Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lut 2011 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Może ktoś coś fajnego polecić w Londynie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 28 Lut 2011 15:41 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Ja też chętnie dowiem się, gdzie można dobrze i za małe pieniądze zjeść w Londynie.
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Mar 2011 10:25 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
dos70 napisał(a):
Ja też chętnie dowiem się, gdzie można dobrze i za małe pieniądze zjeść w Londynie.

Też chciałbym znać jakąś "jadłodalnię" bo niedługo tam będę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Mar 2011 12:11 

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 73
Co do Londynu to żywiliśmy się z kumplami w sieci Wetherspoon. 5 funciaków za fish&chips to niemało ale jak na drogi Londyn.... I jest polskie piwo. Generalnie jest tych lokali sporo.

http://www.jdwetherspoon.co.uk/
Góra
 Profil Relacje PM off
ExGliwice lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 08 Mar 2011 17:01 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Czy ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce w Londynie, gdzie można tanio i smacznie zjeść?
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Londyn
#6 PostWysłany: 11 Kwi 2011 15:35 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
SMACZNIE I TANIO W LONDYNIE!!
Niedaleko stacji metra Old Street
http://maps.google.pl/maps/place?oe=utf ... 9715537814
Niedaleko z wyjścia z metra jest Bar FCKF (podróbka KFC). Można zamówić zestaw dla 2 osób: 2 porcje frytek (bardzo ich dużo), 6 kawałków kurczaka, sałatka Coleslaw, 2 puszki Coca Coli za jedyne 5 Funciakow (Dużo i dobre) Polecam
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#7 PostWysłany: 15 Kwi 2011 20:06 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Co do Londynu to żywiliśmy się z kumplami w sieci Wetherspoon. 5 funciaków za fish&chips to niemało ale jak na drogi Londyn.... I jest polskie piwo. Generalnie jest tych lokali sporo.

http://www.jdwetherspoon.co.uk/

(by WojtekC)
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#8 PostWysłany: 19 Maj 2011 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 26
A ja mogę polecić przetestowaną na sobie sieć o wdzięcznej nazwie "The Slug and lettuce". Miewają regularne atrakcyjne oferty pozwalające zjeść mniej więcej normalny obiad poniżej 10 funtów (czasem trafiają się kupony zniżkowe 50%, więc i herbatę można dokupić :) i wychodzi 6-7 funtów).
Pierwszy post - kłaniam się nisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#9 PostWysłany: 19 Sie 2011 12:43 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 37
Wystarczy odrobinę odejść od centrum i jest całe mnóstwo barów ze smażonym kurczakiem jak np. Perfect Chicken, Southern Fried Chicken, Western Fried Chicken itp. Zestaw typu kanapka alla zinger + frytki + puszka coli od 2,5 funta, kawałek kurczak z 1 Ł itd. Zakwaterowanie miałem w dzielnicy Leyton (3 strefa) i w odległości ok 100 m. miałem takich barów z 5, ale widziałem też takie bliżej centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#10 PostWysłany: 05 Wrz 2011 16:48 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 101
Byłem po 17.00 na Camden jest tam sporo chinskiego jedzenia za 2 duze porcje daliśmy 3 funty , normalna cena to 5 f za szt

mozna sie targowac wieczorem z dobrym skutkiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#11 PostWysłany: 05 Wrz 2011 16:58 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
wal do China Town do Mister Wu, po prawej masz szwedzki stół i talerz do napełnienia za 8 funtów , po lewej kawałek dalej gorsza speluna Mister Wu, mniejszy wybór ale talerz wypełnisz za 5 funciaków, a i tak nawpylasz się jak bombowiec:)
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#12 PostWysłany: 27 Paź 2011 16:39 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
czedab napisał(a):
wal do China Town do Mister Wu, po prawej masz szwedzki stół i talerz do napełnienia za 8 funtów , po lewej kawałek dalej gorsza speluna Mister Wu, mniejszy wybór ale talerz wypełnisz za 5 funciaków, a i tak nawpylasz się jak bombowiec:)


Potwierdzam. Byłem teraz w weekend u Pana Wu, jedzenie bardzo dobre i za 4,95 funta na osobę. Szklanka Pepsi za 1 funta.

Image

Image

Smacznego!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#13 PostWysłany: 29 Lis 2011 11:32 

Rejestracja: 29 Lis 2010
Posty: 66
Potwierdzam, że jedzenie w Mr WU to koszt 4,95 funta na osobę. W okolicy ciężko znaleźć coś tańszego, ceny zaczynają się od 5 funtów za 1 obiad. Przed wejściem deklarujesz ile miejsc potrzebujesz i czekasz aż kelner znajdzie Ci stolik. Zajmujesz stolik, dostajesz talerz i idziesz do bufetu, gdzie nakładasz sobie co i ile chcesz. Płaci się przy wyjściu starszej pani.
Jeśli chodzi o jedzenie to jest raczej średnie - mnie smakowały stripsy z kurczaka, frytki, makaron spaghetti, kurczak curry (po odgarnięciu cebuli był pyszny). Fatalne natomiast były sajgonki i twarda jak kamień wołowina. Ogółem jak się jest przy Piccadilly Circus to jest dobra opcja na obiad. Wokoło większość to chińczycy, którzy przychodzą na co najmniej godzinkę i jedzą po 3 talerze. :D

Image

Drugi obiad zjedliśmy na stacji Victoria. Też znaleźliśmy opcję ALL YOU CAN EAT za 5,95 funta/os. Był to włoski fast food FRESH PIZZA COMPANY, do wyboru pizza na cieńkim (pyszna) i grubym cieście, makarony, sałatki i warzywa. Drugi obiad bardziej nam smakował. Lokal znajduje się na 1 piętrze stacji Victoria - po prawej stronie od rozkładu jazdy.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#14 PostWysłany: 03 Gru 2011 22:54 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 35
Wszystko co piszecie to prawda ale co z fish and chips :?: To przecież Londyn :!: Bardzo blisko dworców (wystarczy zapytać) i generalnie co dwie przecznice, są bary z "narodową potrawą" Brytyjczykow, ceny nie przekraczają 6L za gigantyczną porcję, kobitka nie da rady zjeść. Na Camden i Portobello kuchnie nie tylko chińska ale i japońska, hinduska, tajska, meksykańska, hiszpańska i jeszcze kilka innych. Przy tej ilości ludzi wszystko świeże i pyszne :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#15 PostWysłany: 19 Mar 2012 16:49 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
czedab napisał(a):
wal do China Town do Mister Wu, po prawej masz szwedzki stół i talerz do napełnienia za 8 funtów , po lewej kawałek dalej gorsza speluna Mister Wu, mniejszy wybór ale talerz wypełnisz za 5 funciaków, a i tak nawpylasz się jak bombowiec:)


Potwierdzam, sprawdzone w miniony weekend.

Mister WU 4,95Ł za osobę (skrzydełka z kurczaka, kurczak curry, zupa, wieprzowina, frytki, jakieś surówki)
Trochę wyżej po prawej stronie jakaś knajpka:
w piątek po 20 cena za osobę to 5,90Ł+10% tax
w niedziele koło 16 6,70Ł
(piersi z kurczaka,krewetki,wieprzowina,ryż,smażone ziemniaki,makarony itp. itd)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#16 PostWysłany: 19 Mar 2012 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
JIK tłumy są u tego pana Wu?
4,95Ł za osobę a co z dziećmi,są zniżki?
Czekam na relację bo i ja niedługo się do Londynu wybieram.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#17 PostWysłany: 19 Mar 2012 19:18 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
Zdecydowanie polecam tę pizzerię na Victoria Station! :) Pizza jest wyśmienita!
Zawsze jak jestem w Londynie to tam przynajmniej raz się pojawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#18 PostWysłany: 19 Mar 2012 23:32 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 193
podobna opcja na bufet jest kolo stacji Angel , jesz ile chcesz za £5.95 do 17, pozniej troche drozej,
http://www.gourmetbuffet.co.uk/locator.html


Kolejny chinski bufet jest na stacji Hammersmith za £4.99 ale jedzenie troche slabsze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#19 PostWysłany: 19 Mar 2012 23:43 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
anha napisał(a):
JIK tłumy są u tego pana Wu?
4,95Ł za osobę a co z dziećmi,są zniżki?
Czekam na relację bo i ja niedługo się do Londynu wybieram.


Ja byłem tam w środku tygodnia w porze lunchu to było pełno ludzi. Co więcej, gdy tylko ktoś z obsługi zobaczył pusty talerz na stole pytał czy już koniec jedzenia i zapraszał do kasy :) ale wystarczy, że leży coś na talerzu i jest w porządku. Zniżek dal dzieci nie zauważyłem, lecz mogę się mylić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#20 PostWysłany: 19 Mar 2012 23:51 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 193
musze jeszcze polecic lokalna polska knajpe jesli ktos jest kibicem Tottenham Hotspur i bedzie sie krecil w okolicy

http://www.michaurycha.co.uk/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group