Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Kwi 2017 09:45 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 8
Zadzwoniłam ponownie. @ minuty rozmowy z konsultantem ( tym razem facet:) i zmieniony 14 latek na dziecko i gdzieś tam wpisał że dzieci lecą pod opieką babci. Dodatkowo mogłam dzieci odprawić online :)
Faceci zawsze bardziej konkretni :)
Lidka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 20 Cze 2019 15:07 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 131
Loty: 26
Kilometry: 92 529
Hej, kupiłam bilety dla 4 osób w wizz, natomiast nie wiedziałam że w wizz dziecko jest aż do 14 lat i kupiłam 12 letniemu synowi bilet dla dorosłego. Wiem że teraz przy odprawie nie podaje się żadnych danych. Myślicie że będzie jakiś problem? Chciałam dziś tam zadzwonić ale nie mogę się połączyć ani ze swojego ani z telefonu męża (Nie wiem może jakaś blokada). Podróż już jutro i zastanawiam się czy zostawić to tak jak jest czy coś działać. Będę wdzięczna za sugestie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 15 Kwi 2022 16:03 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Czy coś się zmieniło w temacie kupowania "dorosłego" biletu dla dziecka? Dalej można zmienić na dziecko i połączyć z własną rezerwacją przez tel. ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 16 Kwi 2022 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
jasiub napisał(a):
Czy coś się zmieniło w temacie kupowania "dorosłego" biletu dla dziecka? Dalej można zmienić na dziecko i połączyć z własną rezerwacją przez tel. ?


Jeszcze miesiąc temu tak na kilku lotach robiłem. Tylko ze to był infant. Teraz po przekroczeniu 2 lat, "wymuszają" na mnie zakup dodatkowego miejsca za 58zł. Przerabiałem to dwukrotnie tydzień temu. Tzn tym razem robiłem to przez czat, dostałem linka do opłaty. Nie dodzwoniłem się telefonicznie.

Co ciekawe przy locie do Włoch, nie musiałem dopłacać. Pani przekazała ze rząd włoski zdecydował ze dziecki lecą z dorosłymi obok za darmo. W sumie nie wiem co ma do tego rząd włoski, ale nie protestowałem ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiub lubi ten post.
jasiub uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 16 Kwi 2022 14:02 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
czyli cisną jak Franca by miejsca wykupic? a wiecie czy jest na to jakiś zapis?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Kwi 2022 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
@DAD mówisz o tym czacie Amelia? Mnie odsyła do kontaktu telefonicznego jak próbuję dodać niemowlę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 20 Kwi 2022 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Jak mialem niemowlę to akurat dzwoniłem. Teraz jak już miał więcej niż dwa lata akurat pisałem na chat. Może maja taka procedurę ze do 2lat musi być telefon. Ciężko mi powiedzieć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zuzanna_89 uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 21 Kwi 2022 11:26 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Mam taką sytuację. Wykupiłem miejsce dla infanta, zadzwoniłem do wizza i dodałem dane infanta. Dzisiaj dokonałem odprawy, ale infant nie ma swojego miejsca tylko jest przypisany do mnie. Co ciekawe przed zrobieniem odprawy infant miał przypisane miejsce koło mnie. Czy ktoś miał taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Maj 2022 14:23 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Czy dokupienie biletu dla dziecka do istniejącej rezerwacji nadal jest możliwe wg procedury: zakup jak dla dorosłego i potem mail z prośbą o połączenie rezerwacji z podaniem wieku dziecka? Czy trzeba dzwonić?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 05 Maj 2022 15:37 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
DAD napisał(a):
Może maja taka procedurę ze do 2lat musi być telefon. Ciężko mi powiedzieć.

Co pisałeś na chacie bo mnie odsyła zawsze do telefonu. Jest jakiś inny chat niż ten z botem? Nigdy nie udało mi się wyczekać albo połączyć z agentem ;)
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 05 Maj 2022 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Normalnie, piszesz "proszę mnie połączyć z konsultantem".. i tak z 2-3 razy piszesz i przełącza. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 05 Maj 2022 21:21 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
risto napisał(a):
Mam taką sytuację. Wykupiłem miejsce dla infanta, zadzwoniłem do wizza i dodałem dane infanta. Dzisiaj dokonałem odprawy, ale infant nie ma swojego miejsca tylko jest przypisany do mnie. Co ciekawe przed zrobieniem odprawy infant miał przypisane miejsce koło mnie. Czy ktoś miał taką sytuację?

Rozwiązałeś temat?
Co do czatu to różnie bywa, czasami kilkukrotne próby "wbicia" na czat na żywo nie przynoszą skutku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 06 Maj 2022 12:36 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Ja mam zawsze od razu "An agent left the conversation". Dziwie się, że ten twór o nazwie Wizzair nadal działa. To powinno być rozniesione grubymi karami za utrudnianie dostępu do obsługi i dochodzenia roszczeń.
Moja reklamacja w sprawie znikniętych kredytów nadal cisza. Request o zmiane kredytów na pieniądze nadal cisza. To jest nielegalne i powinno być ścigane z urzędu.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 23 Lut 2023 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Czy ktoś przerabiał w ostatnim czasie bilet dla infanta jako osoby dorosłej z błędnym rokiem narodzin w Wizzair? Kupowałem bilety przez promocję trip.com 6 osobnych rezerwacji. Dwie rezerwacje mam dla synka, z tym, że kupiłem jak dla osoby dorosłej. Na darmowej infolinii mówią, że nie będzie problemu ze zmianą danych, ale żeby to zmienić odsyłają do tej płatnej. Lecimy w granicach Unii Europejskiej z Katowic do Malmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group