Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Fez
#21 PostWysłany: 03 Gru 2018 14:23 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 94
Lotnisko - Fez
przystanek jest po prawej stronie(mając lotnisko za plecami), koło ronda. Tam też będą stać ludzie i co chwila przychodzić taksiarze. Cena za taxi wydaje się 100-120(dzielone przez ilość osób, my płaciliśmy 50 za 2os przy 4os w taxi). Po tym jak wzięliśmy taksę przyjechał bus 16(ok 16:15)

Fez - Lotnisko
Bus 16. Staliśmy na przystanku koło stacji, ale kierowca powiedział, że mamy iść na przystanek koło grand taxi(mapka). Znalazłem w necie, że odjeźdzają xx.15 i rzeczywiście przyjechał 12:15 (ND 02.12). Dosyć dużo ludzi wsiadało i odjazd był po ok 10min, na lotnisku byliśmy ok 13:10. Cena 4.

Mieszkaliśmy na medynie, w hotelu powiedzieli nam, że taxi medyna-dworzec kolejowy lub medyna- dworzec autobusdowy ctm powinna kosztować 20.
My kilka razy jechaliśmy sobie busem 9 na trasie centrum handlowe Borj Fes-Batha za 2,50.

Załączniki:
fes.jpg
fes.jpg [ 73.94 KiB | Obejrzany 1067 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
 Temat postu: Dojazd lotnisko FEZ
#22 PostWysłany: 15 Lut 2019 15:48 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
Hej,
SZukam już od paru dni potwierdzonych informacji o tym jak dostać się na lotnisko w FEZ.
Wiem że jest magiczna linia 16 z dworca kolejowego w Fezie. Jednakże mam pare pytań.
1. Przystanek autobusowy dla tej linii - Gdzie dokładnie się znajduje? Google Maps pokazuje co innego niż jest chyba rzeczywistością. A lot mam o 10:50 wiec mało czasu na bieganie między ulicami.
2. Czy częstotliwość autobusu w sobotę jest taka sama jak w ciągu tygodnia tj 30-60 min? I o której mniej więcej godzinie on jezdzi? Tzn czy o pełnej lub 15 po każdej pełnej? Ktoś wie jakie są realia tego autobusu?
3. Od której jedzie pierwszy autobus z dworca ?
4. Ile czasu potrzeba na lotnisku (mam bagaż do nadania a te całe procedury )

5. Czy ktoś próbował opcji. Petit taxi do ostatniego ronda przed lotniskiem i przejście się té 2 km wzdłuż ulicy? Jeżeli tak to ile taka zabawa kosztuje?
5a. Czy petit taxi jedzie tez z Mediny? Mam tam riad i nie wiem czy z rana w sobotę uda mi się coś złapać?
6. Ile udało wam się utargować cenę za przejazd grand taxi?
7. Jakieś podpowiedzi? W kwestii tej przeprawy na lotnisko?
8. Może akurat przypadkiem ktoś leci jutro trasę Fez - Brussels Char. via ryanair? I może chciałbym wspólnie odbyć wyprawę na to lotnisko? Alboooooo ktoś mieszka w Fez lub jest i ma wynajęty samochód i jest chętny dogadać się w kwestii podwiezienia mnie za opłata na lotnisko???
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Wrz 2019 07:02, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fez
#23 PostWysłany: 23 Wrz 2019 12:56 

Rejestracja: 21 Lis 2018
Posty: 30
Hej,
ląduję w Fez ok. godziny 23.
rozumiem, że zostaje jedynie taxi?
Ceny wiadomo, zaczynać się będą od tych wyższych, ale na ilu MAD finalnie powinno stanąć? 4 os z bagażami podręcznymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Fez
#24 PostWysłany: 23 Wrz 2019 23:47 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
20 dhs za osobę, max 100 za wszystkich, pod sam hotel, chyba, ze Medina to pod bramę.
On i tak weźmie jeszcze jedna osobę, z przodu siadają 3 osoby


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
Mysza15 lubi ten post.
Mysza15 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Fez
#25 PostWysłany: 10 Lut 2020 05:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 945
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Wczoraj, tj. w niedzielę wyszedłem z Hotelu Ibis o 7 rano. Autobus 16 podjechał na przystanek przy postoju taxi ok. 07:50. Bilet to nadal 4 dirhamy kupowane u kierowcy. O tej porze autobus na lotnisko jechał równe pół godziny. Może dla kogoś ta informacja bedzie pomocna.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
bartexqrr uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Fez
#26 PostWysłany: 19 Mar 2024 22:33 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 8
Autobus nr 16 kosztuje 4 DHS i kursuje. Punkt odjazdu w pobliżu dworca kolejowego, Grand Taxis do stacji Meknes i Rabat, wokół jest wiele białych taksówek.W piątek przyjechaliśmy o 06:50, autobus odjechał o 07:25 o 08:00 na lotnisko.Czerwona kropka na mapie i przystanek

Czerwona kropka na mapie i przystanek

Załączniki:
Komentarz do pliku: bus
IMG20240315070033.jpg
IMG20240315070033.jpg [ 198.53 KiB | Obejrzany 104 razy ]
Komentarz do pliku: bus
export.jpg
export.jpg [ 215.78 KiB | Obejrzany 104 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group