Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Paź 2015 13:15 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 405
niebieski
Witajcie!

Macie może namiar na jakiegoś kierowcę, który nie zedrze, a będzie w stanie pokazać najwazniejsze miejsca na Bali?
Planuję wynająć na ok 2 dni i chciałbym zmaksymalizować mozliwości zobaczenia czegoś ciekawego (bez konieczności udawania się w miejsca, na których kierowca zarabia - stragany, miejsca typowo pod zarobek).

Będę wdzięczny za namiary!
Z jaką kwotę należy się liczyć/dzień?

Dzięki z góry!
Paweł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 19 Paź 2015 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Hej my korzystaliśmy z usług kierowcy na Bali, koszt to 40usd dziennie (zeszliśmy z 60usd). Jego mail to ketutkoyo@yahoo.com w miarę szybko odpisuje :) Co do tras to on ma swoje plany, ale można je modyfikować tylko wcześniej z nim ustalcie gdzie dokładnie chcecie jechać. Po Bali jeździ się wolno, mimo, że odległości są bliskie to długo schodzi, więc nie nastawiajcie się na 10 atrakcji dziennie, raczej 3-4, może 5 to max jak blisko siebie.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 19 Paź 2015 09:54 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Pamietaj o tym ze nawet dosc zaufany i sprawdzony zawsze w ktoryms momencie sprobuje Cie na cos naciagnac. Oni na prawde wiedza jak to sie robi. Dlatego polecam niezwykla czujnosc w podejmowaniu decyzji gdzie sie chce jechac ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
justynque lubi ten post.
justynque uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 19 Paź 2015 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Szczerze mówiąc, polecam wynajęcie skuterka i jazdę samodzielną. Jedzie się szybciej, taniej (60-80 k IDR za dzień - benzyna 1.9 zł). Wystarczy przestudiować mapę i cieszyć się z jazdy która dla mnie była samą w sobie atrakcją. Z dwóch kierowców którzy przewozili nas z Kuty do Ubudu i z powrotem żaden nie wiedział o wodospadzie Sekumpol, oni zazwyczaj znają atrakcje turystyczne i nic więcej. Przynajmniej Ci z południa wyspy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pablakiss uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 19 Paź 2015 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Dokładnie, nigdy nic nie kupuj na zapas i za wcześnie, jeśli mówią, że gdzieś będzie drożej lub nie będzie możliwości czegoś kupić to najczęściej (w 99%) to nieprawda ;) Tak jak nam wciskali w Padang Bai, żebyśmy kupili bilet na łódkę na Gili Air w obie strony od razu,bo na Gili jest mega drogo itp itd.. Gucio prawda ;) A jeżdżąc po Bali wszędzie są naciągacze, a to kup sarong, kup coś do picia/jedzenia itd. Trzeba ich olewać :)

PS. Co do wodospadu to naszego kierowcę musieliśmy trochę namówić na Sekumpul, ale nie było problemu, zawiózł nas i wiedział gdzie to jest. Skuter ok, ale ja bym się bała tam jeździć, na drodze panuje spora samowolka :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Komor lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 19 Paź 2015 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
olajaw napisał(a):
do wodospadu to naszego kierowcę musieliśmy trochę namówić na Sekumpul, ale nie było problemu, zawiózł nas i wiedział gdzie to jest. Skuter ok, ale ja bym się bała tam jeździć, na drodze panuje spora samowolka :D


Po jednym dniu wszedłem w styl jazdy i niczym nie odróżniałem się od balijczyka. Ale co prawda to prawda, kobiety mogą sobie tam trochę nie radzić, w ostatni dzień widziałem jak turystka przydzwoniła w swojego faceta na małym skrzyżowaniu. Jazda skuterem/motorem na Bali to nie jazda, to styl życia :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group