Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 14 Sie 2015 19:16 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Skąd wzięliście hasło do pierwszego logowania w bankowości internetowej? W umowie mam napisane, że dostanę smsem, ale do dziś nie dostałem. Mam gdzieś kliknąć żeby przysłali, czy jak?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 14 Sie 2015 20:46 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
@J29, to hasło dostałem smsem, po aktywacji konta dopiero. A aktywowali ci juz je w ogole? dostales smsa lub e-maila po dokonaniu przez nich aktywacji?
_________________
150 cm dla rowerzysty i kolarza!
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 14 Sie 2015 21:22 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
No właśnie chyba nie, przynajmniej tak ustaliłem z babą na ich czacie. W każdym razie czekam już 2 tygodnie na to...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 14 Sie 2015 21:35 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
To moze odpisz na tego e-maila od nich po zlozeniu wniosku (nadawca "wniosek eurobank" DOB.Wnioski@eurobank.pl), jesli go dostales w ogole:) albo na eurobank@eurobank.pl. Najlepiej na oba na raz. I zamów kontakt telefoniczny. W ciągu 24h odpisują i oddzwaniają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 25 Sie 2015 18:08 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Proponuję zwracać uwagę za co płacicie kartą tego banku.
Dzisiaj znalazłem na swoim koncie pozycję: -9,95 PLN - Prowizja od zakupu kartą.
A prowizja dotyczyła transakcji zakupu on-line 3 zakładów w Lotto i była na kwotę 9 PLN.
Oczywiście po fakcje znalazłem taką opłatę w tabeli opłat i prowizji:
Transakcje bezgotówkowe w kraju i za granicą związane z hazardem 3% kwoty transakcji, min 9,95 PLN

Z góry dziękuje za komentarze, że mogłem sobie przeczytać Tabelę prowizji i opłat - nie piszę tego tutaj, żeby się żalić tylko po to, żeby ostrzec innych.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 02 Wrz 2015 08:07 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 164
Loguje się przed chwilą na konto w Eurobanku, i widzę że naliczyli mi 9 zł za prowadzenie konta i 3 zł za kartę, mimo że spełniłem warunki które powodują zwolnienia z tych opłat. oczywiście nie dostałem też jak na razie żadnej premii, mimo że także spełniłem warunki. Coś czuje że trzeba im będzie wyszarpywać należne nam pieniądze :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 02 Wrz 2015 08:24 

Rejestracja: 23 Kwi 2014
Posty: 68
Bartolko napisał(a):
Loguje się przed chwilą na konto w Eurobanku, i widzę że naliczyli mi 9 zł za prowadzenie konta i 3 zł za kartę, mimo że spełniłem warunki które powodują zwolnienia z tych opłat. oczywiście nie dostałem też jak na razie żadnej premii, mimo że także spełniłem warunki. Coś czuje że trzeba im będzie wyszarpywać należne nam pieniądze :evil:


Z tabeli opłat wynika, że opłatę za kartę zwracają 15 dnia miesiąca więc 15.09 powinieneś mieć zwrot tych 3 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 02 Wrz 2015 08:46 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Bartolko napisał(a):
Loguje się przed chwilą na konto w Eurobanku, i widzę że naliczyli mi 9 zł za prowadzenie konta i 3 zł za kartę, mimo że spełniłem warunki które powodują zwolnienia z tych opłat. oczywiście nie dostałem też jak na razie żadnej premii, mimo że także spełniłem warunki. Coś czuje że trzeba im będzie wyszarpywać należne nam pieniądze :evil:

Mam konto nie z grupona, ale standardowo naliczają opłaty, a nastepnie przychodzi zwrot jeżeli się spełnia warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 02 Wrz 2015 11:50 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 61
Mnie również zdziwiły te opłaty po wejściu na konto, więc jestem ciekawy jak to będzie wyglądało ze zwrotami.
Warunku zalogowania się do aplikacji mobilnej spełnić mi się nie udało (3 razy próbowałem na różnych kodach i za każdym razem był jakiś błąd urządzenia), ale jak rozumiem nie spełniając tego warunku, po prostu omija mnie jedna premia 50 zł tak ? Jak będę robił obroty kartą to pozostałe premie liczą się normalnie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 02 Wrz 2015 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1651
srebrny
Regulamin się kłania:

Cytuj:
16. W przypadku nie spełnienia przez Uczestnika warunku do wypłaty jednego z czterech Bonusów: Bonusu na Start, Bonusu dla Aktywnych, Bonusu dla Aktywnych 2 lub Bonusu dla Aktywnych 3 Uczestnik traci prawo do nabycia kolejnych Bonusów stanowiących nagrodę w Akcji promocyjnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 02 Wrz 2015 12:04 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Nie wiem czy banki robią to specjalnie i liczą, że klient oleje te 9 zł, czy jest to ich błąd systemowy, ale podobnie miałem w Credit Agricole - konto założone 30.06 i pobrana prowizja za czerwiec za niespełnienie warunków...
Wystarczy zadzwonić na infolinię eurobanku i złożyć reklamację co do prowizji 9 zł. Kwota będzie zwrócona bodajże w ciągu 2 tyg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 03 Wrz 2015 07:00 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 20
Podzielę się moja "historią". Również naliczyli mi opłaty za konto i kartę, więc zadzwoniłem wczoraj, jakieś 30 minut trwała rozmowa bo oni sami nie wiedzą co i jak.

Pierwsza premia ma być wypłacona do 15.09.
A co do opłat to konsultantka tłumaczyła się długo i zawile, później poszła coś skonsultować i po powrocie przepraszała bo źle tłumaczyła.. Okazuje się że pierwszy miesiąc (u mnie lipiec) jest darmowy, ale i tak trzeba było wpłacić 1500zł aby nie ponosić opłaty za konto i zrobić obrót min 200zł kartą aby uniknąć na niej opłaty. Co najlepsze rozmawiałem w lipcu z infolinią i konsultant zapewniał mnie że nie trzeba w lipcu wpłacać 1500zł, a wystarczy zrobić 200zł obrotu kartą co też zrobiłem (tłumaczył to tym że karta przychodzi już aktywna). Jednym zdaniem mają tam niezły bajzel. Poszła reklamacja zobaczymy co powiedzą.

Co do oplaty za kartę to również się naliczyła ale ma do 15.09 automatycznie zostać zwrócona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 03 Wrz 2015 07:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
czacza napisał(a):
Nie wiem czy banki robią to specjalnie i liczą, że klient oleje te 9 zł, czy jest to ich błąd systemowy, ale podobnie miałem w Credit Agricole - konto założone 30.06 i pobrana prowizja za czerwiec za niespełnienie warunków....


Jedno jest pewne. Należy kontrolować banki i sprawdzać, czy pobierają opłaty zgodnie z podpisaną umową. Mnie spotkał ostatnio chyba największy absurd w tym zakresie. Otworzyłem konto w Eurobanku w lipcu b.r. i 31.07. pobrali mi opłatę w wysokości 21 zł, ponieważ nie spełniłem warunków zwalniających z niej w czerwcu :D

Oczywiście reklamacja i pieniądze oddali, ale niesmak pozostał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 03 Wrz 2015 08:04 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
potwierdzam , mam konto już długo w eurobanku - to jedyny bank który pierwszy miesiąc traktuje już od chwili założenia konta - jak założymy 31 sierpnia o 23.59 to jeśli nie będzie wpłaty w ciągu minuty - zapłacimy , ja tak zapłaciłem 21 zł , które zabiorą w październiku (!) , na szczęście pozostaje odwoływanie się , ich wszystkie odp są w stylu : naliczona przez nas opłata jest zgodna z ....lecz ze względu na dobro współpracy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 10 Wrz 2015 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Sprawdźcie konta bo ja mam dziś pierwsze 50 PLNów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 10 Wrz 2015 09:31 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
^^OOO i u mnie kasa jest;)

Roku: I na tym zakończymy licytację, komu wpłynęlo...


Ostatnio edytowany przez Roku, 10 Wrz 2015 12:02, edytowano w sumie 1 raz
Dodanie informacji od moda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 21 Wrz 2015 19:23 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, nie do końca w to wierzyłem, ale na kocie jest zwrot za rodzinkę, kupowałem hotel na alpharooms i jest 5% na koncie, co nie zmienia faktu, że przewalutowują słabo, funt-euro-złoty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 24 Wrz 2015 18:29 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, dziś przypadkiem wpłacałem kasę na konto active, Pani zaproponowała mi lokatę dla nowych środków 3% na 3 miesiące, nie oceniam oferty, tylko podaję info, osobiście czekam na nowe rozdanie BGZ Optima, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 26 Wrz 2015 12:51 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
niebieski
Krótkie, ale może ważne, info dla osób mających konto i karę płatnicza w Eurobanku!
Jeżeli zapomnicie kodu PIN do karty, to jedyną opcją jest wizyta w oddziale banku! Nie ma opcji resetu kodu PIN przez stronę www, infolinię czy nawet w banku. Jedynym rozwiązaniem jest wizyta w oddziale banku i otrzymanie od ręki nowej karty. (Tak przynajmniej się dowiedziałem na infolinii, zweryfikuję to w poniedziałek).
Dla mnie takie podejście do klienta całkowicie dyskwalifikuje bank żeby uważać go za odpowiedni dla mnie! Jeżeli w piątek wieczorem zapomnimy PINu to do poniedziałku rana jesteśmy bez karty. A co zrobić będąc za granicą?
Dla porównania zadzwoniłem do mBanku i tam można zmienić zapomniany PIN od ręki albo przez infolinię albo przez serwis transakcyjny. Opłata w mBanku za to co 2 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 26 Wrz 2015 13:08 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 25
A zdarzyło ci się zapomnieć PIN? Mnie nie, owszem mogłem pomylić ale zapomnieć? Jeszcze mi się nie zdarzyło :). Osobiście uważam, że jest to przynajmniej bezbłędne zabezpieczenie karty np. jak ją zgubisz z dowodem osobistym (portfel) to nieuczciwy co znajdzie go przez telefon poda wszystkie twoje dane, no może nie znać emaila ale reszta...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group