Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Sty 2014 12:52 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
No to przytoczę jeszcze mój przypadek:
Jakoś 2go stycznia zamówiłem jeden przewodnik z odbiorem w sklepie. Była to chyba jedna z problematycznych pozycji za 10pln. Czas mijał i cisza. Pewnego razu sprawdzam status i z opóźnionego na anulowano zmienili. Dziwne maila brak ale cóż pewnie bałagan mają myślę.
Dziś jakby nic przychodzi mail, że do odbioru czeka na mnie przewodnik.
Podjadę i sprawdzę sobie bo strasznie namieszali.

Piszę to nie by Wam opowiadać moje historie życiowe :) ale by zwrócić uwagę, że oni nie byli chyba przygotowani organizacyjnie na zalew zamówień. Z drugiej strony status anulowany na ich stronie jeszcze nie wyklucza realizacji zamówienia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#82 PostWysłany: 17 Sty 2014 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Ja wczoraj dostałem info, że mogę odebrać swoje zamówienie więc jutro jadę to uczynić ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 17 Sty 2014 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
moje zamówienie jest od wczoraj,
nie zabardzo moge podjechac odebrac, wie ktos jak dlugo one bedzie czekac ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 17 Sty 2014 16:51 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Kilka dni temu widziałem te przewodniki w Saturnie (tym od telewizorów) w Silesia City Center w Katowicach. Ceny takie same. Można przy okazji nie zapłacić kosztów wysyłki.
Spory wybór.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 17 Sty 2014 17:14 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 42
ja za moimi czekałem jakieś 2 tygodnie:) no ale w końcu się pojawiły:) jakoś nie zależało mi na czasie to aż tak bardzo nie martwił mnie tak długi termin oczekiwania:) a przewodniki super:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 17 Sty 2014 21:23 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Piccolo napisał(a):
No to przytoczę jeszcze mój przypadek:
Jakoś 2go stycznia zamówiłem jeden przewodnik z odbiorem w sklepie. Była to chyba jedna z problematycznych pozycji za 10pln. Czas mijał i cisza. Pewnego razu sprawdzam status i z opóźnionego na anulowano zmienili. Dziwne maila brak ale cóż pewnie bałagan mają myślę.
Dziś jakby nic przychodzi mail, że do odbioru czeka na mnie przewodnik.
Podjadę i sprawdzę sobie bo strasznie namieszali.

Piszę to nie by Wam opowiadać moje historie życiowe :) ale by zwrócić uwagę, że oni nie byli chyba przygotowani organizacyjnie na zalew zamówień. Z drugiej strony status anulowany na ich stronie jeszcze nie wyklucza realizacji zamówienia.


I dalsza część historii:
Odebrałem dziś przewodnik i wszystko grało ale przy okazji ponarzekałem trochę, że fabryka.pl anulowała mi Sardynię za 29,90pln z powodu wyczerpania nakładu. Na to miła Pani, że przecież ta Sardynia leży u nich na półce :) i jak chcę to mogę brać bo cena taka sama. W księgarni mieli poza tym sporo innych "grubych" przewodników Wiedzy i Życie. Większość po niecałe 30pln - roczniki 2011 mniej więcej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 17 Sty 2014 21:26 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 277
Wiesz może czy została jeszcze jedna Sardynia w sklepie?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 17 Sty 2014 22:45 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Natalia napisał(a):
Wiesz może czy została jeszcze jedna Sardynia w sklepie?:)


Byłem w Galerii Katowickiej i chyba ostatnią trafiłem ale niewykluczone, że gdzieś w okolicy jeszcze mają. Można przedzwonić chyba bezpośrednio do sklepów Świat Książki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 18 Sty 2014 02:01 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Przeglądając wątek oraz fabrykę.pl natknąłem się na jedną księgarnię gdzie przewodniki WiŻ są jeszcze tańsze o około 5 PLN (szczególnie te grubsze):

http://www.legolas.pl/s/wyszukaj/tdw/1/ ... rt/3/wyszu

Większość się powtarza, innych brakuje, warto sobie poszukać.
Ponieważ cenię sobie przewodniki WiŻ zdecydowanie te większe, zakupiłem sobie 11 pozycji (mam nadzieję że zrealizują wszystko).
Nie wiem jak to możliwe że oni sprzedają w jednej i drugiej księgarni przewodniki o 70 % tańsze :>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 18 Sty 2014 03:09 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Chyba już to co najatrakcyjniejsze wyprzedano, ale dzisiaj dostałam przesyłkę z fabryki i uważam, że ceny były tam rewelacyjne. Wprawdzie czekałam na paczkę 17 dni, ale było warto. Po uzgodnieniu telefonicznym zastąpiono mi jedną pozycję, której nie mieli na to co sobie wybrałam i jeszcze dorzucili jedną za długi czas oczekiwania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 21 Sty 2014 22:22 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 57
też obkupiłam się w przewodniki, dzięki za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 21 Sty 2014 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
To ja mam pytanie, byłem wczoraj po odbiór przesyłki na AL. Solidarności w Warszawie..na miejscu usłyszałem, że ten punkt tam juz od dawna nie istnieje :) był ktoś tam odebrać przesyłkę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 21 Sty 2014 23:13 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Ja się właśnie tam jutro wybierałam, więc mnie zmartwiłeś...

Adres na stronie to:
Al. Solidarności 119/125 - dokładnie tam pytałeś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 21 Sty 2014 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Tak, z info, które uzyskałem na miejscu to jest to wejście do budynku zaraz obok chińczyka, który jest za macdonaldsem. Byłem najpierw w matrasie podpytać to mnie babka odesłała w tamtym kierunku. Nie mogłem nic znaleźć więc zapytałem w kiosku i koleś mi powiedział, że mam iść tam. I tam faktycznie wisi tablica z tym adresem i pod spodem spis biur się tam mieszczących. Wszedłem do środka i pytam ochroniarzy i mi powiedzieli, że punktu już tam nie ma bo został przeniesiony na jakaś inną ulicę(nie pamiętam teraz jaką), ale oczywiście jak możesz to wybierz się, może to jednak gdzieś tam jednak jest :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 22 Sty 2014 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Legion1 napisał(a):
To ja mam pytanie, byłem wczoraj po odbiór przesyłki na AL. Solidarności w Warszawie..na miejscu usłyszałem, że ten punkt tam juz od dawna nie istnieje :) był ktoś tam odebrać przesyłkę?


Nie dalej niż w wigilię odbierałem tam zamówienie. Dawniej był tam matras, ale chyba zamienili się z światem książki (fabryka.pl) miejscami. Punkt odbioru znajduje się w tym samym budynku co poczta, za sądem w stronę Alei Jana Pawła.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 22 Sty 2014 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
krasnal napisał(a):
Legion1 napisał(a):
To ja mam pytanie, byłem wczoraj po odbiór przesyłki na AL. Solidarności w Warszawie..na miejscu usłyszałem, że ten punkt tam juz od dawna nie istnieje :) był ktoś tam odebrać przesyłkę?


Nie dalej niż w wigilię odbierałem tam zamówienie. Dawniej był tam matras, ale chyba zamienili się z światem książki (fabryka.pl) miejscami. Punkt odbioru znajduje się w tym samym budynku co poczta, za sądem w stronę Alei Jana Pawła.



Ok, wygląda na to, że zostałem źle pokierowany na miejscu. Sprawdzę to na dniach. Dzięki za info
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 22 Sty 2014 21:14 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 99
Legion1 napisał(a):
krasnal napisał(a):
Legion1 napisał(a):
To ja mam pytanie, byłem wczoraj po odbiór przesyłki na AL. Solidarności w Warszawie..na miejscu usłyszałem, że ten punkt tam juz od dawna nie istnieje :) był ktoś tam odebrać przesyłkę?


Nie dalej niż w wigilię odbierałem tam zamówienie. Dawniej był tam matras, ale chyba zamienili się z światem książki (fabryka.pl) miejscami. Punkt odbioru znajduje się w tym samym budynku co poczta, za sądem w stronę Alei Jana Pawła.



Ok, wygląda na to, że zostałem źle pokierowany na miejscu. Sprawdzę to na dniach. Dzięki za info


dziś odbierałem na Solidarności, wszystko jest ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:22 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Super, dzięki za info. :) To ja też jutro pojadę odebrać.

Francja (chyba wydanie 2013) za 32PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 23 Sty 2014 01:26 

Rejestracja: 22 Mar 2013
Posty: 684
Loty: 205
Kilometry: 374 813
niebieski
Cytując moją poprzednią wiadomość:
KondzikS napisał(a):
Mnie olali (jak i pewnie więcej osób, które wzięły płatność przy odbiorze w księgarni):
Cytuj:
dziękujemy za kontakt. W dniu dzisiejszym, w wyniku aktualizacji oferty od wydawców, otrzymaliśmy informację, iż nakład produktu "Berlin" oraz "Top 10. Bruksela, Brugia, Antwerpia, Gandawa" uległ wyczerpaniu i nie może zostać nam doręczony. Jest nam przykro, ale tym samym nie możemy zrealizować Pana zamówienia na te dwa tytuły i musimy usunąć je z zamówienia.

Tylko, że ja zamówiłem 13 dni temu i przypuszczam, że wtedy jeszcze były.

W księgarni (Świat książki) się okazało, że tytuły, które ponoć uległy wyczerpaniu stoją na półkach - i to w cenach takich samych jak na fabryka.pl - czyli w większości 29,99 zł za te duże przewodniki i 9,99 zł za TOP10. Co jeszcze lepsze była promocja że biorąc trzy przewodniki najtańszy był za 1 zł.
Jakby co to w galerii katowickiej jest spory wybór przewodników "Wiedza i życie" w tych właśnie cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 23 Sty 2014 10:01 

No przecież sklep internetowy ma inny magazyn i to, ze przewodniki są na półce w sklepie nie znaczy, że muszą być w sklepie internetowym...
moje drugie zamówienie też anulowali w związku z tym chcę podejść do księgarni skoro stacjonarnie coś może byc. Ta promocja 2+1 to była jednodniowa czy dłuzsza?
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group