Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Paź 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Przy ostatniej relacji wydawało mi się, że przez pewien czas nie pojawi się okazja do kolejnej. W zbliżające się weekendy to raczej imprezy nie podróże mnie czekają. A tutaj znienacka znalazłem się przed koniecznością odbycia niespodziewanej podróży.

Okazją była szalona środa i bilety do LUZ. Kiedy znalazłem loty w odpowiednim terminie i satysfakcjonującej cenie zauważyłem, że nie wziąłem z domu karty. Trzeba było szybko wracać z pracy. A ponieważ przy takiej pogodzie jak dzisiaj ta pora roku jest przepiękna pojawiła sie okazja na zrobienie kilku fotek. Jak widzicie moja okolica to miejsce rywalizacji na flagi.

W podróż udałem się rowerem.

Na początek zakaz wjazdu dla większości bloków, a potem już nie bloki. W tym ulica o której moja koleżanka z pracy mówi, że jest zbyt ładna, aby na niej parkować samochody (niestety zmysł estetyczny wielu jest odmienny)

Bilet kupiony, ale nie do końca o to chodziło, więc sukces jest tylko częściowy. Plus 2 segmenty do FTL jako bonus.
I jeszcze jedna noc do statusu w Hiltonie w czasie promocji.

Na nieszczęscie loty do Lublina, poza uzyskaniem kreski mogą stracić większy sens w terminie, w którym je kupiłem. Ponoć pociąg ma już wrócić, a choć dworzec nie jest jakoś szczególnie dobrze zlokalizowany w stosunku do atrakcji miasta, to jednak znajduje się bliżej niż Świdnik.

Tym razem muzyki nie będzie, jednak wątek muzyczny występuje na ostatnim zdjęciu.ImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group