Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 05 Cze 2015 15:02 
Awatar użytkownika

Zbanowany
ale pytanie brzmi czy trzeba a nie czy to robię.

#102 PostWysłany: 11 Cze 2015 16:23 

niebieski
No i jak tam Komisja Europejska? Odpowiedziala?
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 22 Lip 2015 18:10 
Awatar użytkownika

Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
KyokoMai napisał(a):
@becek walczę. Jestem na etapie oczekiwania na odpowiedzi - pisma zostały wysłane, więc poczta + pewnie ustawowe 30 dni + poczta = jakieś półtora miesiąca (od weekendu, w którym tak intensywnie w większości hejterzy się tutaj wypowiadali). Jak coś się wyjaśni - dam znać.
Minęły już ponad 2 miesiące - jakieś rezultaty?
---
Chyba wątek umarł śmiercią naturalną. Nawet sam autor się nie wypowiada, choć zapowiadał walkę latami i do ostatniej kropli krwi. Trochę szkoda, bo kibicowałem @KyokoMai w jego krucjacie.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#104 PostWysłany: 22 Lip 2015 18:55 
Awatar użytkownika

złoty
krasnalu miej serce i paczaj w nie
daj szanse poczcie polskiej są wakacje
4 ludzi lubi ten post.

#105 PostWysłany: 11 Kwi 2017 22:56 
Awatar użytkownika

złoty
@‌KyokoMai‌

Jakaś aktualizacja nt. przyznanej przez sąd rekompensaty? Jakiś wyrok, który można przeczytać?
 Relacje PM off  

#106 PostWysłany: 12 Kwi 2017 18:51 
Awatar użytkownika

Loty: 479
Kilometry: 615 649
niebieski
KyokoMai napisał(a):
@‌scomin‌ sprawa nadal jest w toku, bo sąd przyznał mi rekompensatę, ale lotnisko się odwołało.
Mógłbyś wskazać najważniejsze wnioski z uzasadnienia oraz podstawy prawne na jakich opierało się orzeczenie sądu?
Takie kwestie zawsze mnie bardzo ciekawią :)

#107 PostWysłany: 12 Kwi 2017 18:57 
Awatar użytkownika

Loty: 188
Kilometry: 227 790
Słuchajcie, jak wrócę z Tbilisi po następnym weekendzie, to odszukam w papierach i nawet zdjęcie załączę, nie ma problemu. To pismo przyszło już jakiś rok temu. Oni popełnili błąd, bo nie znali przepisów, które dopiero co weszły w życie. Gdybym nie miał lotu "za moment", już na lotnisku bym nie odpuścił.
 Relacje PM off
Zielony^ lubi ten post.
Zielony^ uważa post za pomocny.

#108 PostWysłany: 25 Kwi 2017 21:51 
Awatar użytkownika

Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Możesz wrzucić tę decyzję? Sam chętnie przeczytam.
 Relacje PM off  

#109 PostWysłany: 27 Kwi 2017 10:45 

Loty: 226
Kilometry: 514 711
niebieski
Fajny wątek. Z ciekawością go przeczytałem.
Autorowi życzę powodzenia w dochodzeniu praw.
Jasne, że warto odpuścić przy drobnych sprawach, ale jeśli każdy będzie tak robił to z czasem prawo przestanie mieć znaczenie także przy grubszych sprawach. Jeśli autorowi się chce walczyć, chwała mu za to.

Jasne, że pracownik security może, a nawet musi często podchodzić do weryfikowanych przedmiotów subiektywnie, ale nie widzę powodu by pasażer miał tracić w takiej sytuacji swoje prawa do obrony i zadośćuczynienia. To w końcu nie pasażera wina, że pracownik ma kaprys i nie potrafi podać racjonalnego uzasadnienia swoich subiektywnych decyzji. Jeśli jest przyczyna obiektywna to postępowanie to rozstrzygnie.
No i co istotne, na większości lotnisk na security da się od ręki wykluczyć, czy dana substancja jest niebezpieczna, często nawet bez otwierania.

Zaznaczę, że to co dla wielu z Was jest pierdołą, dla innych jest istotne. Sprawy wyglądają inaczej, gdy podróżuje się małym dzieckiem. Czytałem o przypadkach w których konfiskowana była zupka dla infanta poniżej 2 roku życia. Nam próbowano raz zabrać napoje mające 100ml. Utrata napojów dla dziecka (tym bardziej ulubionych) przed dosyć długim lotem może naprawdę popsuć cały wyjazd. Niedawno trafiłem na lot 3h w tak nagrzanym samolocie, że moje dziecko wypiło 1l (my pijąc po 0,5l i tak mocno się odwodniliśmy).
 Relacje PM off  

#110 PostWysłany: 15 Maj 2017 21:58 
Awatar użytkownika

Loty: 479
Kilometry: 615 649
niebieski
@‌KyokoMai‌
Tylko przypomne, ze my tutaj niezmiennie czekamy :)
5 ludzi lubi ten post.

#111 PostWysłany: 25 Maj 2017 14:19 

KyokoMai napisał(a):
Słuchajcie, jak wrócę z Tbilisi po następnym weekendzie, to odszukam w papierach i nawet zdjęcie załączę, nie ma problemu. To pismo przyszło już jakiś rok temu. Oni popełnili błąd, bo nie znali przepisów, które dopiero co weszły w życie. Gdybym nie miał lotu "za moment", już na lotnisku bym nie odpuścił.

Panie dyrygencie.
Wróciłeś już chyba z tego wyjazdu do Gruzji ?
Bo 1,5 miesiąca minęło.
Twoje ostatnie logowanie dzisiaj.
Albo po prostu napisz, że odpuściłeś walkę o soczek i żadnego papieru nie masz.
Ech..
Te artystyczne dusze.... :mrgreen:
 PM off
6 ludzi lubi ten post.

[ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Analsix, CommonCrawl [Bot], Jac oraz 2 gości