Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 08 Gru 2022 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Gdzie znajdę aktualny numer do polskiej infolinii easyjet ? Ten ze strony 801 użytkownik jest nieaktywny. Ten kierunkowy 32 użytkownik jest poza zasięgiem. I nie wiem jak się skontaktować.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#242 PostWysłany: 08 Gru 2022 15:37 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Jedyna forma kontaktu przez (Messenger)

Szczegóły w przeszukaj temat po wpisaniu tego słowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 05 Paź 2023 17:36 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
Mam pytanie o utomatyczny przydział miejsc dla rodziny 2 +1, dziecko 4 lata. Dawno nie leciałem tą linią, czy easyjet przydziela miejsca obok siebie, czy jest rozstrzał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 06 Paź 2023 13:36 

Rejestracja: 09 Paź 2021
Posty: 134
niebieski
@puniek8 wydaje mi się, że Easyjet nie rozsadza pasażerów z jednej rezerwacji (może mnie ktoś poprawić). Podczas odprawy przydzieliło nam na obu lotach te same miejsca (w jednym rzędzie A,B,C,D).Było to w styczniu więc może ktoś ma świeższe doświadczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
puniek8 lubi ten post.
 
      
#245 PostWysłany: 09 Paź 2023 20:04 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
Dzięki, sprawdziłem i dostaliśmy 6 D, E, F. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 05 Sty 2024 13:31 

Rejestracja: 05 Lut 2020
Posty: 27
Zrobiłem wczoraj odprawę na stronie internetowej na lot odbywający się jutro. Dzisiaj przyszedł od EasyJeta taki email:

Cytuj:
We‘ve changed the aircraft operating your easyJet flight 5109 from BER to ACE on 06-01-2024.

As the seat configuration of this aircraft is different to the previous one, your seat number(s) may also have changed.

What happens next?

If you’ve already checked in for your original flight, please make sure you check in again and keep a digital or printed copy of your new boarding pass. You can do this on our website or on our app.

No i niby wszystko jasne, tylko że jak się zaloguję na stronie, tam gdzie wcześniej dokonywałem odprawy, to mam nadal do pobrania stare karty pokładowe i nie mam w ogóle możliwości zrobienia ponownej odprawy. Z kolei jak wejdę przez aplikację mobilną, to faktycznie opcja odprawy jest i wszystko wygląda tak, jakbym jeszcze jej nie zrobił. Mógłbym po prostu spróbować zrobić ją ponownie, ale nie ukrywam, że gdyby była taka możliwość, to wolałbym zachować pierwotną, bo wylosowały mi się bardzo fajne miejsca.

Spotkał się ktoś z podobną sytuacją? Niekonsekwencja w statusie między stroną a apką jest tutaj trochę absurdalna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group