Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Maj 2018 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Nie znalazłem lepszego tematu na to pytanie - lecę do DTM ale traktuje go tylko jako przesiadkę na lot do Rumunii, czy trzeba wyjść ze strefy przylotów i przechodzić jeszcze raz kontrolę bezpieczeństwa czy jest gdzieś może przejście od razu na odloty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 16 Maj 2018 10:12 

-- 16 Maj 2018 10:12 --

Niestety nie, dlatego poranne przesiadki nie wchodzą w rachubę

Małe lotnisko, ale bywają skrupulatni i trochę to trwa

-- 16 Maj 2018 10:12 --

obat89 napisał(a):
Nie znalazłem lepszego tematu na to pytanie - lecę do DTM ale traktuje go tylko jako przesiadkę na lot do Rumunii, czy trzeba wyjść ze strefy przylotów i przechodzić jeszcze raz kontrolę bezpieczeństwa czy jest gdzieś może przejście od razu na odloty?
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Maj 2018 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Ląduje 7:55 z KTW a wylot mam o 9:00 więc zakładam że nawet z ponownym przejściem security dam radę. Zbyt optymistycznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Maj 2018 10:19 

Z jakiegoś powodu nie ma tu wielu naśladowców
Teoretycznie i często praktycznie gate zamykają o 8:30
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Maj 2018 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Lądując często z KTW o tej godzinie tłumów nie widziałem do security więc zakładam że pół godziny wystarczy jak się sprężymy. Wracając co prawda popołudniu nie miałem też chyba ani razu sytuacji żeby 30 min przed odlotem gate był zamknięty, raczej stała ciągle kolejka a ja na spokojnie siedziałem czekając.

No nic, dam znać jak wrócę jak poszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Cze 2018 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Tak jak obiecałem po powrocie daje znać dla potomnych. Samolot z Katowic wyleciał lekko opóźniony ale wylądował o czasie 7:59 przeszedłem do strefy ogólnodostępnej z przylotów. Kolejka do kontroli bezpieczeństwa spora - poza tasiemki, w okolicach fortepianu. Kontrola bezpieczeństwa opuszczona ok 8:32, spacer przez terminal do gate i tam byliśmy ok 8:36 . Zabrakło tylko czasu na zakup wody bo był stres czy zdążymy ale jakbym się uparł to nie byłoby problemu bo staliśmy na końcu kolejki do boardingu, którą przeszliśmy ok 8:55.

Podsumowując - da się ale jest ryzykownie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 05 Lip 2018 09:28 

Rejestracja: 25 Kwi 2018
Posty: 18
Mam identyczną sytucję , przylot do Dortmundu o 7.50 , a następny wylot o 9.00 . Pocieszeniem jest to ,że będzie to wrzesień , więc może kolejki też nie będą takie duże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Lip 2018 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
W powyższym przypadku mi się udało ale nie ma 100% pewności. Wczoraj np cytując pilota "z powodu dużego ruchu w przestrzeni powietrznej Niemiec" samolot z Katowic wyleciał opóźniony i ok 8:30 wliczając wizytę w toalecie byłem w terminalu odlotów. Z tym że nie było kolejki do kontroli tak jak ostatnio a wręcz wcale jej nie było. No ale mimo wszystko stres by był większy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Gru 2018 13:01 

Rejestracja: 10 Lis 2016
Posty: 77
Loty: 42
Kilometry: 46 717
Taka sytuacja:
GDN- DTM 6.05-7.45
DTM-SOF 9.30-13.00

Jest szansa że dałbym radę z podręcznym? Na lotnisku jest fast track?- nie znalazłem na stronie lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Gru 2018 13:46 

Raptem 3 posty wyżej masz, że wykonalne
U Ciebie dodatkowo jeszcze kontrola paszportowa
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 06 Lis 2021 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
Leciał ktoś ostatnio z przesiadką w DTM?
czy przed kolejnym lotem (w moim przypadku OHD) trzeba iść pokazywać szczepienie czy można od razu pchać się do security i pod gate?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Lis 2021 17:56 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Idziesz od razu do security - otwierasz bramkę kodem z biletu :D Nikt nie sprawdza certyfikatu ani przy kontroli bezpieczeństwa ani przy gate :D Oczywiście czeka Cię jeszcze kontrola paszportowa :idea:
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 18 Gru 2022 05:38 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
Kojarzycie może czy terminal jest otwarty 24/7?
Chciałbym uniknąć czekania na zewnątrz na mrozie jak tam dojadę na 2-3 w nocy na poranny lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group