Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Studentuniverse
#1 PostWysłany: 19 Gru 2019 01:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1255
srebrny
Znalazłem w jednej z wyszukiwarek rejs, który mnie interesuje sprzedawany przez OTA Studentuniverse.

Na stronie widnieje informacja

Kod:
StudentUniverse is one of the world's leading travel booking sites for students and young adults under 26


Czy to oznacza, że będąc po 26. roku życia nie można tam zakupić biletu? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic
City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje! City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje!
 Temat postu: Re: Studentuniverse
#2 PostWysłany: 24 Paź 2020 06:45 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 71
Loty: 47
Kilometry: 144 826
Też chcę kupić przez nich bo fajna okazja się trafiła. Ma ktoś doświadczenie z nimi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Studentuniverse
#3 PostWysłany: 24 Paź 2020 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Jedyne doswiadczenie to notoryczne podbijanie ceny po przejsciu z muliwyszukiwarki. Maja jakis techniczny blad (nie wiem czy dla wszystkich wyszukiwan) mulitwyszukiwarka pokazuje np. 100$ i z automatu podbija do 200$
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Studentuniverse
#4 PostWysłany: 24 Paź 2020 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Rok temu kupiłem u nich bilet lotniczy. Cena dużo niższa niż u innych pośredników. Płatność Revolutem. Po paru godzinach dostałem info, że płatność nie może zostać autoryzowana, bo musi być wyłącznie karta amerykańska. Zapytałem o PayPal to odpisali, ze będzie dodatkowa prowizja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Studentuniverse
#5 PostWysłany: 24 Paź 2020 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1255
srebrny
Dziwne, ja na początku tego roku miałem kilka lotów kupionych u nich i wszystko było ok, obsługa również bardzo sprawna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group