Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2020 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1187
złoty
Jak w tytule - Adguard - program do blokownia reklam. Licencja dożywotnia na 3 urządzenia. Blokując reklamy oszczędza też transfer netu.
Należy użyć VPN z rosyjskim serwerem, wklejamy kod HAPPY2020 i cena rabatuje się nam z 1099 do 769 rubli (czyli poniżej 48 PLN)
(przy założeniu, że nie realizujemy transakcji w weekend- doliczony % w Revolut)

https://adguard.com/en/license.html
Przy wejsciu bez VPN cena dużo wyższa w PLN, dlatego zakup wyłącznie z IP rosyjskim !!!
(można wybrać inną opcję - np. na 9 urządzeń za 92 PLN)

Na androidzie działa pięknie blokując reklamy w przeglądarkach i w aplikacjach. (Nie ma jej na Google Play store, bo właśnie blokuje reklamy w apkach). Należy ściągnąć aplikację ze strony producenta.
W iOS - tu już w aplikacjach nie blokuje reklam.

Należy wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, bezpośrednio przed zakupem.
Z info znalezionego w necie wynika z Chrome działa najlepiej, z Operą najgorzej.
Moje osobiste doświadczenia po zakupie: dlaczego tak późno to kupiłem?!?!?!?!

Uprzedzając: tak, program jest rosyjski.
Góra
 Profil Relacje PM off
xyrxis lubi ten post.
xyrxis uważa post za pomocny.
 
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 18 Sty 2020 00:40 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Dalem sie skusic i jak na razie widze ze dziala calkiem niezle. Funkcjonuje to na zasadzie lokalnego VPNa i budzi delikatne watpliwosci w kwestii ochrony prywatnosci. Przekierowanie calego ruchu przez ruskiego VPNa - nawet jesli jest on tylko lokalny - to podejrzana sprawa. No i sa pewne darmowe aplikacje/gry ktore uzalezniaja swoje dzialanie od ogladania reklam. Z tego co widze ta aplikacja nie sprawdzi sie w takich przypadkach.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 18 Sty 2020 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Uzywam AdGuard jakieś półtora roku i sprawdza sie. Mam dozywotnia licencje, tylko nie pamietam na ile urzadzen. Wcześniej mialam AdsAway, ale teraz nie mam roota, wiec musialam wybrac inny soft.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 18 Sty 2020 01:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1187
złoty
http://browsehappy.pl/tech/software/adg ... e-reklamy/

od kilkunastu godzin nie denerwują mnie reklamy podczas korzystania z netu oraz w aplikacjach...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Sty 2020 06:47 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Pomijając względy bezpieczeństwa, nie wiem czy jest sens wydawania swoich monet.
Zakładając że potrzebne nam to tylko na urządzenia mobilne.

Zmodyfikowana wersja premium również na niezrootowane urządzenia
https://www.mobilneforum.pl/showthread. ... ium/page69


Bezpośredni link
https://www58.zippyshare.com/v/rlDOdgub/file.html

Załączniki:
Screenshot_20200118-045936-270x540.jpg
Screenshot_20200118-045936-270x540.jpg [ 11.87 KiB | Obejrzany 5856 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group