Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Filipiny a malaria.
#1 PostWysłany: 13 Wrz 2019 14:02 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Filipiny nie są jakimś wyjątkowym krajem w regionie jeśli chodzi o zagrożenie malarią? Tzn nie występuje większe aniżeli w Tajlandii , Wietnamie itd? Czy może są jakieś rejony gdzie lepiej szprycować się malarone czy podobnymi?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#2 PostWysłany: 13 Wrz 2019 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
neverstopexploring napisał(a):
Filipiny nie są jakimś wyjątkowym krajem w regionie jeśli chodzi o zagrożenie malarią? Tzn nie występuje większe aniżeli w Tajlandii , Wietnamie itd? Czy może są jakieś rejony gdzie lepiej szprycować się malarone czy podobnymi?


A w Tajlandii i Wietnamie występują ???
Na Filipinach tez praktycznie nie ma.
Za to denga , szczególnie w porze deszczowej jak najbardziej.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Wrz 2019 14:30 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Wiem,że nie występują , ale chciałem się upewnić czy jakieś rejony nie mają jakiegoś minimalnego zagrożenia malarycznego.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Wrz 2019 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
neverstopexploring napisał(a):
Wiem,że nie występują , ale chciałem się upewnić czy jakieś rejony nie mają jakiegoś minimalnego zagrożenia malarycznego.

Minimalnie na południowym Palawanie i dzikich terenach Mindanao .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Lis 2023 06:41 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 565
niebieski
Podepnę się żeby nie tworzyć nowego tematu może ktoś będzie wiedział. Czy na filipinach funkcjonują recepty? Czy można kupić np. Antybiotyk w aptece bez nich ? Kiedyś jak bylem to wydawało mi sìe że gdzieś widziałem cała listę substancji i ceny zamienników.
Dopadła mnie choroba(nie malaria) i zastanawiam się czy jak sìę pogorszy to w razie czego obejdzie się bez szukania lekarza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Lis 2023 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1039
srebrny
Nie wiem gdzie jesteś dokładnie, ale mnie wizyta u lekarza na Filipinach kosztowała grosze. Zapytaj zatem o ceny wizyty, bo może się okazać że to kwota rzędu 20pln. Da Ci karteczkę z którą pójdziesz do Pharmacy. Tam często sprzedają tabletki na sztuki, to jest bez opakowań. Dla nich to normalne dla nas to wyzwanie, aby przy większej ilości tabletek przypadkiem nie pomylić które są które :)
Góra
 Profil Relacje PM off
sebaa uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Lis 2023 08:34 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 565
niebieski
Dzięki za radę co prawda poszedłem do apteki i sprzedali mi krople do uszu z antybiotykiem, wiec chyba i bez recepty można. Chińczyk był z jakąś karteczką przede mną i tak jak mówisz sprzedawali mu tabletki na sztuki.
Góra
 Profil Relacje PM off
ofer lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group