Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Cze 2019 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Ogolnie o wynajmie samochodow w AVIS, Budget, Payless.

lluukk napisał(a):
-- 21 Cze 2019 22:37 --

Mam pytanie - czy ktoś rezerwował auta w AVIS kartą Visa Infinite?
Tak na szybko wychodzi mi, że ma ogromne zniżki przy płatności nią na Avis z kodem N074700
Szukałem wynajmu w Kutaisi 13-27 lipca i normalna cena za Toyota Prado 4260 zł
a z kodem zniżkowym Visa Infinite 3195 zł
Czy to faktycznie tak działa?

Zgadza sie - kod AWD N074700 Visa Infinity daje do 35% off oraz benefity President’s Club (upgrade obowiazuje przy wynajmie do 14 dni).
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego


Ostatnio edytowany przez p.wl, 22 Cze 2019 19:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
lluukk uważa post za pomocny.
 
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#2 PostWysłany: 22 Cze 2019 18:28 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Tylko jedno jeszcze takie pytania:
Nie muszę się rejestrować, wystarczy, że tą kartą zapłacę?
Czy system rozpozna rodzaj katy po numerze?
Znalazłem też, że daje zniżki w Hertz i jakiejś jeszcze znanej wypożyczalni...
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Cze 2019 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Nic mi nie wiadomo, zeby do benefitow z tego kodu byla wymagana rejestracja w programie - wystarczy zaplacic karta Infinite.
Co do Hertza, to inny watek, ale znizki nie sa wieksze niz 10-20% (w porywach), wiec Avis czesto wyjdzie korzystniej. W pakiecie z karta powinna byc broszura z lista znizek i bonusow. Jesli nie, to opiekun z banku bedzie znal szczegoly.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
lluukk uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 27 Cze 2019 12:38 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
He he he...
Szanowni klienci "ewentualni" Avis'a - zanim wypożyczycie auto sprawdźcie cenę za wynajem na stronie Avis DE, IT, FR.
W moim przypadku na tych wszystkich stronach 200 PLN różnicy na niekorzyść PL.
714 Euro do 3240 PLN
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Cze 2019 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
@lluukk polecam sprawdzic jaka jest roznica pomiedzy cenami dla rezydentow UE a US
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Cze 2019 13:37 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Taka różnica UE a US niech sobie będzie, ale różnica między 1 krajem EU a 2 krajem EU to chyba coś nie tak?
Zwykły kant, tu nie zmienia mi się rezydencja na stronie PL czy DE.

A mam takie pytanie - skąd bierze się tak drastyczna różnica przy rezydencji US wobec EU?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Cze 2019 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Zależy w jakim kraju, w niektórych występuje tzw., wewnętrzna dyskryminacja, czyli wymóg opodatkowania takiego wynajmu dla rezydenta danego kraju to raz, dwa - stawki dla rezydentów US są gołe, bez żadnego ubezpieczenia, bo większość ma je podpięte do karty kredytowej. Koniec końców Avis nalicza rezerwacje od pośredników do swojego programu, a stawki u pośredników są niemal zawsze niższe. @lluukk
Tak z ciekawości, jaki jest sens rezerwowania przez ich stronę jeżeli nie płaci korpo?

Przyznam że Avis wyróżnia się na tle konkurencji przy wysokim statusie, z |President's| o upgrade nie trzeba przypominać, choć trzymają się minimum i nie szaleją jak w Enterprise (w IT, DK, DE zdarzały się przeskoki z CDMR do PFAR, choć głównie jest z golasa do elite w danej kategorii), auto podstawiane jest pod wyjście z lotniska lub stoi zaparkowane w strefie vip przy samym wyjściu.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick 27 Cze 2019 15:25, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Cze 2019 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Aktualnie najlepsze stawki na wynajem w Europie mozna znalezc na avis.co.uk, oczywiscie nie trzeba byc rezydentem UK. Avis.pl to strona dla bogatych ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Cze 2019 15:33 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
@nick a jak inaczej? Mam u nich Status President's Club więc myślałem, że będzie Ok.
Wybieram się do Gruzji (Kutaisi) i na lotnisku ich nie ma, są w mieście. Łatwo i tanio dojechać taxi z lotniska.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Cze 2019 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@lluukk

Przez dowolnego pośrednika tam gdzie taniej?
Będziesz jechał z lotniska taksówką tylko dlatego że masz President's i jesteś przywiązany do marki?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Cze 2019 15:41 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
-- 27 Cze 2019 15:38 --

Nie znalazłem u pośredników żeby w ogóle w Kutaisi był Avis.Nie znajduje ich. I jak u pośrednika załapię się na profity z Presidenta?
Przyznam jestem w tym zielony ;) kartę i status mam od kilku dni.

-- 27 Cze 2019 15:41 --

nick napisał(a):
@lluukk
Będziesz jechał z lotniska taksówką tylko dlatego że masz President's i jesteś przywiązany do marki?

To trochę skomplikowane, nie jestem przywiązany, ale w Avis (niby pewnej firmie "renomowanej") mam kilkaset zł taniej lepsze auto (jeszce bez upgrade) niż zarezerwowane (mogę zrezygnować bez opłat) przez Ryanair w Dollar. Kilkaset zł różnicy gdy taxi kosztuje 50zł w jedną stronę.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Cze 2019 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@lluukk

Podaj przykład - miejsce, daty, kategoria, może to jakiś wyjątek potwirdzający regułę :)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Cze 2019 15:54 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Kutaisi 13-27.07 12-12. W Dollar mam (teraz już są wyższe ceny) zarezerwowane za 3500 zł Toyota Camry. Nie mogę nic o tym Dollar w Kutaisi znaleźć.
A w Avis za 3040 (przez avis.de) Toyota Prado (bez upgrade).
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Cze 2019 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dollar to marka Hertza.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Cze 2019 16:00 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Czyli auto i obsługa powinna być chyba OK.
Ale kilka stówek za przejazd taxi z lotniska do miasta do Avis'a też nie wygląda źle ;)
No a jak dadzą lepsze auto niż zamówię to już będzie ekstra.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Cze 2019 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@lluukk która lokalizacja Avis?

Odnośnie profitów, jak pokażesz kartę, automatycznie dostaniesz up-a.


Z Full-size (Camry) pierwszy lepszy kayak urywa z tej ceny 1000zł, zaraz sprawdzę SUV-a (SFMR) - nie spodziewaj się że dostaniesz konkretnie ten model, może być równie dobrze Qashqai.

a co za róznica jaka wypozyczalnia?
Załącznik:
Opera Snapshot_2019-06-27_160842_www.kayak.ie.png
Opera Snapshot_2019-06-27_160842_www.kayak.ie.png [ 33.13 KiB | Obejrzany 10673 razy ]

Załącznik:
Opera Snapshot_2019-06-27_160953_www.google.dk.png
Opera Snapshot_2019-06-27_160953_www.google.dk.png [ 13.24 KiB | Obejrzany 10670 razy ]
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Cze 2019 16:22 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Jak pisałem jestem zielony. Czytam nawet na tym forum, że na wypożyczalnie trzeba uważać bo robią przekręty.
Więc wybrałem lepiej ocenianą.
W Avis wiem, że auto nie starsze niż 3 lata a w tej którą podajesz tego nie wiem i ma znacznie gorszą ocenę (zwłaszcza w kwestii "zdawanie auta")
Tak się kieruję jako zielony w temacie.

Wiem, że dla "starego wyjadacza" może być to zabawne, ale wystarczy sobie uświadomić, że ktoś z małym doświadczeniem, może zupełnie inaczej patrzeć na wypożyczenie i być ostrożnym po przeczytaniu o przekrętach z wypożyczalni
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Cze 2019 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
1. Nie odpowiedziałeś na pytanie o lokalizację Avis.
2. Mając pełne ubezpieczenie które kosztuje grosze, a o którym pewnie czytałeś nie ma czym się martwić przy zwrocie auta. Nie spotkałem się jeszcze, by auto z wypożyczalni było starsze niż rok, bez względu na kraj, w czym więc problem?
3. Avis lepiej dba o PR jak widać ;)
4.Jakim cudem masz President's skoro jesteś zielony w temacie?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 27 Cze 2019 16:38 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
1) Rustaveli Avenue 9 Kutaisi 4600
2) Fakt mam ubezpieczenie na karcie wkładu własnego do 2000 Euro, ale nie chciałbym po miesiącu posiadania karty już walczyć o kasę z ubezpieczenia i z tym wiekiem aut to nie wiem (choćby z Avisa mam info, że do 3 lata mają w Gruzji - więc nie zawsze max rok jak widać).
3) :)
4) Ze względu na kartę kredytową - dostałem, bez żadnych wymogów na "dzień dobry" Status w Avisie (na czas ważności karty do 2023)

no i nie wiem, czy nie podałeś ceny auta z "oferta bezzwrotna" czyli zachoruje mi dziecko i nie pojadę to jestem 2600 zł w plecy
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Cze 2019 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@lluukk

Poszło PW.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group