Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Mar 2010 12:31 

jaceks napisał(a):
Przez 2 miesiące mieszkałem tuż przy terminalu lotniska w Forli. Z Centrum (Piazzale della Vittoria, kilkaset metrów od stacji kolejowej) co 10-20 minut na lotnisko za €1,50 jeździ autobus miejski nr. 2.

Ja z kolei korzystałem z autobusu nr 4(spod dworca), który dojeżdża na Berlinguer - 1km od terminala,a stamtąd spokojnie 15 minut spacerkiem.
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 12 Mar 2010 20:35 

Do Florencji 15 euro regionale, przesiadka w Bolonii, czas jazdy 2h :D

Proszę Cie co za bzdury piszesz jaka Florencja przez Bolonie. Najpierw naucz się mapy Włoch a potem pisz. Bolonia jest zupełnie w innym kierunku
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Mar 2010 20:52 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 20
Witam.
Za tamtejsze bilety kolejowe się płaci w kasach, czy też są tam jakieś automaty ? Jeśli tak, to co przyjmują ? Karty, banknoty/monety ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Mar 2010 09:03 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 132
niebieski
Żółta_zieleń napisał(a):
Witam.
Za tamtejsze bilety kolejowe się płaci w kasach, czy też są tam jakieś automaty ? Jeśli tak, to co przyjmują ? Karty, banknoty/monety ?

w skrócie... wszystko co powyższe jest prawdą. Wszędzie są kasy, a na większych dworach, np Rimini, dodatkowo automaty.
W automacie używałem kk i przeszło bez problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Mar 2010 12:03 

Rejestracja: 30 Mar 2010
Posty: 1
cześć,
mam pytanie, przylatuje wizzairem do Forli o 21.25 z (teoretycznie) Katowic.
Raczej nie będzie problemu z dostaniem się do Bolognii tego samego wieczoru? Teraz patrze że ostatni pociąg odjeżdza o 22:24, w najlepszym wypadku mam 40 minut na dostanie się na dworzec taxówką;/

Czy ten lot się jakoś często spóźnia?..... dzięki za poradę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Lip 2010 17:58 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Czy istnieje coś takiego jak busy z Airportu Bolonia do Airportu Forli?

Jaka cena, strona internetowa, częstotliwość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Lip 2010 17:24 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
ktoś jest w stanie powiedziec na 100% czy BLQ jest zamykane na noc, czy mozna tam spac ?

w sumie te 3-4 godziny we wrzesniu da rade w nocy przeżyc na zewneatrz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Sie 2010 17:53 

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 1
hej.
Lądowałam w Forli w lipcu jechałam do Rimini i tak to wygląda obecnie...
(Lot wrocław-forli miał opoznienie ale nadrobił w locie takze moze ok 20 min pozniej niz planowy wyladował)
z Lotniska w Forli sa bezpośrednie autobusy na dworzec kosztuja chyba ok 3 -4 euro ale niesety sa bardzo rzadko.
mozna na dworzec dostać sie innym autobusem .. linia nr 2.. ktoś pisał o tym wcześniej. bilet nie zawsze mozna kupic u kierowcy dlatego w budynków odlotow <bez problemu sie go zauwazy po lewej stronie jak wychodzi sie z budynku przylotów> mozna go kupic <o ile nie zabraknie> taki bilet to ok 1,5 euro.
Linia 2 nie dojezdza bezposrednio do dworca, nalezy wysiasc na przystanku "Victtoria..." nastepnie albo sie przesiasc w 6 albo spacerkiem okolo 10-15 min - droga bardzo prosta... za przystankiem w prawo (za kierunkowskazem na stacje) i ciagle prosto do stacjii..
Mozna tez taksówką to kosztuje 11 euro, trudno sie targować. taksówkarz weźmie tylko 4 osoby. wiec w sumie tez koszt niewielki 11/4= 2,75 a duzo wygodniej.


Ze stacji do Rimini najlepiej pociągiem regionalnym z oznaczeniem R. koszt-3,80.
W kasie mowia czesto po angielsku lub automaty z biletami -proste w obsłudze i w wielu jezykach, bez problemu.

Nalezy zwrocic uwagę na to<bo tego nie ma w Polsce> na kasowniki do biletów pociagowych... nalezy ich uzyc zanim wsiądzie sie do pociągu w pociagach ich nie ma <a przynajmniej tych którymi ja jechałam>.

Stacja w Rimini dobrze oznaczona. Petla autobusowa obok stacji..bilety w Rimini 1 euro 90min.. generalnie przyjmne oznaczenie przystanków...
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Lut 2011 01:45 

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 3
Witam wszystkich!
Lecimi do forli z wroclawia w maju :)
chcemy pojechac do rimini oraz do ravveny do mirabilandii.
jedziemy z dwojka dzieci wiec zalezy nam zeby nocleg w rimini byl blisko dworca (chcemy przyjechac pociagiem) czy ktos sie moze orientuje na jakiej ulicy znajduje sie ten dworzec???
i jeszcze jedno pytanie czy z dworca w ravennie blisko jest do mirabilandii, jak tam mozna sie dostac??
z gory dzieki za wszystkie podpowiedzi i porady :)
pozdrwiam serdecznie!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Lut 2011 08:21 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
dworzec w Rimini znajduje się przy Piazzale Cesare Battisti
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 24 Lut 2011 10:19 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
martaaa napisał(a):
Witam wszystkich!
Lecimi do forli z wroclawia w maju :)
chcemy pojechac do rimini oraz do ravveny do mirabilandii.
jedziemy z dwojka dzieci wiec zalezy nam zeby nocleg w rimini byl blisko dworca (chcemy przyjechac pociagiem) czy ktos sie moze orientuje na jakiej ulicy znajduje sie ten dworzec???
i jeszcze jedno pytanie czy z dworca w ravennie blisko jest do mirabilandii, jak tam mozna sie dostac??
z gory dzieki za wszystkie podpowiedzi i porady :)
pozdrwiam serdecznie!!!



Nie prościej i taniej będzie wypożyczyć samochód? Przy 4 osobach koszty wynajęcia na osobę są już porównywalne z kosztami komunikacji publicznej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Lut 2011 22:09 

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 3
Nomia dziekuje :)
Osiek myslalam nad tym , tak by bylo najwygodniej, ale ceny aut na lotnisku za te pare dni to 200-300e plus paliwo.
chyba ze dojedziemy do rimini pociagiem tam znajde cos w rozsadnej cenie. jak tam jest z wypozyczalniami na miejscu???

pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 02 Mar 2011 23:22 

Rejestracja: 08 Paź 2010
Posty: 34
Chcialbym dolaczyc sie do tematu, na temat wypozyczalni samochodow. Lece rowniez w maju z wrocka do forli,dokladnie od 3 do 6, jak sprawdzalem, najtaniej wyszlo mi za samochod 360zl na caly okres pobytu, jest szansa na cos taniej,ktos sie orientuje jak wyglada tam sytuacja z wypozyczalniami? A moze wypozyczalnia skuterow, jade tam tylko z dziewczyna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Mar 2011 10:06 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
martaaa napisał(a):
Nomia dziekuje :)
Osiek myslalam nad tym , tak by bylo najwygodniej, ale ceny aut na lotnisku za te pare dni to 200-300e plus paliwo.
chyba ze dojedziemy do rimini pociagiem tam znajde cos w rozsadnej cenie. jak tam jest z wypozyczalniami na miejscu???

pozdrawiam :)



nie wiem jak szukałaś, nie wiem na ile chcesz lecieć. Mi wychodzi samochód za ok 600pln za tydzień plus ok 250pln za dwa foteliki dla dzieci. za okres sb-wt jak lata bodaj Wizz to wychodzi ok 270pln plus opłaty za foteliki.

Do 300€ jeszcze daleko. Ale jesli chcesz lecieć z dziećmi to chyba wygodniej będzie samochodem i da Ci większą swobodę. I płacz zmęczonego dziecka nie będzie Cię denerwować i nie popsuje wszystkim wyjazdu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 03 Mar 2011 13:54 

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 3
DZIEKUJE :)

moge prosic o link do tej wypozyczalni?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 03 Mar 2011 17:54 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
nie tyle wypożyczalnia co brooker:
www.tani-wynajem.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 20 Mar 2012 15:37 

Rejestracja: 18 Mar 2012
Posty: 2
Hey
24.03 lecę ze znajomą do Forli. Lecimy z Krakowa. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć do taxi na dworzec to proszę dać znać.
Planowo mamy wylądować o 20:05, orientuje się ktoś czy wtedy jest jakiś autobus na dworzec czy pozostaje tylko taxi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Mar 2012 16:01 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
Jest autobus - http://www.forliairport.com/main/index.php?id_pag=110

Chętnych do przejazdu taksówką raczej nie trzeba szukać z wyprzedzeniem - na postoju dla taksówek po prostu wystarczy kogoś zapytać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Mar 2012 16:07 

Rejestracja: 18 Mar 2012
Posty: 2
Super ;) Dzięki wielkie za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 20 Mar 2012 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 61
Loty: 120
Kilometry: 235 123
Hej

Wypozyczalam auto na lotnisku w Froli z firmą Avis - booking wczesniej przez internet. Za 3 doby zaplacilismy 70 Euro, a podrozowalismy w 4 osoby wiec doslownie gorsze! I zamiast zamowionej pandy czy corsy (najtaniej) dostalismy fajnego Forda, widocznie pandy nie bylo. Zwiedzilismy Cessenatico, Rimini (tam spalismy), San Marino i bylismy tez w Mirabilandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group