Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Sie 2020 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1864
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
https://www.uefa.com/insideuefa/mediase ... pectators/

Uefa ogłosiła już, że rozgrywany 24.09.2020 mecz o Super Puchar Europy Bayern-Sevilla odbędzie się w Budapeszcie w obecności 30% widzów. Daje to +/- 20 tys
Ciekaw jestem jakie będą szanse na złapanie biletu na mecz ;)
Ktoś planuje wypad do Budapesztu ? O ile oczywiście COVID-19 pozwoli...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 26 Sie 2020 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Jeszcze nie wiem (jeśli tak to autem) , ale dla bezpieczeństwa klepnąłem ulubiony :) HOTEL CHESSCOM BUDAPEST na stronie hotelu ze zniżką , bez przedpłaty i darmowym anulowaniem.

Przepadły mi 2 mecze w BUD na EURO 2020 , może tym razem ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Sie 2020 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1864
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Loty na ten moment można spokojnie w dobrych cenach upolować..aż kusi żeby już kupić. Ciekawe kiedy ruszy jakaś sprzedaż biletów ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Sie 2020 12:59 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Ja mam lot kupiony w jedna strone poki co, ale obawiam sie, ze bilety moga byc tylko dla lokalnej publicznosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sie 2020 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1864
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@Wojtek36 w sumie może być tak jak piszesz. Normalnie pewnie bilety byłby już dawno w sprzedaży, ale nie byłoby zbytniej kontroli nad tym kto przylatuje/przyjeżdża na mecz. Tak to mogą zrobić eksperyment z miejscowymi kibicami. Sam jestem ciekaw i czekam na jakieś info ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Sie 2020 15:42 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Też o tym myślę - na razie hotel mam zarezerwowany. Planowałem jechać autem wiec w sumie może i tak pojadę bo w Budapeszcie nie byłem i najwyżej na miejscu moze się jakieś bilety uda skołować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Sie 2020 17:52 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Legion1 napisał(a):
https://www.uefa.com/insideuefa/mediaservices/mediareleases/news/0260-103712e48c82-4059778ef426-1000--uefa-super-cup-to-test-partial-return-of-spectators/

Uefa ogłosiła już, że rozgrywany 24.09.2020 mecz o Super Puchar Europy Bayern-Sevilla odbędzie się w Budapeszcie w obecności 30% widzów. Daje to +/- 20 tys
Ciekaw jestem jakie będą szanse na złapanie biletu na mecz ;)
Ktoś planuje wypad do Budapesztu ? O ile oczywiście COVID-19 pozwoli...

No właśnie nie pozwoli
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4697412

Zapewne przy pustych trybunach
Góra
 Profil Relacje PM off
adam_d lubi ten post.
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 28 Sie 2020 17:53 

Rejestracja: 21 Sie 2020
Posty: 122
Może być problem z wyjazdem na mecz o SuperPuchar Europy w Budapeszcie :?

Od 1 września Węgry zamkną swe granice przed cudzoziemcami. Przepisy te mają obowiązywać co najmniej przez miesiąc.

Za: https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4697412

I taka dość enigmatyczna informacja dotycząca spraw sportowych:
Cytuj:
Osobne surowe przepisy będą dotyczyć wydarzeń sportowych.

Szwagier mieszkający w Budapeszcie twierdzi, że - odnośnie SuperPucharu Europy - w szczegółach to ma tak wyglądać:

1) Piłkarze obu drużyny wraz z całym sztabem obowiązkowo muszą wykonać przed przyjazdem testy na COVID-19.
2) Mecz odbędzie się z kibicami (Węgry notują mało nowych zakażeń).
3) Na pewno na mecz będą mogli wejść mieszkańcy Węgier.
4) Kibice zagraniczni też będą mogli wejść na stadion, ale wjeżdżając na Węgry będą musieli posiadać przy sobie ujemny wynik testu na koronawirusa, wykonanego na 72 godziny przed rozpoczęciem meczu. Tylko tacy cudzoziemcy - w drodze wyjątku - zostaną wpuszczeni na Węgry.

Aczkolwiek odnośnie drugiego punktu, to sytuacja epidemiczna na Węgrzech też zaczyna się zmieniać na gorsze:
Cytuj:
Duży wzrost liczby zakażeń koronawirusem stwierdzono w ciągu ostatniej doby na Węgrzech. Było ich 132, co jest niemal najwyższym wynikiem dobowym od początku epidemii – wynika z danych przekazanych w piątek na rządowej stronie poświęconej pandemii.

Za: https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/we ... 15175.html
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 28 Sie 2020 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1864
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
No to wygląda na to, że temat pozamiatany :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
adam_d lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 29 Sie 2020 01:06 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
To jest jakiś żart. W środę uefa niby w porozumieniu z rządem Węgier ogłasza, że mecz odbędzie się z kibicami, a po 2 dniach rząd Węgier wprowadza zakaz wjazdu dla wszystkich na okres obejumujący superpuchar.
Sorry ale w takiej sytuacji ten mecz w ogóle nie pownien odbyć się w Budapeszcie - jeśli jest taka straszna sytuacja i świat ma skutecznie walczyć z tą straszną pandemią to nie może być żadnych wyjątków ani dla obu drużyn czy rodziny UEFA.
Śmieszne, ze Węgry nagle wprowadzają obostrzenia jakich mieli nigdy wcześniej - rozumiem w marcu kiedy nikt nie wiedział co to ten covid ale teraz kiedy po pól roku tej strasznej pandemii umiera średnio mniej ludzi niż w latach ubiegłych.
Władze Portugalii jakoś się cieszyły, że przyjadą do nich jacys kibice na final 8 mimo zamkniętych stadionów, a Węgry całe lato napieprzają reklamami "Visit Hungary" na youtubie więc się skusiłem na zaproszenie, a tu ... drzwi zamknięte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Sie 2020 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1864
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@dyneck masz sporo racji w tym co piszesz. Ta decyzja mocno wszystko komplikuje. Ok niby było powiedziane, że dla kibiców będzie wyjątek bo można wjechać z testem, ale samo zamknięcie granic mocno komplikuje dotarcie na ten finał. Już nie mówiąc o tym jak obowiązek testu podnosi ewentualne koszty wyjazdu na sam mecz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Sie 2020 11:16 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
adam_d napisał(a):
........................... Kibice zagraniczni też będą mogli wejść na stadion, ale wjeżdżając na Węgry będą musieli posiadać przy sobie ujemny wynik testu na koronawirusa, wykonanego na 72 godziny przed rozpoczęciem meczu. Tylko tacy cudzoziemcy - w drodze wyjątku - zostaną wpuszczeni na Węgry.

..............l


UEFA chce zacząc znowu zarabiać (do tego próba generalna przed Euro2021), Niemcy czarterami zapewne zostaną wpuszczeni bez testów (chyba, że sami tak postanowią ;) )

Całe to zamieszanie, bo gra Bayern, a o Polakach nikt tam nawet przez chwilę nie pomyślał...bo i dlaczego
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 01 Wrz 2020 12:26 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Faktycznie mają być jakieś inne przepisy dla kibiców - news z wczoraj z węgierskiej strony

Cytuj:
According to 24.hu, Hungary will organize the Super Cup final in Budapest which many see as a test round of organising international matches in front of fans. Related to the event, the government is expected to publish a new decree.

Read more at: https://dailynewshungary.com/here-are-a ... ptember-1/


Jest też taka furtka:

Cytuj:
Obywatele krajów Grupy Wyszehradzkiej wyłączeni z zakazu
Jak poinformował na Facebooku Peter Szijarto, węgierski minister spraw zagranicznych z zakazu wstępu na Węgry będą wyłączeni obywatele krajów Grupy Wyszehradzkiej, a więc Polacy, Czesi i Słowacy.

Warto zaznaczyć, że wyjątek ma dotyczyć tylko tych podróżnych z naszego kraju, którzy przed 31 sierpnia zarezerwowali noclegi na Węgrzech we wrześniu. Ale to nie wszystko - wjeżdżając do "bratanków" trzeba dodatkowo przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany najpóźniej pięć dni wcześniej.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,26 ... mogli.html


Ja mam booking 30 lipca robiony :)
Góra
 Profil Relacje PM off
adam_d lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 01 Wrz 2020 12:31 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Z tekstu wynika, że wjazd po okazaniu negatywnego testu covid 19

Jak Ci się to kalkuluje....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 01 Wrz 2020 12:36 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Wiem ale widziałem gdzies za 120 zł więc tragedii nie ma - bardziej będę miał kaca moralniaka, że dają zarobić komuś na fałszywej pandemii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 01 Wrz 2020 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1864
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Póki co i tak brak najważniejszego info- cen i formy sprzedaży biletów ;) zastanawia mnie ta cisza w tym temacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 02 Wrz 2020 12:11 

Rejestracja: 21 Sie 2020
Posty: 122
Pojawia się odrobina nadziei, że zagraniczni fani będą mogli wjechać na Węgry na specjalnych zasadach. Póki co UEFA wydała dość enigmatyczny komunikat, ale ewidentnie naciski z ich strony muszą być poważne.
Cytuj:
UEFA ściśle współpracuje z Węgierskim Związkiem Piłki Nożnej i jego rządem w celu podjęcia działań mających na celu zapewnienie ochrony zdrowia wszystkim widzom i uczestnikom meczu. Przepisy wjazdu na Węgry dla różnych grup docelowych (zawodnicy, działacze, partnerzy, pracownicy, media, kibice) są również częścią tych dyskusji

Co ciekawe, UEFA może być wściekła na władze Węgier, gdyż ten mecz pierwotnie był zaplanowany w Porto. A przeniesiono go do Budapesztu ze względu na znacznie lepszą panującą tam sytuacją epidemiczną, co miało pozwolić na "nowe otwarcie" (możliwość rozgrywania meczów z kibicami na trybunach po auspicjami europejskiej federacji piłkarskiej):
Cytuj:
UEFA chciałaby bowiem rozegrać spotkanie z kibicami. "Kicker" podaje, że na trybunach miałoby pojawić się nawet 20 tysięcy kibiców. Co ciekawe, mecz Superpucharu Europy pierwotnie miał odbyć się w Porto. Lokalizację tę zmieniono jednak na Budapeszt właśnie z powodu pandemii koronawirusa.

Niedawno prezydenta UEFA Aleksander Ceferin w sprawie wyboru lokalizacji meczu o SuperPuchar Europy mówił tak:
Cytuj:
Naszym priorytetem było, aby pokazać, że piłka nożna może przetrwać w tych trudnych czasach. Gra bez kibiców straciła coś ze swojego charakteru. Chcemy wykorzystać mecz o Superpuchar jako pilotażowe spotkanie, po którym fani będą mogli wracać na trybuny również podczas innych spotkań

Odnośnie zagranicznych kibiców, niewykluczone, że wpuszczeni zostaną tylko Ci, którzy przybędą na mecz drogą lotniczą. Być może mowa tylko o czarterach z kibicami z Monachium i Sewilli.
Cytuj:
Szef kancelarii premiera Gergely Gulyas poinformował w zeszłym tygodniu, że kibice będą mogli wjechać do kraju po dwóch negatywnych testach na obecność koronawirusa. Zostaną zabrani bezpośrednio na stadion, a potem z powrotem na lotnisko. Będzie im mierzona temperatura.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 02 Wrz 2020 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1864
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
No też zakładam, że ciągły brak informacji w kwestii biletów może wynikać z tego, że decyzja węgierskiego rządu mocno skomplikowała sprawę. Pewnie miejsca rozegrania meczu nie będą już zmieniać.
Ok niby mają być lekkie usprawnienia dla kibiców, ale jednak z obowiązkowego testu raczej nie zrezygnują, a to już mocno podnosi koszt całego wyjazdu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
adam_d lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 02 Wrz 2020 12:36 

Rejestracja: 21 Sie 2020
Posty: 122
@Legion1 Z tego co się słyszy, to UEFA chce, aby kibice mogli przylecieć do Budapesztu na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem meczu i po przylocie - na koszt WĘGIERSKIEGO PAŃSTWA - mają być u nich wykonane testy na wykrycie COVID-19. Sęk w tym, że ma to dotyczyć tylko zorganizowanych przyjazdów (czyli de facto zapewne chodzi o czartery z Niemiec i Hiszpanii). Osoby, chcące udać się indywidualnie na mecz (np. z Polski) będą musiały posiadać przy sobie ujemny test na koronawirusa (czyli należy go wykonać w kraju na własny koszt).

Ogólnie rząd węgierski narobił bałaganu taką a nie inną decyzją ws. zamknięcia granic dla obcokrajowców.
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 02 Wrz 2020 13:40 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
dyneck napisał(a):
Wiem ale widziałem gdzies za 120 zł więc tragedii nie ma - bardziej będę miał kaca moralniaka, że dają zarobić komuś na fałszywej pandemii.


Jeśli to jest test genetyczny, który wymagają to jest to lipa nie test. Naciągactwo! Serologiczny w tej cenie chodzi, ale tobie on nic nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group