Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#281 PostWysłany: 27 Sty 2020 01:25 
Awatar użytkownika

platynowy
Brak mi słów...
Spoczywaj w pokoju Black Mamba...
 Relacje PM off  

#282 PostWysłany: 28 Sty 2020 14:25 
Awatar użytkownika

Loty: 106
Kilometry: 262 363
Kobe zamknal pewna epoke .... :(

@Garmond
Jesli chodzi o ceny biletow to zawsze sa najtansze chwile przed meczem ... bylem na kilku meczach NBA (w D.C. , na Brooklynie, w San Francisco), zawsze kupowalem ze stronki NBA jak ktos rezygnowal. Jesli chodzi o nowa Oracle Arena w SF - rewelacja - w Listopadzie bylem na otwarciu - najwiekszy ekran jak w zyciu widzialem podwieszony pod sufitem, wieczorem wrzuce zdjecie :)
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#283 PostWysłany: 30 Sty 2020 01:14 
Awatar użytkownika

obiecana fotka z meczu GSW

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.

#284 PostWysłany: 30 Sty 2020 08:05 

Ostrzeżenia: 1
srebrny
Dobre miejscówki, pozwalają wnosić lornetki?
 Relacje PM off  

#285 PostWysłany: 30 Sty 2020 12:40 
Awatar użytkownika

wszystko dobrze widac z kazdego miejsca :) poza tym sam widzisz jaki jest ekran :P
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#286 PostWysłany: 02 Lut 2020 23:03 
Awatar użytkownika

srebrny
ten ekran to faktycznie grubsze WOW
 Relacje PM off  

#287 PostWysłany: 15 Lut 2020 14:15 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 164 102
niebieski
Za dwa tygodnie spędzę kilka dni w NYC i akurat będzie mecz Knicks vs. Rockets. Albo raczej vs. Harden Sprawdzalem teraz ceny i na dzień dzisiejszy najniżej $68. Mało nie jest i nie wiem czy brać teraz czy będzie szansa wyrwać coś taniej w dniu meczu na przykład. Potem przenoszę się do Miami i tam już dużo taniej ale w AAA bylem na meczu 2 lata temu.

#288 PostWysłany: 15 Lut 2020 16:11 
Awatar użytkownika

Loty: 115
Kilometry: 183 029
niebieski
@Shaq

Ja bym czekał. Byłem tydzień temu w MSG na meczu z Orlando Magic. Kilka dni przed meczem bilety były po około 50$/szt. Ostatecznie bilety kupiłem 20 min przed meczem na ticketmaster za 42$ dwa bilety (razem z podatkami) na sektor 206 rząd 3 i widok dla mnie był rewelacyjny ;) Spadek cen było już widać kilka godzin przed meczem. Wiadomo, że rakiety będą ciekawszym przeciwnikiem, ale wydaje mi się, że bilety powinny i tak stanieć :) Jeśli zdecydujesz się na zakup w dniu meczu to polecam ustawić sobie zakładki w telefonie ze stronami ticketmaster, seatgeek, vividseats oraz stubhub i co jakiś czas odświeżać.

P.S
Uważajcie na revoluta przy płaceniu na ticketmaster. Mi ciągle wywalało błąd.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Shaq uważa post za pomocny.

#289 PostWysłany: 15 Lut 2020 16:19 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 164 102
niebieski
No widok palce lizać w takim razie zrobię podobnie i poczekam. Dzięki za info!
wojtekf93 lubi ten post.

#290 PostWysłany: 19 Mar 2020 11:56 
Awatar użytkownika

platynowy
Dla siedzących w domach i nudzących się prezent od NBA: 30-to dniowy dostęp do NBA League Pass za darmo.
https://watch.nba.com/packages?wgu=9435 ... link:96245
Kod “WATCH30”.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#291 PostWysłany: 16 Lut 2022 00:12 
Awatar użytkownika

siemka
ma ktoś doświadczenie z seatgeek?
ticketmaster i stubhub maja drogo pojedyńcze, ci maja w miarę ceny ale nie idzie tam zapłacic (mastercard walutowa)
albo jakis błąd adresu, albo że niby cos z karta a na koniec że za dużo prób i blokada :D dobę nie moge kupic biletu

żenuła trochę
ktoś tam pisał że mozna czekac bliżej meczu ale co jak wtedy tez karta nie przejdzie, bede w d...
koniki tam występują? (mowa o Nets I Knicks)

pozdrawiam
 Relacje PM off  

#292 PostWysłany: 16 Lut 2022 01:36 
Awatar użytkownika

niebieski
W zeszłym tygodniu kupiłem 3h przed meczem Netsow na SeatGeek. KK PKO MC przeszła bez problemu.

Pro
 Relacje PM off  

#293 PostWysłany: 06 Mar 2022 14:07 
Awatar użytkownika

Loty: 82
Kilometry: 241 853
Shaq napisał(a):
No widok palce lizać w takim razie zrobię podobnie i poczekam. Dzięki za info!

I co udało Ci się kupić? Do kiedy czekałeś i jak spadały ceny? Ja za niecały miesiąc będę w NY i też planuje czekać z zakupem biletów na Knicksów po tym co inni doradzają.
 Relacje PM off  

#294 PostWysłany: 06 Mar 2022 19:06 
Awatar użytkownika

platynowy
Na podstawie moich doświadczeń z 3 pobytów podczas których obejrzałem 7 spotkań różnych zespołów w LA, NY, SF, Bostonie i Filadelfi.
Jest kilku pośredników którzy zajmują się biletami na mecze NBA (nie licząc lokalnych firm): Ticketmaster, SeatGeek, Vivid Seats, StubHub.
Każdy na swoje wady i zalety.
Najsłabiej wg mnie wyglądały ostatnio próby zakupu w SeatGeek - wymogiem było posiadanie karty z USA, Meksyku lub Kanady (chociaż w grudniu bez takowej udało mi się kupić bilet na Nets płacąc Revolutem).
Najmniej problematyczny bywa Ticketmaster, ale zauważyłem, że ceny ma najwyższe.
Kosztowne są dodatkowe opłaty, które pojawiają się w momencie finalizacji transakcji - mogą stanowić 20-30% kwoty (pojawiają się dopiero tuż przed płatnością).
Większość zakupionych biletów pojawia się w apce (niektóre apki - patrz Ticketmaster - nie są dostępne w PL i trzeba je ściągnąć z innych źródeł niż sklep androida lub App Store).
StubHub ma kilka stałych kuponów zabijających cenę o 10 USD (w przypadku zakupów biletów powyżej 100 USD).
Co do tematu kiedy kupować bilety - są różne sytuacje.
Niekiedy warto zarezerwować wcześniej - szczególnie przed meczami dobrych drużyn z bogatych miast (patrz LA lub SFO - gdzie bilet na mecz z Mavericks był z każdym dniem coraz bardziej kosztowny - finalnie zapłaciłem 109 USD z opłatami).
Czasami warto poczekać do ostatniej chwili: w moim przypadku za bilet na mecz PHL - HOU kupiony 2 miesiące przed meczem zapłaciłem tyle, że mogłem w dniu meczu zamiast w rzędach przy dachu hali, siedzieć niebyt daleko od parkietu. A na mecz można było wejść za 5 USD + opłaty (patrz screen).

Załączam kilka fotek z moich spotkań z NBA.

Gdyby ktoś miał pytania - niech śle na priv.ImageImageImageImageImageImageImage
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#295 PostWysłany: 08 Kwi 2022 21:42 

Dorzucę coś od siebie. W zeszłą niedzielę byliśmy na meczu LAC-Pelicans w Staples Center. Było super :) Polecam gorąco. Ja, który swego czasu mocno siedziałem w NBA się tego spodziewałem, ale żona również była zachwycona.

Miejsca udało nam się kupić przez mapkę AXS około miesiąca przed meczem, za bodajże 23USD od sztuki + opłaty. Sprawdzałem z ciekawości ceny przed meczem - za podobne miejsca (sektor 214) się nie zmieniły, jedynie pojawiło się więcej w sektorach 3XX (czyli najwyższe) oś 15USD.
Jeżeli nie jesteście wielkimi fanami danej drużyny to IMO nie ma co dopłacać do "znanych marek". Bilety na Lakersów tego samego dnia (LAL grali o 12:30, LAC 18:30) kosztowały minimum 80USD i to za najgorsze miejsca.

Z porad praktycznych - dzięki poradzie kolegi Garmonda - na mecz bezproblemowo dojechaliśmy busem nr 30 (1,75USD bilet/osobę w jedną stronę) - jeździ ich dużo, jeżdżą punktualnie, z moich obserwacji, a wracaliśmy przed 22, są bezpieczne.
 Relacje PM off
Garmond lubi ten post.

#296 PostWysłany: 09 Maj 2022 16:29 
Awatar użytkownika

Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
trochę OT,
ale ktoś poleci gdzie można fajne buty do koszą kupić?
dla amatora po 10 latach przerwy

[ 296 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości