Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Paź 2016 13:27 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Ale jak krytykował? Jeśli już, to było takie podszczypywanie, żeby nie wyszło, że są pisemkiem PR-owym PZPN. A Włodarczyk i Olkowicz, którzy są autorami tych ostatnich głośnych tekstów, nigdy ręki na Zibiego wyraźnie nie podnieśli, więc wszystko składa się w jedną całość. I nie mówię, że wszystko jest publikowane za zgodą Bońka, ale rozkręcenie takiej afery musiało być skonsultowane z ZB. A najprawdopodobniej sam za wszystkim stoi.

Co nie oznacza, że nie jestem za ponownym złapaniem towarzystwa za mordy. Timing jest odpowiedni, bo drużyna nie funkcjonuje jak wcześniej i to była najwyższa pora na reakcję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
#42 PostWysłany: 14 Paź 2016 13:31 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Mam nadzieję, że NIE przestaną łoić, bo mam rezerwacje we wiadomym hotelu na początek czerwca, września i października, czyli przed meczami eliminacyjnymi.

:lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 14 Paź 2016 13:41 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2193
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Jaki niby Boniek ma interes w rozkręcaniu afery 2 tym przed wyborami?
To mu zaszkodzić przeciez moze bardziej niz pomoc.
Wydaje sie ze to wlasnie konktrandytat maczał w tym paluszki zeby wywabić Bonka do jakiekolwiek debaty, od ktorej Boniek ucieka jak Kaczyński przed Tuskiem.
@‌lahcimmm2‌ moze wydzielimy te dyskusje do LG?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 14 Paź 2016 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
gruby_inversia napisał(a):
Jakby wygrali 5:0 z Armenia to by im wódkę do kolacji podali.
A tak zagrali słabszy mecz i juz szukanie kozłów ofiarnych.
Akurat w wiele jestem w stanie uwierzyć ale w to ze ktoś w Hotelu organizował libacje alkoholowa dzien przed meczem juz niezbyt. Większość tych chłopaków gra w zagranicznych klubach i wie co to znaczy profesjonalizm. Inaczej nie występowali by tam w pierwszej 11, tylko siedzieli by gdzieś na trybunach. Prędzej uwierzę w imprezę po meczu z Dania ale to rozumiem! Wygrali mecz u siebie z druga drużyna w grupie pod względem rankingu FIFA następnego dnia miał byc czas wolny na regeneracje- to dlaczego nie mieli w kulturalny sposób pobawić sie czy to w hotelu czy to nawet na mieście? W koncu wykonali swoją prace, całkiem przyzwoicie to i cos dla odstresowania sie należy.
Dlatego póki nie beda przegrywać niech imprezują ile chce! Była juz przeciez jedna reprezentacja w ktorej alkohol i karty grała główna role a sukcesy udawało sie zdobywać :D

Oczywiście to tylko przypuszczenia ale nie zdziwił bym sie gdyby to całe zamieszanie bylo spowodowane negatywna kampania wyborcza jednego z kandydatów do PZPN, który poszedł nawet po pomoc do panującej władzy (pismo, donos do ministerstwa o miejscu zamieszkania Bońka i jego kontaktach z bukmacherka). Jest on jedyna osoba w tym
Momencie, ktorej zależy na zamieszaniu w polskiej piłce.

Napić się a napier...niczyć jak messerschmitt ze rzygasz to dwie różne sprawy. Biegam sobie amatorsko w różnych biegach, wiec jak idę na ostrą impreze, to następnego dnia jestem out, wiec wątpie, aby ci chłopcy którzy są w praktyce w ciągłym treningu po ostrym chlaniu byli w stanie dać z siebie 50 %.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 14 Paź 2016 13:50 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2193
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Robaku napisał(a):
Napić się a napier...niczyć jak messerschmitt ze rzygasz to dwie różne sprawy. Biegam sobie amatorsko w różnych biegach, wiec jak idę na ostrą impreze, to następnego dnia jestem out, wiec wątpie, aby ci chłopcy którzy są w praktyce w ciągłym treningu po ostrym chlaniu byli w stanie dać z siebie 50 %.


Każdy organizm działa inaczej. Mieliśmy w historii piłkarzy, którzy bez sety na boisko wyjsć nie mogli a grali w pierwszej 11 :D także rożnie to bywa. Zreszta relacja sprzątaczki o wymiocinach jak dla mnie to ściema jakich mało. Jakby tak było zdjęcia tego zdarzenia juz dawno były by sprzedane do tabloidów.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Kiedy, kiedys moze tak było. W czasach kiedy piłarze nie wygladaali jak roboty. Kiedy piłka nie była tak siłowa i fizyczna jak teraz.
Sorry, jakie fotki pokoju zarzyganego. to jest kurna Hilton dla nich wyciek fotek to byłby blamaż na wielką skale. Oni żyją głównie z imprez i eventów organizowanych przez wielkie firmy, potrafią coś takiego szybko ogarnąć. Bo jesli by im się nie udalo, a fotki z roznych okoliczności, ok róznych gosci zabiłoby ten interes. Spią i bawią się tam pewnie dużo bardziej znaczące persony niż garsta reprezentantów Polskich w PN.
Relacja sprzątaczki - chyba raczej gosci hotelowych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4821
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
trafili do grupy z ktorej trzeba sie starac by nie wyjsc,
a to jak graja w ostatnich meczach.... ¯\_(ツ)_/¯
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:11 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
kamwad napisał(a):
Mam nadzieję, że NIE przestaną łoić, bo mam rezerwacje we wiadomym hotelu na początek czerwca, września i października, czyli przed meczami eliminacyjnymi.

:lol:

Znając życie, to - o ile PZPN nie ma jakiejś trudnej do rozwiązania umowy z Hiltonem - zmienią hotel na taki na wyłączność, dziennikarze też już pewnie nie będą mieć takiego łatwego dostępu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:12 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2193
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dlatego jestem zdziwiony tym ze wyciekło w ogole cokolwiek. A jak juz cos wyciekło to szczerze dziwie sie ze zdjęc nie ma.
Kadra miała całe prawe skrzydło na 2 pietrze z Executive. Nie wiem co oni musieli by tam robić zeby goście mogli by sie skarżyć serio. Przeżyłem w tym hotelu noc jak Legioniści tam spali, kolarze i działacze na TDP i nie jedna imprezę firmowa. Sam tez w apartamencie na 2 pietrze zrobiłem imprezę urodzinowa na ktorej było duzo więcej osob niz Było gośćmi hotelu i nikt sie nie skarżył, nie miałem żadnych problemów a serio było głośno. Dlatego mam prawo podejrzewać ze ta afera jest grubymi nićmi szyta...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:16 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
gruby_inversia napisał(a):
Jaki niby Boniek ma interes w rozkręcaniu afery 2 tym przed wyborami?
To mu zaszkodzić przeciez moze bardziej niz pomoc.
Wydaje sie ze to wlasnie konktrandytat maczał w tym paluszki zeby wywabić Bonka do jakiekolwiek debaty, od ktorej Boniek ucieka jak Kaczyński przed Tuskiem.
@‌lahcimmm2‌ moze wydzielimy te dyskusje do LG?

Ale jaki to ma związek z wyborami? Na prezesa PZPN głosuje nie opinia publiczna, a delegaci, których nie interesuje za wiele z wyjątkiem czubka własnego nosa. A co za tym idzie, to, co dzieje się na zgrupowaniach, nie będzie miało żadnego przełożenia na wybory.

Wojciechowski ukladajacy się z Przeglądem przeciwko Bonkowi? I to za pomocą Włodarczyka? Proszę Cię... Toż to abstrakcja na poziomie antypisowskiego materiału w Wiadomościach.

-- 14 Paź 2016 14:19 --

gruby_inversia napisał(a):
Dlatego jestem zdziwiony tym ze wyciekło w ogole cokolwiek. A jak juz cos wyciekło to szczerze dziwie sie ze zdjęc nie ma.
Kadra miała całe prawe skrzydło na 2 pietrze z Executive. Nie wiem co oni musieli by tam robić zeby goście mogli by sie skarżyć serio. Przeżyłem w tym hotelu noc jak Legioniści tam spali, kolarze i działacze na TDP i nie jedna imprezę firmowa. Sam tez w apartamencie na 2 pietrze zrobiłem imprezę urodzinowa na ktorej było duzo więcej osob niz Było gośćmi hotelu i nikt sie nie skarżył, nie miałem żadnych problemów a serio było głośno. Dlatego mam prawo podejrzewać ze ta afera jest grubymi nićmi szyta...

Nie skarżyli się goście hotelowi, tylko inni kadrowicze, którzy nie mieli zamiaru chlac, tylko chcieli odpocząć po wzmożonym wysiłku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1836
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌dajkamienia‌
racja, to naprawdę możliwe, że niektórzy Piłkarze anonimowo polecieli do dziennikarzy.
Moj kolega był podczas zgurpowania repry i widział kadrowiczów wraz z m.in. Ostrym (O.S.T.R - raper) i potwierdzał, ze ochroniarze pilnowali dostępu do kadrowiczów, aczkolwiek widział jak o 1-2 w nocy ktoś tam sie przechadzał po skrzydle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:30 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2193
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
No to mamy w takim razie juz od groma wersji o tym kto komunsie skarżył i jak. :D
Jak nie chciał pic to mógł sobie stopery do uszu wsadzić i isc spac a nie kablować na kolegów.
Prawda jest jedna dziennikarze Zepsuli atmosferze w kadrze, która była poprawna. Teraz zaczną sie problemy dopiero jak "wyczyszczą" kadrę z winowajcow
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:34 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
@‌Robaku‌ Anonimowo, ale nie trzeba zbyt długo się głowic, o kogo może chodzić. Przecież Lewy wypowiedzial sie po meczu ostro jak nigdy nt. postawy zespołu (co ciekawe, reszta wypowiadajacych się kopaczy bagatelizowala sprawę stylu wygranej z Armenia), miał być jednym z tych, co po Danii udała się na wypoczynek, a poza tym długo rozmawiał z Nawalka po meczu. Ciekawe na jaki temat :)

Aczkolwiek ja Lewego nie potępiam, a wręcz przeciwnie - ktoś musiał walnąć pięścią w stół, bo towarzystwo stało się nader rozbrykane i eliminacje sa na włosku. A jeśli się nie ogarna, to będą mogli chlac od maja do lipca 2018 :)

-- 14 Paź 2016 14:40 --

gruby_inversia napisał(a):
No to mamy w takim razie juz od groma wersji o tym kto komunsie skarżył i jak. :D
Jak nie chciał pic to mógł sobie stopery do uszu wsadzić i isc spac a nie kablować na kolegów.
Prawda jest jedna dziennikarze Zepsuli atmosferze w kadrze, która była poprawna. Teraz zaczną sie problemy dopiero jak "wyczyszczą" kadrę z winowajcow

Uwielbiam te komunaly o atmosferze w zespole. Chłopaki nie przyjeżdżają na zgrupowanie, żeby się odprężyć, ale sprężyc - dla narodowych barw. Wolalbys dobra atmosferę (wspólne picie, zarywanie nocy, może jakieś bunga bunga) zamiast wyników? Juz wiele pokoleń polskich piłkarzy zostało straconych przez to, że atmosferę robili przez całe zgrupowanie, a potem na boisku juz nie byli takimi kozakami.

Tak że Lewy, prowadź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 14 Paź 2016 14:50 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2193
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Przepraszam bardzo a wyników teraz nie ma?
Pierwszy od 8 lat wygrane dwa mecze w bloku reprezentacyjnym?
Jedna wpadka na trudnym terenie w Kazachstanie ma o czymś mowic?
A to ze nie ma stylu wisi mi jak mało co.
Drużyny The special one tez graly brzydko, wygrywały w ostatnich minutach i nikt nie miał do nich pretensji o styl jesli wygrywali :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 14 Paź 2016 15:30 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Nie ma stylu, to na dłuższą metę nie ma wyników. Fajnie, że pomimo problemów udało się zmęczyć te 7 punktów, ale skoro widać, że drużyna się rozłazi, to trzeba było ogarnąć zawczasu towarzystwo. Zwłaszcza że jeszcze jedna wpadka, np. w takim Bukareszcie, i może być po ptokach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 14 Paź 2016 19:44 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Cytuj:
Artur Boruc
@ArturBoruc
Czasy się zmieniają... Kiedyś jak cie widzą tak cię piszą... Teraz jak cię piszą tak cię widza... #laczynaspilka? #szkodaslow
14:19 - 14 paź. 2016
http://m.sport.pl/pilka/1,105201,20837374.html

Image
_________________
150 cm dla rowerzysty i kolarza!
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 19 Paź 2016 00:48 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Cytuj:

Image
_________________
150 cm dla rowerzysty i kolarza!
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 03 Lis 2016 12:13 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Nawałka powoła i wybaczy?
4 dni do zgrupowania, dziś w końcu ogłosi kogo (nie) powołał do kadry na Rumunię...

--------
edit:
Cytuj:

Image
_________________
150 cm dla rowerzysty i kolarza!
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 03 Lis 2016 22:26 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Wiemy, mamy internet :)
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 20 Mar 2017 15:16 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Rozpoczyna się zgrupowanie kadry przed Czarnogórą
Pierwsza Konferencja reprezentacji Polski (Warszawa, 19.03.2017)

Następna we wtorek o 13:45.

---
http://facebook.com/LaczyNasPilka/videos/1494075013957388/ - druga konf: Lewy, Glik, B.Zając - Oranje :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group