Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lip 2012 00:58 

TO może Ja.

ZMR czyli ZabraliMiRower.

Mod - przeniosłem z: najlepsza-xywa-na-forum,18,15590
Góra
 PM off
Drakula lubi ten post.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 02 Lip 2012 11:05 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 763
Zgłaszam swoją kandydaturę :-)

PS. Mój nick jest bardzo poważny, nie powtał dla żartów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Lis 2014 01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Hm.... Mój powstał z miłości... do napoju. Zarówno jego picia jak i wytwarzania.
Ale pewnie nie jestem zbyt oryginalny. Ktoś jeszcze lubi pifko? 8-)
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Maj 2017 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Patrząc na niektóre nicki/pseudonimy, pod którymi występujecie na forum – zastanawiam się niekiedy, skąd się wzięły 8-) . Część jest prosta do rozszyfrowania (kurde, ciekawe dlaczego Kamil ma nicka „Kamil”? :lol: ), część jest zabawna, część enigmatyczna (cóż to za „971” u @‌tom971‌ ?) . Smaczku dodaje fakt, iż nie możemy zmieniać na forum swoich pseudonimów, chociaż część z użytkowników mocno pragnęłaby takiej możliwości.

Często mi się zdarza (zwłaszcza na zlotach), że ktoś się mnie pyta: skąd ten nick? Dlaczego OradeaOrbea? Ukuto nawet formę skróconą (Oreo – to chyba sprawka @‌horacy19‌ albo @‌JIK‌), która jest chyba prostsza ;) . Niemniej, pomyślałem sobie, że fajnie byłoby podzielić się taką informacją – i poznać genezę innych nicków. Mogę zacząć od siebie ;)

Miałem kiedyś innego zarejestrowanego nicka, to były zamierzchłe czasy, niedługo po odpaleniu forum. Ale używałem go bardzo sporadycznie, więcej czytałem niż pisałem, a potem zapomniałem do niego hasła (aby było śmieszniej, nie mam teraz zielonego pojęcia, co to był za nick :lol: ). Później była przerwa w korzystaniu z Fly4free.pl, aż w wakacje 2011, będąc na rowerze w Rumunii, potrzebowałem sprawdzić jakieś sensowne połączenie do Lwowa. Byłem właśnie w miejscowości ORADEA, jechałem na rowerze marki ORBEA, więc na szybko zarejestrowałem nicka, robiąc zbitkę z tych dwóch słów.

To było blisko 6 lat temu. No i zostało do teraz. :ugeek:

A jak to wyglądało u Was?
Góra
 Profil Relacje PM off
23 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Drugi rok, jak byłem w Polsce, i zmieniłem akademik w AGHu.
Z DS Alfa, na Babylon. Był trochę dla mnie szok, bo z pokoju 2os z własną toaletą wylądowałem w składzie z 10os i jedną wspólną toaletą.

Ale wyszło na plus. Pierwsza impreza korytarzowa, współlokatorka, lekko wesoła, przychodzi do mnie i mnie pyta:
Ty na prawdę się nazywasz Termopiles (zle zrozumiała Thanasis)
I po paru dniach, współlokatorzy wpadli na genialny pomysł nazwać mnie Zeusem z 209 (melina) bo to jedynie co z Grecji znali i tak zostało do dziś. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
w czasie studiów /wieki temu/ wloczylismy sie po Hiszpanii i Portugalii przez wakacje
z kazdego z wiekszych miast wysylalismy do domu widokowki z poczty /correos/
stad ta nazwa kojarzy mi sie z moimi pierwszymi dalszymi wyprawami


Ostatnio edytowany przez correos, 19 Maj 2017 11:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Mój nick to nuda, od imienia i nazwiska
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
W swoim czasie upodobał mi sie nick "Hetman" i tak też zwykłem się nazywać na forach różnorakich. Tutaj, niestety, był już zajęty więc co by zbytnio nie kombinować... ;)
A "Hetman" to był/jest pociąg, którym jeździłem do Krakowa + kilka jego innych znaczeń (Hetman Zamoyski, KS Hetman itp)
@‌Zeus‌ Przez jakieś 2-3 miesiące też spałem w Babilonie ;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:14 

Geneza mojego jest prosta jak budowa cepa.
Nie wysilałem się za bardzo.
Jaca od imienia. Od szkoły podstawowej wszyscy mi gadali " Jaca"
Katowice. Miasto gdzie się urodziłem, wychowałem i mieszkałem wiele lat.
Teraz mieszkam w mieście obok [ ale tylko 1500 metrów od granicy Katowic :D ] To niech będzie[ bo musi] dalej Jacakatowice
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:19 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Moja geneza jest również prosta, właściwie wszędzie mam taki sam nick (od maila)
Natomiast pierwszego maila założył mi kolega, jak jeszcze nawet nie wiedziałem co to są linki :lol: tak to jeszcze gdzieś w czasach ISDNu Dialogu
-Pyta się mnie: kacper jak chcesz mieć nick??,
-ja wybałuszam :shock: co chce mieć...?? ;)
-nie ważne, odpowiada.
klepnął jakąś sekwencje z klawiatury numerycznej, akurat 451 i tak już praktycznie wszędzie zostało.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:22 

Zeus napisał(a):
Drugi rok, jak byłem w Polsce, i zmieniłem akademik w AGHu.
Z DS Alfa, na Babylon. Był trochę dla mnie szok, bo z pokoju 2os z własną toaletą wylądowałem w składzie z 10os i jedną wspólną toaletą.

Ale wyszło na plus. Pierwsza impreza korytarzowa, współlokatorka, lekko wesoła, przychodzi do mnie i mnie pyta:
Ty na prawdę się nazywasz Termopiles (zle zrozumiała Thanasis)
I po paru dniach, współlokatorzy wpadli na genialny pomysł nazwać mnie Zeusem z 209 (melina) bo to jedynie co z Grecji znali i tak zostało do dziś. :)


A cóż to za imię Thanasis ?

Ty masz Zeus na imię. Na wieki wieków... Amen.. :mrgreen:
Góra
 PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Atanazy — imię męskie pochodzenia greckiego. Wywodzi się od słowa oznaczającego "nieśmiertelny" (gr. athanasios).

Atanazy Bazakbal, główny bohater powieści Stanisława Ignacego Witkiewicza pt. "Pożegnanie jesieni"

:P
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:28 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 46
U mnie prosto :) Nick od imienia, a 8? Bo lubię ósemki, to są nawet trzy ;)

@Zeus - ja mieszkałam w Olimpie dwa lata :)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:29 

Moja serdeczna znajoma z - nazwijmy to - pewnej odmiany społecznego wolontariatu (żeby nie prowokować zbędnej dyskusji) kształciła się z zakresu fotografii. Chciała zorganizować ze swoimi znajomymi konkurs zdjęć, a potem zrobić wystawę najlepszych prac. Problem w tym, że nie mieli tematu przewodniego, a wiedzieli, że chcą się wyróżnić. Zaproponowałem "Najlepsze zdjęcie pracującego roma", a potem sam - od Don Vasyla - zapożyczyłem co nieco tworząc swój nick.
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:35 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
U mnie tez nuda, teraz mi szkoda ze sie bardziej nie wysililem.
latacz bo latam
uk bo stad latam
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 810
niebieski
Zawsze na każdym forum SEBA było zajęte. Marzyłem żeby w końcu znaleźć takie na którym będzie wolne. I to tutaj pierwszy raz się udało. Brawo Ja, choć jest tu żeński odpowiednik z małą literówką :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
U mnie też bez szału. Legion1 od nazwy miasta Legionowo w, którym to mieszkam ;) 1 dostawiona od tak. Kiedyś na wszystkich forach itp. gdzie zakładałem konto posługiwałem się nickiem HB96 (dla osób z mojego miasta interesujących się piłką nazwa powinna być znajoma- użytkownik @‌RKS1926‌ też powinien mnie kojarzyć z innego forum nie związanego z podróżami ;) ), ale zakładając konto tutaj postanowiłem coś zmienić i bez długiego myślenia padło na Legion1 ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Legion1, 19 Maj 2017 23:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:48 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
@‌Legion1‌
ja byłem przekonany, że to coś mnie więcej w ten deseń:
http://legionisci.com/news/68774_Debiut ... CMXVI.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:50 

Jestem ciekawy, czy @‌gosiagosia‌ wyjaśni nam pochodzenie swojego nicka ? :D
Jest nawet jeden, który się jeszcze bardziej jąka.
@‌JanJanJan‌
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 19 Maj 2017 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@‌kacper451‌ nie, aczkolwiek wiadomo łatwo powiązać ;) tym bardziej, że jestem kibicem Legii
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group