Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Lip 2012 09:19 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
mod: przeniesiono

witam,
w Forli będę o 22. Z Forli chciałbym się dostać do Rimini i w okolice. Tylko pytanie czym dostać się w tych godzinach? Przeglądałem inne tematy, sprawdzałem autobusy jakie udało mi się znaleźć i w tych godzinach nie było nic.
Rozważam też opcję noclegu w Forli i następnego dnia dalej, jednak na forum wszyscy polecają nocleg własnie w Rimini.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 11 Lip 2012 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
sebjag napisał(a):
witam,
w Forli będę o 22. Z Forli chciałbym się dostać do Rimini i w okolice. Tylko pytanie czym dostać się w tych godzinach? Przeglądałem inne tematy, sprawdzałem autobusy jakie udało mi się znaleźć i w tych godzinach nie było nic.
Rozważam też opcję noclegu w Forli i następnego dnia dalej, jednak na forum wszyscy polecają nocleg własnie w Rimini.

Skoro przeglądałeś inne tematy to powinienes zauwazyc od razu w pierwszym poscie informacje, ze o tej porze taxi na dworzec kolejowy, a potem pociagiem do Rimini.
dojazd-z-forli-do-rimini,37,38
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 11 Lip 2012 12:08 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Andi napisał(a):
sebjag napisał(a):
witam,
w Forli będę o 22. Z Forli chciałbym się dostać do Rimini i w okolice. Tylko pytanie czym dostać się w tych godzinach? Przeglądałem inne tematy, sprawdzałem autobusy jakie udało mi się znaleźć i w tych godzinach nie było nic.
Rozważam też opcję noclegu w Forli i następnego dnia dalej, jednak na forum wszyscy polecają nocleg własnie w Rimini.

Skoro przeglądałeś inne tematy to powinienes zauwazyc od razu w pierwszym poscie informacje, ze o tej porze taxi na dworzec kolejowy, a potem pociagiem do Rimini.
http://fly4free.pl/forum/dojazd-z-forli-do-rimini,37,38

to wiem ale myślałem o czymś tańszym jak taxi bo będzie nas 2 osoby. myślałem iść na nogach ale nie wiem czy na 23 się wyrobimy a następny o 23.43 według tego co znalazłem to intercity.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 20 Lip 2012 09:16 

Rejestracja: 04 Lis 2011
Posty: 7
uwaga. Jakby ktos chciał sie przespać na lotnisku w Forli to niestety lotnisko jest zamykane na noc i wyrzucaja z lotniska. Miałem późno przylot i nie chciałem placic za nocke w Rimmini więc chciałem przespać sie na lotnisku. Niestety został nocleg na dworcu w Forli (pieszo - godzinka spokojnym krokiem z lotniska). Ale uwaga poczekalnia na dworcu jest czynna od godz. 5 rano. hala dworca, bez ławek jest otwarta cała dobe i był tam tylko jeden bezdomny i ja z ekipą. Byłem pod koniec czerwca i było strasznie zimno (oczywisccie byłem w stroju wakacajnym) i na dworcu bylo bardzo zimno. w poczekalni bylo cieplej gdyz włączone bylo ogrzewanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Mar 2014 01:25 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 2
Witam, ktoś orientuje się jak to teraz wygląda z cenami samolotów do Forli, jaką linią najlepiej lecieć. Potrzebuję się dostać do Rimini maks do 13 kwietnia..Chciałbym aby to było jak najmniejszym kosztem i jest to moja 1 taka podróż, więc może ktoś podzieli się swoją wiedzą.
ps. tak sprawdzałem w google, czytałem forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group