Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Maj 2015 12:21 

Rejestracja: 26 Wrz 2013
Posty: 38
Loty: 68
Kilometry: 187 030
Witam

Mam następujące pytanie, czy ktoś z Was kupował malezyjskie MYR w Singapurze. Czy przelicznik jest ok? Czy nie ma problemu z zakupem. Pytam dlatego, iż z Singapuru będę jechał w nocy do Kuala Besut a później łodzią na wyspy, czytałem że w Kuala Besut nie ma gdzie zamienić pieniędzy i nie chce mi się na miejscu kombinować i szukać a w Singapurze będę 3 dni więc na spokojnie bym zamienił EUR na MYR.

Z góry dziękuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Maj 2015 12:25 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Kurs jest dobry napewno nie stracisz na tym:)Wymienialem Eur,MYR,AUD i kupowalem MYR.Ja kupowalem i sprzedawalem walute w Mustafa Centre niedaleko stacji Farrel Park:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Maj 2015 13:09 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Sprzedasz EUR i kupisz MYR w każdym kantorze, a tych w Singapurze jest multum. Najwięcej (czyt. z najbardziej konkurencyjnymi kursami) znajdziesz w mallach i przejściach podziemnych wokół Orchard Road.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Kwi 2019 22:53 

Rejestracja: 26 Mar 2019
Posty: 9
Loty: 69
Kilometry: 147 474
Na lotnisku przy wyjściu do kolejki i taxówek masz automaty - kurs nieco słabszy jak w kantorach przy Orchard , ale nie więcej jak 15centów , nie wymieniałbym natomiast w hotelowym automacie tam kurs jest niekorzystny o jakieś 0,3 centów ( a to już prawie 1 złoty )
Generalnie potwierdzam , wymiana waluty bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Sie 2022 22:47 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Zostało mi z jakiejś wcześniejszej wyprawy 3000 Filipińskich Peso (PHP) Czy dam radę wymienić je w Singapurze? I Gdzie najlepiej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Sie 2022 06:34 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
Bez problemu wymienisz je w Singapurze.

Najlepsze kursy są w kantorach w budynku The Arcade. Mniej więcej tu: 1.2836274899501487, 103.85173062944756
Tam jest jeden kantor za drugim, przez co spread jest bardzo mały. Jeśli waluty nie ma wymienionej na tablicach to nie znaczy że kantor nie wymieni - można wejść i zapytać, ja w ten sposób wymieniłem tam ILS kilka lat temu :)

Dobre kursy są także w kantorze na parterze Mustafa Centre oraz w kantorach na przeciwko Mustafa Center na Syed Alwi Rd.
Góra
 Profil Relacje PM off
rafafi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 14 Wrz 2022 14:28 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
A jakby tak jeszcze w Singapurze kupić IDR a nie na lotnisku na Bali? Ma to sens?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Wrz 2022 14:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Sens jest wymienić na Bali poza lotniskiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Wrz 2022 17:12 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
Wszystko będzie lepsze od kantorów na lotnisku.
Jeśli będziesz wymieniał z SGD to w tanim kantorze w Singapurze wyjdzie ci najkorzystniejszej. Jeśli z innej waluty to prawdopodobnie najlepiej na Bali poza lotniskiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group