Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zgodnie z regulaminami rozgrywek i forum - handel biletami nie jest dozwolony
( z prośbami/ofertami zakupu włącznie)


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 25 Maj 2021 19:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
U mnie też nic :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#162 PostWysłany: 26 Maj 2021 08:07 

Rejestracja: 27 Mar 2015
Posty: 19
Cytuj:
W wolnej sprzedaży było mniej niż 2 tysiące biletów. Kibice z całego świata złożyli na nie 88 tysięcy podwójnych zamówień - UEFA musiała zrobić losowanie. Nie wiadomo, ile z nich udało się nabyć polskim kibicom.

Źródło: https://www.gdansk.pl/wiadomosci/gdansk ... w,a,196030

Jeżeli się nie zbłaźniłem licząc to było 2,27% szans na wylosowanie biletu. Jeżeli rozdzielimy podwójne zamówienia to przy 176 tysiącach chętnych wychodzi 1,14%.

Oczywiście pewnie starając się o bilety 1 kategorii szansa na sukces była większa, za to przy najtańszych biletach sądzę, że spadła poniżej 1%...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 26 Maj 2021 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
To mamy kolejną fajną promocję naszego pięknego, ekologicznego i przyjaznego dla gości kraju ...
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ali-restau
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 26 Maj 2021 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Żeby rozwalać w swoim własnym mieście lokal, w dodatku po covidzie przez który pewnie są w słabej kondycji, żeby przegonić pikników z United, którzy przyjechali wydać pieniądze i wypić piwo, to trzeba by kompletnym debilem.

Tak a propo biletów to rano jeszcze było 30-40 sztuk z kategorii 2.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#165 PostWysłany: 26 Maj 2021 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1861
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@macio106 i gdzieś te bilety można było w ogóle dostać czy tylko Ci co dostali maile? :)

Co do akcji w lokalu...tego stanu umysłu nie zrozumie osoba, która w tym nie działa. Ważne, że potem będą mogli się puszyć na portalach kibicowskich jak to pogonili kibiców United i ile zdobyli szalików ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#166 PostWysłany: 26 Maj 2021 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Mogli tylko Ci co dostali maila. Co ciekawe jeżeli Ja wszedłem ze swojego konta na ten link co oni dostali to u Mnie nic nie było.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
#167 PostWysłany: 26 Maj 2021 18:16 

Rejestracja: 27 Mar 2015
Posty: 19
Co do tych maili: nie dostałem żadnego z propozycją zakupu niewykupionych biletów. Bo oczywiście losowanie nie było dla mnie szczęśliwe. Byłem za to na finale LE w Warszawie. Bilet z puli UEF-y na sektory neutralne zdobyty w wyniku losowania.

I tak sobie myślę, że maile dostają ci którzy nie byli na Narodowym. Coś w stylu "ty już byłeś, daj szansę innym na obejrzenie finału LE w Polsce". Mam prośbę: napiszcie czy byliście na meczu Sevilla - Dnipro i czy teraz dostaliście maila. Dzięki

PS Gdyby człowiek umiał przewidywać przyszłość to by sobie tamten finał odpuścił. Drużyny były mi obojętne. Ale kto mógł wiedzieć, że kilka lat później będzie kolejny finał w naszym kraju i to do tego z udziałem klubu bliskiemu sercu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 26 Maj 2021 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
No to Ja obalam te teorię. Nie byłem wtedy w Warszawie, bo nie wylosowałem biletów tak samo jak teraz. Znam również osobę która ma taki sam stan, nie wylosował wtedy i teraz.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 26 Maj 2021 20:35 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
typographus napisał(a):
Co do tych maili: nie dostałem żadnego z propozycją zakupu niewykupionych biletów. Bo oczywiście losowanie nie było dla mnie szczęśliwe. Byłem za to na finale LE w Warszawie. Bilet z puli UEF-y na sektory neutralne zdobyty w wyniku losowania.

I tak sobie myślę, że maile dostają ci którzy nie byli na Narodowym. Coś w stylu "ty już byłeś, daj szansę innym na obejrzenie finału LE w Polsce". Mam prośbę: napiszcie czy byliście na meczu Sevilla - Dnipro i czy teraz dostaliście maila. Dzięki

PS Gdyby człowiek umiał przewidywać przyszłość to by sobie tamten finał odpuścił. Drużyny były mi obojętne. Ale kto mógł wiedzieć, że kilka lat później będzie kolejny finał w naszym kraju i to do tego z udziałem klubu bliskiemu sercu...


Wylosowałem i na meczu w Warszawie byłem.
W tym roku kompletnie zerowe zainteresowanie tym finałem, teraz sprawdziłem i 3 mają przyszedł e-mail z linkiem do aplikacji o bilety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 27 Maj 2021 18:47 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
Ja byłem w Warszawie z puli UEFA, byłem w Szkotholmie i teraz dostałem link.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 27 Maj 2021 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Dla tych, którym też się nie udało tak jak mi. Pozostaje obejrzeć filmik.

_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
biedab lubi ten post.
 
      
#172 PostWysłany: 28 Maj 2021 07:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1861
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Ja zarówno w przypadku Warszawy jak i Gdańska nie wylosowałem z puli biletów. W Warszawie byłem bo kupiłem bilet pod stadionem, a samo wręczenie medali i pucharu oglądałem z odległości 3 metrów bo bez problemu można było wejść na lożę ;) więc raczej zasada kto kiedy wylosował bilet kompletnie nie miała tu znaczenia. Ogólnie aplikowałem na kilka finałów LE, LM, EURO 2008,2016 i tylko raz w życiu udało mi się wylosować bilet na finał LE w Baku, ale nie poleciałem bo koszty były zbyt duże ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group