Akceptuj臋 i chc臋 ukry膰 komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania tre艣ci i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologi臋 t臋 wykorzystuj膮 r贸wnie偶 nasi partnerzy. Szczeg贸艂owe informacje dotycz膮ce plik贸w cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduj膮 si臋 w Polityce prywatno艣ci. Zapoznaj si臋 z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Je偶eli nie wyra偶asz zgody, aby pliki cookies by艂y zapisywane na Twoim komputerze, powiniene艣 zmieni膰 ustawienia swojej przegl膮darki internetowej.

[ 23 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Re: Florencja
#21 PostWys艂any: 04 Pa藕 2022 07:13 

Loty: 13
Kilometry: 34 435
https://g.page/laloggiapiazzalemichelangelo?share

Widoki gratis.

馃槈
pawel_92 uwa偶a post za pomocny.

#22 PostWys艂any: 04 Pa藕 2022 08:09 
Awatar u偶ytkownika

Loty: 320
Kilometry: 507 967
srebrny
G艂贸wnie dla fan贸w wo艂owiny - Trattoria Antichi Cancelli
A偶 mi si臋 ciep艂o zrobi艂o na samo wspomnienie :)
Makarony r贸wnie偶 doskona艂e.
Za艂膮cznik:
1.jpg

Za艂膮cznik:
2.jpg

Za艂膮cznik:
3.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnie艅, by zobaczy膰 pliki za艂膮czone do tej wiadomo艣ci.
G贸ra
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uwa偶a post za pomocny.

#23 PostWys艂any: 21 Lis 2022 09:28 

Ostaria dei Centopoveri - Via del Porcellana, 41R - niedaleko Santa Maria Novella. W porze lunchu doskona艂a opcja na tanie jedzenie. Za 11 euro dostajemy 2 dania, wod臋 i wino. Spory wyb贸r wiec ka偶dy znajdzie co艣 dla siebie. Jedzenie mo偶e nie jakie艣 mega wyszukane, ale mi smakowa艂o. Oko艂o 15-20 minut trzeba by艂o poczeka膰 w kolejce ale warto.
All鈥橝ntico Vinaio - Via dei Neri, 65r - s膮dz膮c po ilo艣ci opinii to najpopularniejsze kanapki w Florencji. Mnie jako艣 nie porwa艂y. Jasne s膮 smaczne, porcja ogromna, cenowo te偶 atrakcyjnie. Sk艂adniki dobre, ale pieczywo strasznie twarde. Drugi raz nie poszed艂em wi臋c nie wiem czy to tylko wypadek przy pracy czy zawsze takie jest. Na du偶y plus osteria kt贸ra znajduje si臋 pod drugiej stronie uliczki. Mo偶na tam usi膮艣膰, zje艣膰 kanapk臋 i napi膰 si臋 wina. Jak kto艣 nie da rady zje艣膰 to zaraz przy wej艣ciu przygotowany jest papier i reklam贸wki i mo偶na zabra膰 kanapk臋 na p贸藕niej.
I' Girone De' Ghiotti - Via dei Cimatori, 23 - te偶 kanapki i opinia jak wy偶ej. Dobre, tanie, mo偶na zje艣膰 na ulicy ale 偶eby si臋 zachwyca膰 to raczej nie.
G贸ra
 Relacje PM off
KL_user uwa偶a post za pomocny.

[ 23 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

phpBB® Forum Software © phpBB Group