Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lip 2014 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Witam

W listopadzie wybieram się do Maastricht. Może ktoś polecić jakieś miejsce do spania dla 2 osób w przyzwoitej cenie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 27 Sie 2014 17:00 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 198
Zna ktoś jakiś fajny nocleg w Maastricht? Najlepiej w pokoju dwuosobowym


Ostatnio edytowany przez koncentrator, 27 Sie 2014 17:05, edytowano w sumie 1 raz
Przeniosłem do odpowiedniego działu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sie 2016 16:15 

Żeby nie zakładać nowego tematu (nawiasem mówiąc, może warto połączyć tematy o tanim noclegu w MST?).
Nie polecam: Golden Tulip Apple Park Maastricht
Zdaję się, że w ogóle nie jest to już Golden Tulip, tylko Apple Park im został...
Dlaczego odradzam? Bo 75 euro (naprawdę, nie dało się taniej, cena po zniżkach i kombinatoryce) za pokój (nr.202) z plamami kawy na podłodze, plamami po wybielaczu na podłodze, z rozwalonym gniazdkiem przy TV, z niedziałającą klimą, z zardzewiałym kranem (i pojemnikiem na chusteczki, ruszającym się kiblem, zniszczonymi kafelkami, itp) to jest porażka. Hotel ma 4* :shock: . Aha, standardowe wymeldowanie o 11 rano... Śniadanie kosztuje 18.5 EUR....za osobę ofkoz. Plusy to miłą obsługa, dobry dojazd na lotnisko (wystarczy przejść się kilkaset metrów na autobus 59, nie trzeba jechać do centrum) i kaczki/ gęsi/ jakieś ptactwo wodne, biegające naokoło. Ale ogólnie: Nie.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Sie 2016 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
W Maastricht, jak to w Holandii i Belgii, o tanie noclegi ciężko. Hostele w mieście są bodajże dwa? Możesz poszukać na airbnb, ale też jest słabo. Albo jak lubisz ryzyko, to na hotwire w hot rates (były hotele za ok. 55 USD za noc, ale nie wiadomo jakie). Można też poszukać po okolicznych miejscowościach, ale wiadomo - nocleg może i będzie tańszy, ale dojazd droższy. Sama szukałam w czerwcu 2016 i ostatecznie wylądowaliśmy w Stadsherberg de Poshoorn/Hotel & Tapperij de Poshoorn, była to jedna z tańszych opcji za 70 euro za noc (+ śniadanie osobno płatne). Mogę polecić - przy jednym z głównych deptaków, blisko dworca, centrum, na dole knajpa, śniadanie za kilka euro od osoby całkiem smaczne.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Sie 2016 17:11 

No to dobrze trafiłaś. Ja kupowałem przez Hotwire (ale byłem pewien, że wypadnie Golden Tulip). Stan hotelu (a przynajmniej pokoju 202) jest żenujący. Na HRS Deals często jest ten hotel w promocji (chyba ~59 EUR): Buitenplaats Vaeshartelt. Pewnie jest lepszy.
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Sie 2016 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Golden Tulip ma w holenderskich internetach bardzo złe opinie i nie zdecydowaliśmy się - też wydedukowałam z hotwire, że go dostaniemy.

Buitenplaats Vaeshartelt jest super, przynajmniej z zewnątrz (byłam tam kiedyś na rowerach). Tylko że to jest kawał drogi od miasta - do autobusu jest ponad 0,5 km (tyle dobrze, że jest to 59, które jeździ na lotnisko), do centrum trzeba też jeździć 59 lub przez stację Maastricht Noord. W okolicy samego hotelu nic nie ma, najbliżej są takie przemysłowe przedmieścia, nawet piwa się nie ma gdzie napić w knajpie.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Sie 2016 17:45 

No własnie, Tulip miał niezłe (3.7/5; 7.5/10) opinie w anglojęzycznych recenzjach :( Transport w Maastricht nie jest takim problemem, wydaje mi się. I tak warto kupić bilet dobowy (do 24:00), a te 500 metrów po płaskim to tylko parę minut.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group