Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Mar 2015 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
CyganskiKsiaze napisał(a):
A wiesz skąd ta kasa dla Ciebie się bierze? Na pewno nie z powietrza. W takich programach chodzi też o to, żeby być fair wobec innych, a nie tylko po to żeby się "nachapać'.


O widzę że kolega jest mega fair ... no no. Bravo !

Kasa bierze się od tych, którzy paktu nie spełniają i są ukarani karą.
W moim przypadku odkąd przystąpiłem do Paktu zaliczam zgodnie z planem wszystkie treningi.
Zatem nie wiem skąd te komentarze.
Poza tym nagrody i kary się kumulują, jeśli nie zaliczę paktu, stracę wszystkie nagrody do wysokości kary.

Zatem przemyśl cygański kolego swoje "fair" i "napchać".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 11 Mar 2015 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
lefebure napisał(a):
...
Kasa bierze się od tych, którzy paktu nie spełniają i są ukarani karą.
....

ale ciebie kara nie dosięgnie, bo dałeś pustego prepaida!
a jak uważasz, że to i tak nic nie zmienia to podepnij normalną kartę...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Mar 2015 00:41 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
namteH napisał(a):
ale ciebie kara nie dosięgnie, bo dałeś pustego prepaida!
a jak uważasz, że to i tak nic nie zmienia to podepnij normalną kartę...

Przypomina mi to propozycje patentów na oszczędzanie na stronie http://www.jakoszczedzacpieniadze.pl - ktoś napisał że można chodzić do empiku, czytać tam gazety nie kupując ich i tak "oszczędzać" kasę. Tak mi się skojarzyło.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 11 Mar 2015 07:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
namteH napisał(a):
a jak uważasz, że to i tak nic nie zmienia to podepnij normalną kartę...


A ty cwaniaku podpiąłeś normalna kartę, czy tylko taki chojrak jesteś dając dobre rady ?
Kara dosięgnie każdego ponieważ skonsumuje nagrody !
Nagroda za trening to ok. 25 centów, kara za pominięcie treningu to 5$ (czyli pominięcie 1 treningu konsumuje nagrodę za miesiąc regularnych treningów 5 razy w tygodniu).
Ponadto wyobraź sobie sytuację losową typu grypa. Przez tydzień zdychasz w wyrku i pact nalicza 25$ kary.
Niby jest opcja kontaktu, ale trzeba przesłać dokumenty lekarskie i nie jest pewne, czy takie z Polski byłyby uwzględnione.
Tak czy inaczej kupa zachodu z tym by była. Zatem jest to jedynie zachowawcze działanie żeby nie narobić sobie kłopotów finansowych typu -25$.
Co i tak nie zmienia wiele, bo nawet w wypadku prepaidu (nie wiem skąd pomysł że pustego) w momencie gdy nie wykonasz paktu masz posprzątane,
ponieważ jak już wspomniałem jednym pominiętym treningiem kasujesz 20 zaliczonych.

Generalnie to żałosć, nie dość że zachęciłem do aktywności i dzielę się doświadczeniami to wpadają takie komentarze od kogoś kto jak widzę nawet w tym programie nie uczestniczy.
Łatwo się wypowiadać czysto teoretycznie i z dystansu, nie mając odwagi do paktu przystąpić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Z całym szacunkiem kolego, ale Ty po prostu nic nie zyskasz a nie, że coś stracisz.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:04 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
lefebure napisał(a):
(...) W końcu podłączyłem kartę prepaid (aby uniknąć kar jeśli nie udałoby się wypełnić paktu). (...)


To może ja się wypowiem, jako dosyć aktywny użytkownik Gym Pact, żeby nie został podniesiony zarzut, że głos zabiera ktoś, który z tego nie korzysta. Skoro, drogi lefebure, napisałeś, że podłączyłeś kartę prepaid, aby uniknąć kar finansowych, to wnioskuję, że karta jest albo pusta, albo niewiele na niej jest kasy. Ale nie oceniam Cię, ja patrzę na siebie, a Tobie dziękuję za wrzutkę, bo bez tego nie wiedziałby, że coś takiego jak Gym Pact istnieje :-)
Odnośnie moich doświadczeń to mam podpiętą do konta kredytówkę i liczę się z tym, że jak coś zawalę to pobiorą kasę. W tym tygodniu ustawiłem sobie tylko jedno activity, bo mam po prostu lenia i nie chce mi się zasuwać. Może w przyszłym tygodniu ustawię sobie więcej :-P
Mały hint dla korzystających z Gym Pact: Ilość activities można ustalać nie tylko w niedzielę i w poprzednie dni na przyszły tydzień, ale także do końca poniedziałku, tj. dnia w którym zaczyna się kolejny pakt.
Korzystam również z paktu na jedzenie owoców. Niewiele z tego kasy, ale zawsze coś :-)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Załącznik:
screen.png
screen.png [ 145.88 KiB | Obejrzany 8754 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Mar 2015 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
ok, może zakończymy już dyskusję na ten konkretny temat. kto ma oczy ten widzi.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Mar 2015 15:57 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 12
witekkowal napisał(a):
lefebure napisał(a):
(...) W końcu podłączyłem kartę prepaid (aby uniknąć kar jeśli nie udałoby się wypełnić paktu). (...)


Korzystam również z paktu na jedzenie owoców.

Załącznik:
screen.png



Na jakiej zasadzie program nalicza/zalicza kolejne wyzwania za jedzenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Mar 2015 16:14 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Na podstawie oceny innych użytkowników.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Mar 2015 16:25 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
wow, dobra apka!
czuję, że dzięki niej zacznę ćwiczyć :lol:
nie widzę nic złego w podaniu prepaida zamiast kredytówki o ile są na niej odpowiednie środki, po tym jak mi ostatnio wcięło z niej 2.000zł mniej optymistycznie podchodzę do podawania na lewo i prawo danych mojej karty :evil:
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Mar 2015 16:44 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 15
Cześć. Z GymPacta korzystam chyba od września 2013, do tej pory udało mi się "zarobić" około 80 - 100 dolarów. Oczywiście w tym czasie poniosłem też kilka kar związanych z niezaliczeniem danego tygodnia - kilka razy zapomniałem zjeść owoc w niedzielę albo przegapiłem jeden dzień ćwiczeń. Mój plan na tydzień wygląda tak: 5 activities + 12 veggies. Średnio na tydzień wpadają dwa dolary. Co do siłowni, to akceptowane są siłownie w PL, sam dodałem chyba 3, nie musi to być Warszawa, zaakceptowano mi nawet siłownię w małej miejscowości (3000 mieszkańców), która posiadała stronę na facebooku. Co do chorób / L4 - zawsze możemy ćwiczyć w domu (30 minut, czujnik ruchu), w moim przypadku zdało to egzamin. Aplikacja współpracuje z innymi appkami (runkeeper), więc spokojnie można wliczyć sobie np spacer jako activity (minimum 30 minut, dystans min. około 2 km - tu nie jestem pewien). Polecam każdemu, kto jest aktywny fizycznie i je te kilka owoców w tygodniu - można sobie dodatkowo dorobić. Wiadomo, nie są to duże pieniądze, ale w kontekście całego roku można uzbierać już na coś fajnego. Gdyby były pytania to chętnie odpowiem.

EDIT1: Dołączam screen wypłat/kar z paypal

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 23 Mar 2015 21:43 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 12
Pytanie dla zorientowanych

co zrobic jesli pobrało mi się z runkeepera jedno activities, ktore nie spełnia wymogow?
pod tymi wlasciwie wykonanymi mam napis 1 uncounted - da sie to jakos zlikwidować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Mar 2015 13:29 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 113
Loty: 89
Kilometry: 200 016
[Flame on]

Ale wiecie, że od tych $ należy zapłacić daninę do US?

[Flame off]

A na poważnie, jest to jedna z niewielu aplikacji fitnesowych, gdzie nasze lenistwo może przegrać z naszym skąpstwem. Na zdrowie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 30 Cze 2017 22:55 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
The End of Pact :( Zgodnie z dzisiejszym mailem koniec PACT-u, :(
trzeba będzie się przenieść z zabawkami gdzie indziej ;)
sugerują:
https://www.beeminder.com/overview
Chociaż po pobieżnej lekturze to jest raczej typowy motywator niż mała skarbonka

Załącznik:
The_end_of_Pact_-_Poczta_o2_-_2017-06-30_22.49.41.jpg
The_end_of_Pact_-_Poczta_o2_-_2017-06-30_22.49.41.jpg [ 241.29 KiB | Obejrzany 7004 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group