trzyńca.
Ostatnio hala była wysprzedana na pojedynku z beniaminkiem, Rytiri z Kladna.
Publiczność przyszła zobaczyć Jaromira Jagra. Przed spotkaniem na rozgrzewce przy bandzie gdzie
byli hokeiści Kladna, pełno kibiców fotografowało Jardę (Jaromir Jagr).
Niezapomniane przeżycia były też w fazie play off z Kometą Brno i Ocelari Trzyniec, no ale teraz gramy
znacznie słabiej i trzeba myśleć o utrzymaniu w lidze.
Byłem także raz na meczu Chance Ligi na Porubie. Emocje podobne, ale trochę inna publiczność.
Jeżdżę z Katowic. Parking 5 minut od hali za darmo.
Fandime moc.

Pozdrawiam: Marian z Katowic
Góra
 Profil Relacje PM off
Paolo_ lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#52 PostWysłany: 03 Gru 2019 12:03 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Jagr kozak gościu ma 47 lat, i jeszcze gra w hokeja a jeszcze 3 lata temu też nawet strzelał coś w NHL, ja osobiście jeżdżę do PArdubic :) i raz byłem w Hradec Kralove, ogólnie jestem większym fanem piłki nożnej, ale hokej na żywo to inna bajka, i każdy w swoim życiu to powinien przeżyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#53 PostWysłany: 03 Gru 2019 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Witam,
W Kladnie hala zawsze jest wysprzedana na mecze Rycerzy.
W Ostravar Arenie na spotkanie Vitkovic z Kladnem było 10.000 widzów.
Sam Jagr w wypowiedzi dla komentatorów mówił, że takiej publiczności nie może zawieźć
i dlatego będzie grał.
Ostatnio od Prezydenta Czech dostał odznaczenie za zasługi dla kraju.
Technikę jeszcze ma, miło się patrzy jakie "emeryt" ma doświadczenie. Super.
Oglądam poza tym NHL i KHL.
Rzeczywiście, hokej na żywo to całkiem inna bajka, dlatego dobrze, że tak blisko mamy
do Ostravy i Trzyńca.

Pozdrawiam: Marian z Katowic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#54 PostWysłany: 03 Gru 2019 21:50 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Dla kochających hokej, ciekawą opcją mogą być mecze Sparty na O2 Arena, w pobliżu stacja metra i hostel http://www.tophostel.cz/ubytovny/praha- ... fa-praha-9 (ja byłem w trakcie remontu tego hostelu, więc pewnie się zmieniło na lepsze), duża galeria handlowa, a na przeciwko stacji metra lokal "Na Stare Rane", w którym przesiadują kibice przed meczem. Dojazd do Pragi pendolino z Ostravy https://www.cd.cz/default.htm (tańsze bilety, jeśli kupimy 30 dni wcześniej), ale w Grudniu najważniejszą imprezą w Czechach będą MŚ u20.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#55 PostWysłany: 05 Gru 2019 21:32 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
marianSK napisał(a):
Dzień Dobry,
Parking 5 minut od hali za darmo.


Jaki jest adres tego parkingu ? Wprawdzie parking przy hali za 50 koron to nie majątek ale zawsze lepiej te 50 Kc wydać na parke z rohlikiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#56 PostWysłany: 05 Gru 2019 23:29 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Na 'parek v rohliku', bo w Czechach parówka to rodzaj męski, a nie żeński jak w Polsce.

Wybacz za OT, ale jako osoba pobierająca edukację dawno temu w Czechosłowacji nie mogłem się opanować widząc tak rażący błąd. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#57 PostWysłany: 06 Gru 2019 09:39 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Spoko. To napisz jak będzie to poprawnie brzmiało nie "v" lecz "z" bo tak jest to serwowane i opisane w Ostravie (nie pamiętam jednak jak były napisane końcówki).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#58 PostWysłany: 06 Gru 2019 13:53 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Na pewno nie będzie poprawne użycie pomiędzy słowami 'z', bo w naszym rozumieniu 'z' Czesi używają litery 's'. Więc można oczywiście napisać czy powiedzieć 'parek s rohlikem' ale w poprawnym, literackim czeskim powinno być zawsze 'parek v rohliku'.
Nie wiem, być może jest to napisane w dialekcie ostrawskim, tzw. ostravštině, swoją drogą możesz kiedyś podesłać zdjęcie, być może jest tam więcej takich 'kwiatków' językowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#59 PostWysłany: 06 Gru 2019 14:17 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Pojawiła się dodatkowa pula biletów na MŚ juniorów. Dostępne są również mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe. Biletów nie ma zbyt wiele więc warto kupować póki są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#60 PostWysłany: 06 Gru 2019 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Tomek:
Parking dokładnie naprzeciw Domu Seniora między ulicami Mečnikovova a Palkovshého
https://www.google.pl/maps/@49.8089927, ... a=!3m1!1e3
Zobacz podgląd satelitarny.
Zawsze tam parkuję gdy jadę na hokej.
Swoją drogą jest też duży parking darmowy naprzeciw Ostravar Arena od ulicy Závodní,
ale tam jest dużo błota jak pada, a przede wszystkim po meczu to co najmniej
30 minut czekania na wyjazd.
Natomiast wyjazd spod Domu Seniora bardzo prosty i bez korków w kierunku
na Autostradę D1.

Pozdrawiam: Marian z Katowic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group