Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Kwi 2023 13:22 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
Cześć, robił ktoś zakupy w Hanoi? Polecicie jakieś konkretne markety?
Widzieliśmy ogromny market w Ho Chi Minh w district 1, ale lot powrotny mamy z Hanoi i chcemy w ostatni dzień pokupować rzeczy dla siebie i rodziny. Wiec szukam czegos podobnego.

Pod kątem taniego i dobrej jakości zakupu: bokserek, kankenów czy jakiś koszulek NBA.

W Hanoi będziemy mieli tylko jakieś 8h przed udaniem się na lotnisko wiec dobrze już będzie mieć wybrane miejsce na zakupy.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#2 PostWysłany: 28 Kwi 2023 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2022
Posty: 198
Loty: 93
Kilometry: 221 183
złoty
Jeśli chodzi o ubrania to ten market w HCM jest tańszy niż jego odpowiedniki w Hanoi. Tylko magnesy wychodziły drożej, a do tego były dużo brzydsze :D


Ostatnio edytowany przez puhacz, 02 Maj 2023 08:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Kwi 2023 14:28 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
No to może źle wybraliśmy :/
Ale nie chciałem 3 tygodnie dźwigać zakupów z Sajgonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Kwi 2023 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2022
Posty: 198
Loty: 93
Kilometry: 221 183
złoty
Nie były to aż takie duże różnice żeby warto było to robić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Maj 2023 07:55 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
-- 04 Maj 2023 07:13 --

Kurde w Sajgonie widziałem kilka marketów z setkami podróbek a tu w Hanoi nic nie mogę znaleźć.

Byłem w ich największym markecie - tym Dong Xuan trzypiętrowym i jakaś jedna wielka lipa, same Noname koszulki, koszule, sukienki. Słabej jakości. Kompletnie nic ciekawego.

Czy ktos kupował bokserki/koszulki w Hanoi i jest w stanie cos pomoc? Bo nawet google tu nie pomaga.. wyglada na to że zakupowo Sajgon jest 100x lepszy od Hanoi

-- 04 Maj 2023 07:55 --

Edit.
Z tego co twierdzą lokalsi u nas w hotelu to niestety Hanoi nie jest dobre zakupowo. Tylko te male witryny sklepowe na ulicach w okolicy old quarter. Wiec trzeba sie nachodzić i szukać w obrębie 1-2km. Nie ma żadnego dużego marketu gdzie byłoby kilkanaście stoisk obok siebie


Ostatnio podbity przez jarak10, 04 Maj 2023 07:55
Góra
 Profil Relacje PM off
futro uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group