Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: czartery spoza Polski
#1 PostWysłany: 17 Gru 2023 15:11 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 33
Cześć.
Nie wiem czy to odpowiedni dział.
Gdzie szukacie lotów z Niemiec, Austrii czy UK? Pewnie są strony typu polskie rainbow czy tui gdzie można znaleźć czasem dobre okazje, zwłaszcza last minute.


Ostatnio edytowany przez zdybek, 17 Gru 2023 16:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 17 Gru 2023 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Popraw tytuł na „spoza”, bo oczy bolą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 19 Gru 2023 17:51 

Rejestracja: 05 Sie 2016
Posty: 10
kostek966 napisał(a):
Wystarczy wpisać w google

Kilka razy wpisywałem taką frazę na przestrzeni lat w google i nic sensownego nie znalazłem.
Także może pochwal się co ty znalazłeś?

Ja od siebie dodam to czczego w wyszukiwarce w tak oczywisty sposób nie znajdziesz
https://www.mydealz.de/gruppe/reisen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Gru 2023 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Nic nie muszę znajdować, już dawno nie latam z Niemiec i mnie ich serwisy nie interesują, są zresztą takie same jak u nas tylko .de, cudów tam za pół darmo się nie znajdzie jeśli to miałeś na myśli, czasami dla porównania ofert jak lecę na nurkowanie do Egiptu zaglądam na 5vorflug, ale jest dużo innych może lepszych ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Gru 2023 11:01 

Rejestracja: 05 Sie 2016
Posty: 10
kostek966 napisał(a):
Nic nie muszę znajdować, już dawno nie latam z Niemiec i mnie ich serwisy nie interesują, są zresztą takie same jak u nas tylko .de, cudów tam za pół darmo się nie znajdzie jeśli to miałeś na myśli, czasami dla porównania ofert jak lecę na nurkowanie do Egiptu zaglądam na 5vorflug, ale jest dużo innych może lepszych ?



To jednak słabo szukasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group