Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Sie 2022 19:06 
Awatar użytkownika

Loty: 150
Kilometry: 190 774
Zeszłym tygodniu jak byłem w Gozo to natrafiłem na dwa bardzo ciekawe miejsce

Pierwsze miejsce było w Rabat, Victoria.

Przy ulicy 140 VCT 1011, Triq ir-Repubblika jest knajpka Ritz snack bar.
Malutka knajpka, schowana i utworzona w stylu angielskiego pubu.

Miła obsługa i na ten dzień zdecydowałem się na tradycyjne ĦOBŻ BIŻ-ŻEJT, czyli kanapka z tuńczykiem oraz piwo.

Koszt tego zestawu wyszło mi 6 EUR, ale byłem bardzo zadowolony do wieczora.

-- 19 Sie 2022 19:06 --

Drugie miejsce do jedzenia które polecam jest 21 Triq Frenċ ta' l-Għarb L-Għarb, GRB 1202, Malta (miałem hotel blisko restauracji)

Restauracja nazywa się Salvina Restaurant

Jak byłem na kolacje, było bardzo mało ludzi tego dnia, a więc nie miałem problemów z miejscem do siedzenia.

Miła obsługa, podał mi menu I jak byłem gotowy to zamówiłem rabbit stew (czyli kolejna lokalna potrawa) oraz piwo.

Jak dostałem piwo to od razu dostałem tez świeży grillowany chleb, gdzie z dodatkiem oliwy która była na stół była dobra.

Po 15 - 20 minut, przychodzi mi duży talerz z trzema kawałkami królika oraz zestaw na osobny talerzu frytki, smażone warzywa oraz smażone ziemniaki.

Mięso było tak miękkie ze odklejało z kości. Bardzo dobry sos i było odczuwalne ze było to świeże zrobione.

Za cały zestaw dałem około 20 EUR, ale wyszedłem bardzo zadowolony.

Niestety zdjecje trochę za ciemne, ale takiego stolika dostałem.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio podbity przez friderikos, 19 Sie 2022 19:06
 Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.

[ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości