Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Wrz 2015 11:35 

Rejestracja: 27 Wrz 2015
Posty: 1
Witam,
Planuje lecieć ze Stansted do Charleroi z przesiadką w Dublinie (T1), dokładniej:
10:15 STN -> 11:30 DUB
12:30 DUB -> 15:10 CRL
Jak widać mam godzinę na przesiadkę w Dublinie i czy tyle mi wystarczy? Nie mam bagażu rejestrowanego, więc chciałbym wiedzieć czy jest możliwość pominięcia całego procesu ponownej kontroli bezpieczeństwa w Dublinie.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 27 Wrz 2015 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
maciejwroclaw napisał(a):
W takim razie sam odpowiem.
Dublin T1 jest strefa tranzytowa, wyraźnie oznaczona, bez konieczności wychodzenia do strefy ogólnodostępnej lotniska. Przyspiesza przesiadkę, mimo wszystko konieczne jest przejście przez security z kontrolą podręcznego i płynów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz Papidze uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Wrz 2015 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 346
Loty: 156
Kilometry: 300 988
niebieski
Powiem tak będziesz się musiał sprężać. Czasami kolejki na security zajmują 20 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz Papidze uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Wrz 2015 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Wszystko zalezy od kolejek przy security. Jak sie trafi na zla pore to i 40 minut mozna czekac. Osobiscie bym nie ryzykowala... Tym bardziej, ze zeby dojsc do samego stanowiska security trzeba czasem isc 10-15 minut (zalezy do ktorego gate'a podjedzie samolot)...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz Papidze uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Wrz 2015 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 346
Loty: 156
Kilometry: 300 988
niebieski
Też bym nie ryzykował :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Sie 2018 01:22 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Przylot z Kanady o 7.10 rano wylot Ryanair do Londynu o 8.15 (ten sam terminal). Jest szansa zdazyc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Sie 2018 01:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
casper.slonina napisał(a):
Przylot z Kanady o 7.10 rano wylot Ryanair do Londynu o 8.15 (ten sam terminal). Jest szansa zdazyc?



nie, nie ma praktycznie żadnej, chyba że tylko z podręcznym, to wtedy rośnie do 2%
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Sie 2018 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
DUB T1 ma przejście tranzytowe, ale jest ono niedostępne dla pasażerów Ryanaira, więc trzeba opuścić airside i wejść na nowo.
Jeśli bez bagażu rejestrowanego i samolot z Kanady przyleci o czasie, to zostaje jeszcze kontrola imigracyjna (kolejki), kontrola bezpieczeństwa (można online kupić fast track za €8) i spacer do bramek RYR (ok. 10 minut). Szansa jest, ale ryzyko spore.

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 24 Wrz 2018 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@rw30
A przylot z Kanady 7.10 wylot do NCL 9.45?
Patrzę na flightaware to ten WestJet z reguły ląduje o czasie...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Wrz 2018 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Jeśli nie będzie opóźnień to zdążysz bez problemu.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
vivere uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 24 Wrz 2018 22:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2605
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Lotnisko w Dublinie jest naprawdę bardzo duże, radze to mieć na uwadze wszystkim przesiadającym się na nim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Paź 2018 18:58 

Rejestracja: 16 Paź 2018
Posty: 5
Witam,
na poczatku zaznacze ze to byl dopiero moj drugi lot i nie czytalem tego forum wczesniej wiec nie wiedzialem ze na lotnisku w Dublinie trzeba sobie wziac spory zapas czasu na przesiadke i oczywiscie nie zdazylem na odlot.
Ale od poczatku: zaplanowalem sobie podroz na Lanzarote od 6 do 14 pazdziernika. Przeloty zarezerwowalem sobie przez kiwi.com, w tamta strone przez Londyn a powrotni wlasnie przez Dublin, na ktory mialem teoretycznie 1,5h bez opoznien.
Wiec wylot mam tutaj:
Image
Tutaj zakladany czas podrozy:
Image
Jednak samolot mial spoznienie 17 minut co widac na screenie:
Image
Wiec aby zdazyc na lot do Krakowa mialem teoretycznie 1h i 3 minuty aby zdazyc ze wszystkimi procedurami bo Flight connections nie obejmuje niestety linii Ryanair
Image.
Jak mozecie sie domyslac jako poczatkujacy spoznilem sie o 3 minuty na lot do Krakowa. Jednak nie przejalem sie jakos za bardzo gdyz loty byly zabezpieczone gwarancja Kiwi. I tu jednak zaczely sie schody. Ale po kolei. Proba skontaktowania sie z kiwi w jezyku polskim nie doszla do skutku gdyz uslyszalem tylko informacje ze ten jezyk nie jest w tej chwili obslugiwany. Nastepnie z pomoca znajomej napisalem e-mail do nich o sytuacji ktora mnie spotkala na ktora dostalem automatyczna odpowiedz iz zapoznaja sie ze sprawa i odpisza w ciagu 2-4h:
Image
Super, no ale nic, tyle mozna poczekac na lotnisku jesli maja znalezc nowy lot. Na szczescie okazalo sie ze mam znajomego na miejscu ktory przyjechal mnie odebrac i razem czekalismy na pozytywne rozpatrzenie wiadomosci. Jak mozna sie domyslac po tym czasie zadnej odpowiedzi wiec kolega znajacy na dobrym poziomie jezyk angielski zadzwonil do nich i przedstawil sprawe. Okej, powiedzieli ze sie zajmia tylko zeby im dac kolejne 2h. Po tym czasie oczywiscie brak odpowiedzi wiec kolejny telefon i kolejne przedstawienie sprawy. Mowia ze prowadza investigation i zeby dac im jeszcze dwie do czterech godzin. Okej, tyle czekamy to jeszcze mozna te pare godzin przeczekac. Wreszcie zmierzamy do konca historii, ale czy szczesliwego? Niekoniecznie. Otoz okazuje sie ze bylo to z mojej winy i wg nich mialem wystarczajaco duzo czasu na przesiadke, jednoczesnie pytajac mnie o ktorej tak wogole ladowalem :D. Dali mi dwie mozliwosci powrotu do kraju, wiec chcac juz sie dostac do domu skorzystalem z jednej i zaplacilem 666zl za podroz do Krakowa przez Birmingham ktory wreszcie doszedl do skutku. Jednoczesnie zaznaczyli zebym oplacil sobie bilet a oni dalej beda rozpatrywac moja sprawy (czyli szukali pewnie o ktorej wyladowal ten nieszczesny samolot z Lanzarote). Do Krakowa wreszcie wrocilem tak jak pisalem, a wiec przez Birmingham i dzis popoludniu dzwonie na ich infolinie juz w jezyku polskim. Podalem wszystko o co mnie prosili i niestety ale nie moga uznac mojej gwarancji poniewaz mialem 1h i 3 minuty na przesiadke a wiec wystarczajaco duzo czasu. Jedna godzine i 3 minuty na lotnisku na ktorym czytam teraz ze to malo prawdopodobne, w sobote popoludniu gdzie pewnie jest jeden z wiekszych ruchow i majac odlot z bramki do ktorej bieglem prawie 15 minut i omijajac kolejke do kontroli gdy jakis mezczyzna z obslugi lotniska zlitowal sie nademna gdy mu opowiedzialem lamana angielszczyzna co sie wlasnie stalo i wpuscil mnie do kontroli bez kolejki.
Jak myslicie: robic cos jeszcze z tym liczac na odzyskanie tych ponad 600zl? Bo tak naprawde czytalem przed lotem duzo pozywnych opinii o kiwi.com i myslalem ze to porzadniejsza firma i nie bedzie problemow w razie jakichs komlikacji a jednak na wlasnej skorze przekonalem sie ze to nie do konca prawda, czy jednak odpuscic bo to moja wina?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Paź 2018 23:35 

Rejestracja: 13 Paź 2018
Posty: 4
Ja bym ich cisnął - zwykle wrzucanie kolejnych reklamacji / odwołań w takich sprawach, zmusza drugą stronę do dłuższego pochylenia się / dokładniejszego sprawdzenia. Noo i w zasadzie to nic nie tracisz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Paź 2018 14:14 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Ktos tu pisal ze tranzyt nie jest dostepny dla ryanair? No to nie wiem czy przypadek ale zostalem przepuszczony dzis na flight connections. Lot DUB-BHX. Trzeba ponownie przejsc security ale bez stania w glownej kolejce.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Paź 2018 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Daniel01 napisał(a):
Witam,
na poczatku zaznacze ze to byl dopiero moj drugi lot i nie czytalem tego forum wczesniej wiec nie wiedzialem ze na lotnisku w Dublinie trzeba sobie wziac spory zapas czasu na przesiadke i oczywiscie nie zdazylem na odlot.
Ale od poczatku: zaplanowalem sobie podroz na Lanzarote od 6 do 14 pazdziernika. Przeloty zarezerwowalem sobie przez kiwi.com, w tamta strone przez Londyn a powrotni wlasnie przez Dublin, na ktory mialem teoretycznie 1,5h bez opoznien.
Wiec wylot mam tutaj:
Image
Tutaj zakladany czas podrozy:
Image
Jednak samolot mial spoznienie 17 minut co widac na screenie:
Image
Wiec aby zdazyc na lot do Krakowa mialem teoretycznie 1h i 3 minuty aby zdazyc ze wszystkimi procedurami bo Flight connections nie obejmuje niestety linii Ryanair
Image.
Jak mozecie sie domyslac jako poczatkujacy spoznilem sie o 3 minuty na lot do Krakowa. Jednak nie przejalem sie jakos za bardzo gdyz loty byly zabezpieczone gwarancja Kiwi. I tu jednak zaczely sie schody. Ale po kolei. Proba skontaktowania sie z kiwi w jezyku polskim nie doszla do skutku gdyz uslyszalem tylko informacje ze ten jezyk nie jest w tej chwili obslugiwany. Nastepnie z pomoca znajomej napisalem e-mail do nich o sytuacji ktora mnie spotkala na ktora dostalem automatyczna odpowiedz iz zapoznaja sie ze sprawa i odpisza w ciagu 2-4h:
Image
Super, no ale nic, tyle mozna poczekac na lotnisku jesli maja znalezc nowy lot. Na szczescie okazalo sie ze mam znajomego na miejscu ktory przyjechal mnie odebrac i razem czekalismy na pozytywne rozpatrzenie wiadomosci. Jak mozna sie domyslac po tym czasie zadnej odpowiedzi wiec kolega znajacy na dobrym poziomie jezyk angielski zadzwonil do nich i przedstawil sprawe. Okej, powiedzieli ze sie zajmia tylko zeby im dac kolejne 2h. Po tym czasie oczywiscie brak odpowiedzi wiec kolejny telefon i kolejne przedstawienie sprawy. Mowia ze prowadza investigation i zeby dac im jeszcze dwie do czterech godzin. Okej, tyle czekamy to jeszcze mozna te pare godzin przeczekac. Wreszcie zmierzamy do konca historii, ale czy szczesliwego? Niekoniecznie. Otoz okazuje sie ze bylo to z mojej winy i wg nich mialem wystarczajaco duzo czasu na przesiadke, jednoczesnie pytajac mnie o ktorej tak wogole ladowalem :D. Dali mi dwie mozliwosci powrotu do kraju, wiec chcac juz sie dostac do domu skorzystalem z jednej i zaplacilem 666zl za podroz do Krakowa przez Birmingham ktory wreszcie doszedl do skutku. Jednoczesnie zaznaczyli zebym oplacil sobie bilet a oni dalej beda rozpatrywac moja sprawy (czyli szukali pewnie o ktorej wyladowal ten nieszczesny samolot z Lanzarote). Do Krakowa wreszcie wrocilem tak jak pisalem, a wiec przez Birmingham i dzis popoludniu dzwonie na ich infolinie juz w jezyku polskim. Podalem wszystko o co mnie prosili i niestety ale nie moga uznac mojej gwarancji poniewaz mialem 1h i 3 minuty na przesiadke a wiec wystarczajaco duzo czasu. Jedna godzine i 3 minuty na lotnisku na ktorym czytam teraz ze to malo prawdopodobne, w sobote popoludniu gdzie pewnie jest jeden z wiekszych ruchow i majac odlot z bramki do ktorej bieglem prawie 15 minut i omijajac kolejke do kontroli gdy jakis mezczyzna z obslugi lotniska zlitowal sie nademna gdy mu opowiedzialem lamana angielszczyzna co sie wlasnie stalo i wpuscil mnie do kontroli bez kolejki.
Jak myslicie: robic cos jeszcze z tym liczac na odzyskanie tych ponad 600zl? Bo tak naprawde czytalem przed lotem duzo pozywnych opinii o kiwi.com i myslalem ze to porzadniejsza firma i nie bedzie problemow w razie jakichs komlikacji a jednak na wlasnej skorze przekonalem sie ze to nie do konca prawda, czy jednak odpuscic bo to moja wina?


nie wiem dokladnie jak to jest bo nigdy sie nie przesiadalem, poza tym post usera @casper.slonina moze wnosi cos nowego do tematu, anyway, dla mnie wyglada na to ze oni sprzedaja cos o czym zupelnie nie maja pojecia .
Trzeba by dokladnie przejrzec regulamin tej uslugi "gwarantowana przesiadka", ale byc moze jest szansa cos tu wygrać / ugrać. Co dokładnie? Nie mam pojęcia

Zapytaj moze w dziale "prawa pasażera", mam wrażenie że do działu "Irlandia" mało kto zagląda
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 30 Paź 2018 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
casper.slonina napisał(a):
Ktos tu pisal ze tranzyt nie jest dostepny dla ryanair? No to nie wiem czy przypadek ale zostalem przepuszczony dzis na flight connections. Lot DUB-BHX. Trzeba ponownie przejsc security ale bez stania w glownej kolejce.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk



tak, faktyznie, nigdy nei zwracałem uwagi na to ale faktycznie jest.... przy czym zrobione jest to, delikanie rzecz biorąc, chu bardzo kiepsko. Mianowicie trzeba wrócić i tak do części gdzie odbiera się bagaże, i, zamiast wyjść do arrival hall, idziemy schodkami do góry do security.Pewnie jest tam osobna kolejka dla osób transferujących się, czyli zaoszczędza się kilka minut na przejśćiu z arrival hall do departures zone + stania w kolejce [jak ktoś się mega spieszy to i tak nie stoi w kolejce tylko dogaduje się z ludźmi żeby go przepuścili]. Podsumowując: tranzyt jest, ale w mojej opinii taki udawany ten transfer i zysk czasowy z niego bardzo niewielki.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Lis 2018 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Daniel01 napisał(a):
Witam,
na poczatku zaznacze ze to byl dopiero moj drugi lot i nie czytalem tego forum wczesniej wiec nie wiedzialem ze na lotnisku w Dublinie trzeba sobie wziac spory zapas czasu na przesiadke i oczywiscie nie zdazylem na odlot.
Ale od poczatku: zaplanowalem sobie podroz na Lanzarote od 6 do 14 pazdziernika. Przeloty zarezerwowalem sobie przez kiwi.com, w tamta strone przez Londyn a powrotni wlasnie przez Dublin, na ktory mialem teoretycznie 1,5h bez opoznien.
Wiec wylot mam tutaj:
Image
Tutaj zakladany czas podrozy:
Image
Jednak samolot mial spoznienie 17 minut co widac na screenie:
Image
Wiec aby zdazyc na lot do Krakowa mialem teoretycznie 1h i 3 minuty aby zdazyc ze wszystkimi procedurami bo Flight connections nie obejmuje niestety linii Ryanair
Image.
Jak mozecie sie domyslac jako poczatkujacy spoznilem sie o 3 minuty na lot do Krakowa. Jednak nie przejalem sie jakos za bardzo gdyz loty byly zabezpieczone gwarancja Kiwi. I tu jednak zaczely sie schody. Ale po kolei. Proba skontaktowania sie z kiwi w jezyku polskim nie doszla do skutku gdyz uslyszalem tylko informacje ze ten jezyk nie jest w tej chwili obslugiwany. Nastepnie z pomoca znajomej napisalem e-mail do nich o sytuacji ktora mnie spotkala na ktora dostalem automatyczna odpowiedz iz zapoznaja sie ze sprawa i odpisza w ciagu 2-4h:
Image
Super, no ale nic, tyle mozna poczekac na lotnisku jesli maja znalezc nowy lot. Na szczescie okazalo sie ze mam znajomego na miejscu ktory przyjechal mnie odebrac i razem czekalismy na pozytywne rozpatrzenie wiadomosci. Jak mozna sie domyslac po tym czasie zadnej odpowiedzi wiec kolega znajacy na dobrym poziomie jezyk angielski zadzwonil do nich i przedstawil sprawe. Okej, powiedzieli ze sie zajmia tylko zeby im dac kolejne 2h. Po tym czasie oczywiscie brak odpowiedzi wiec kolejny telefon i kolejne przedstawienie sprawy. Mowia ze prowadza investigation i zeby dac im jeszcze dwie do czterech godzin. Okej, tyle czekamy to jeszcze mozna te pare godzin przeczekac. Wreszcie zmierzamy do konca historii, ale czy szczesliwego? Niekoniecznie. Otoz okazuje sie ze bylo to z mojej winy i wg nich mialem wystarczajaco duzo czasu na przesiadke, jednoczesnie pytajac mnie o ktorej tak wogole ladowalem :D. Dali mi dwie mozliwosci powrotu do kraju, wiec chcac juz sie dostac do domu skorzystalem z jednej i zaplacilem 666zl za podroz do Krakowa przez Birmingham ktory wreszcie doszedl do skutku. Jednoczesnie zaznaczyli zebym oplacil sobie bilet a oni dalej beda rozpatrywac moja sprawy (czyli szukali pewnie o ktorej wyladowal ten nieszczesny samolot z Lanzarote). Do Krakowa wreszcie wrocilem tak jak pisalem, a wiec przez Birmingham i dzis popoludniu dzwonie na ich infolinie juz w jezyku polskim. Podalem wszystko o co mnie prosili i niestety ale nie moga uznac mojej gwarancji poniewaz mialem 1h i 3 minuty na przesiadke a wiec wystarczajaco duzo czasu. Jedna godzine i 3 minuty na lotnisku na ktorym czytam teraz ze to malo prawdopodobne, w sobote popoludniu gdzie pewnie jest jeden z wiekszych ruchow i majac odlot z bramki do ktorej bieglem prawie 15 minut i omijajac kolejke do kontroli gdy jakis mezczyzna z obslugi lotniska zlitowal sie nademna gdy mu opowiedzialem lamana angielszczyzna co sie wlasnie stalo i wpuscil mnie do kontroli bez kolejki.
Jak myslicie: robic cos jeszcze z tym liczac na odzyskanie tych ponad 600zl? Bo tak naprawde czytalem przed lotem duzo pozywnych opinii o kiwi.com i myslalem ze to porzadniejsza firma i nie bedzie problemow w razie jakichs komlikacji a jednak na wlasnej skorze przekonalem sie ze to nie do konca prawda, czy jednak odpuscic bo to moja wina?




https://www.thesun.co.uk/travel/6404836 ... -transfer/

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 08 Lip 2020 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
1:20 na przesiadkę RYA-RYA na T1 bez nadawanego. Co sądzicie?
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 10 Lip 2020 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Maktravel napisał(a):
1:20 na przesiadkę RYA-RYA na T1 bez nadawanego. Co sądzicie?


da radę, choć nie że na luzie(oczywiście zakładając że przylot pierwszego o czasie ). Lotnisko jest spore, samo wyjście zajmuje 20-30 min, + ponowny security check
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
Maktravel uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 10 Lip 2020 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Lotnisko w DUB jest raczej sredniej wielkosci.
Jesli te loty sa w najblizszych tygodniach, to - ze wzgledu na zmniejszony ruch - powinno sie udac.
W DUB nie ma dobrego tranzytu (trzeba przejsc przez security check), przy czym i tak jest on niedostepny dla pasazerow Ryanaira.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
Maktravel uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group