Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lut 2013 22:51 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, wybieram się z rodziną (dwójka dzieci) do Malagi, wszystko wskazuje na to, że z Lipska, potrzebuję noclegu na jedną noc w okolicy Lipska, czy ktoś już może przerabiał ten temat, będę wdzięczny za każde info, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 19 Lut 2013 22:55 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 79
Sieć hoteli IBIS ( dawny etap hotel )
adres
Rudolf-Walther-Str. 3
06188 PEISSEN
GERMANY
lub
Gewerbegebiet Leipzig West
Westringstrasse 205
04435 SCHKEUDITZ / OT DÖLZIG
GERMANY
kilka km od lotniska

cena ok. 140 pln za 4 osoby

z drugiej strony na lotnisko od granicy jedzie się 2 godziny może nocleg w pl ?

ja lecę z lipska do malagi bez noclegu mam 300 km do celu -parking
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Lut 2013 14:54 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, nie przejdzie w sieci Ibiz w pokoju max. 2 dorosłych + 1 dziecko, znalazłem w samym Lipsku na booking.com cztery osoby 250PLN, co do spania, masz rację do przemyślenia, kiedy lecisz, w jakiej cenie kupiłeś bilety, ja jeszcze czekam na niższe, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Lut 2013 18:33 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 79
Lecę kwiecień cena 247 pln, wątpię abyś taniej znalazł, malaga to nie barcelona, latam tam od 8lat 4-5 razy w roku zawsze berlin, wrocław lipsk jest po raz pierwszy, poniżej 200 pln do malagi to leciałem jakieś 6 lat temu.

To prawie koniec europy nie licz na bilet za 29 złotych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lut 2013 11:24 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, trudno się z tobą nie zgodzić, byliśmy w Maladze dwa lata temu, całość 1420PLN za cztery osoby, rok później Barcelona 910PLN, obecnie bierzemy pod uwagę koniec kwietnia lub początek maja, bywałeś już w kwietniu w Maladze, jaka temp. wody? wyjazd z dziećmi nie może się obejść bez kąpieli w morzu i w ogóle plażowania, poprzednie dwa lata byliśmy na koniec maja, dlatego obawiam się o temp. wody w kwietniu, poza tym poleć jakieś solidne hotele: Torremolinos lub Fuengirola bo byliśmy już w Benalmadenie, w sumie rozważmy te kierunki ze względu na idealne połączenie z lotniska, jeśli masz inny pomysł będę wdzięczny, pzdr
Temat trochę się rozrósł, nie wiem czy można go tu dalej kontynuować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Mar 2013 12:40 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 79
Dopiero teraz wszedłem z powrotem na ten post .

Czy byłem w maladze w kwietniu ? byłem o każdej porze roku i w każdym miesiącu.

Co do temperatury , kwiecień zazwyczaj jest w ciągu dnia 24-25 stopni i brak opadów. Jest to tzw. początek lata , ludzie wychodzą na plażę, temperatura wody ? to odczucie subiektywne , znam pacjentów co kapią się latem w bałtyku w okolicach kołobrzegu gdzie woda ma 18 stopni, nie mniej jednak w mojej ocenie woda jest za zimna w tym czasie.
Hotele ? niestety nigdy nie nocowałem w hotelu, bardziej mógłbym pomóc w wynajęciu mieszkania na jakiś okres czasu także krótkoterminowo, stoi teraz tego pełno, prawdziwy sezon zaczyna się od 2 połowy czerwca. Ja zawsze śpię u znajomych 85 kilometrów od AGP - Estepona. Polecam

Jakby co to służę pomocą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group