Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: AerLingus.
#1 PostWysłany: 16 Mar 2013 15:14 

Hej!
Chcialabym was sie zapytac o wasze opinię na temat tego przewoznika?
Lece 12 maja z Dublina do Warszawy. Koszt: Ryanair:87 euro, AerLingus: 74 euro.

Wiem ze tylko 10 euro roznicy, ale zawsze cos. Z ryanairem mialam wiele doczynienia, i nigdy opoznien ani strachu podczas lotu.

Moglby ktos sie podzielic opinia o AerLingusie?
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: AerLingus.
#2 PostWysłany: 16 Mar 2013 15:34 

srebrny
Brać Aer Lingusa i nawet się nie zastanawiać, tym bardziej, że cena niższa.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 05 Wrz 2016 12:44 

Za tydzień wybieram się do Las Vegas (przez Dublin i Boston) i im bardziej wgłębiam się w opinie internetowe, tym bardziej obawiam się lotu :? Za późno żeby coś zmieniać, ale może Forumowicze F4F mają jakieś doświadczenia z tą linią?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 05 Wrz 2016 13:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 349
Kilometry: 450 049
Czego się boisz? Albo się obawiasz?
Leciałem raz AMS-DUB i było wszystko OK.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 05 Wrz 2016 14:20 

Naczytałam się, że samoloty są w kiepskim stanie, stewardessy niemiłe, że bagaż nie dolatuje albo że trzeba za niego dopłacać na lotnisku - mimo iż jest na bilecie, że nie ma posiłku, nie ma rozrywki pokładowej, a do tego częste są opóźnienia. Odcinek Boston - Las Vegas obsługuje JetBlue i tu już wiem, czego oczekiwać. Jeżeli natomiast jesteś w stanie odnieść się do moich obaw, to chętnie się uspokoję :)

-- 05 Wrz 2016 14:21 --

(rozrywka pokładowa czy niemiłe stewardessy nie do końca są moją obawą, ale wymieniam wszystko jednocześnie dla lepszego efektu ;) )
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 17 Mar 2019 17:57 

Loty: 31
Kilometry: 72 167
Odswieze watek, szukam biletow do LAX lub SFO i najlepsza opcje mam z Aer Lingus. Klasa ekonomiczan z bagazem podrecznym wychodzi najtaniej, czy lecial ktos ta linia w ostatnim czasie?
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 18 Mar 2019 01:01 
Awatar użytkownika

srebrny
ja leciałem, z Majorki do Dublina, start łagodny, lądowanie łagodne, co pomiędzy to nie pamiętam bo spałem. Na krótkich trasach nie wydaje mi się by była jakaś szczególna różnica między nimi a liniami low cost, a na długiej nigdy nie leciałem więc nie wiem.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 20 Mar 2019 23:59 

Loty: 60
Kilometry: 165 668
W czerwcu zeszlego roku lecialem cala rodzina do Miami, wszystko standardowe jak na 4 gwiazdki, jedzenie takie sobie, rozrywka pokładowa rowniez, najwiekszy plus to to ze masz immigration w dublinie, ladujesz w USA odbierasz torbę I tyle. Jeżeli mieszkasz w Irlandii to dobry wybór.
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 08 Lip 2019 23:50 
Awatar użytkownika

srebrny
leciałem ostatnio na trasie Hamburg ->Dublin.
Na lotnisku w Dublinie można, za opłatą 5€, nadawać bagaż podręczny do luku. Zapytałem więc przed lotem na FB AerLingusa czy taka opcja jest też dostępna przy lotach z innych lotnisk do Dublina, powiedziano mi że nie, że takie rzeczy tylko w Dublinie.
Już na lotnisku HAM okazało się, że pracownik na check-inie na moją sugestię, by nadać moją torbę podręczną do luku zareagował pozytywnie. Także - na dwoje babka wróżyła i pewnie wszystko zależy od humoru osoby na stanowisku check-in.
 Relacje PM off  

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 9 gości