Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Lut 2018 15:14 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dzięki za info :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#22 PostWysłany: 13 Lut 2018 16:37 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Jechałem tym tramwajem. Fajnie bylo. Potem taxi do centtum albo z buta

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Lut 2018 17:30 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
brzemia napisał(a):
Jechałem tym tramwajem. Fajnie bylo. Potem taxi do centtum albo z buta


Oczywiście - pytał o Benidorm, to miałem na myśli Benidorm :)
Swoją drogą - czy taxi tam stoją (w Benidormie na stacji) czy trzeba zamawiać - i jaki koszt do centrum? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 13 Lut 2018 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Altea jest fajna, Villajoyosa - moim zdaniem nie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Kwi 2018 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Przyłączam się do pytania.

Dodatkowo pytanie - o ile wzrosły ceny? W 2016 r. cena C6 z lotniska do centrum wynosiła 3,85, a tram do Benidormu 3,75 euro.

Jaka jest najtańsza forma powrotu na lotnisko bezpośrednio z Benidormu?
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Kwi 2018 11:01 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jestem także zainteresowany szybkim i w miarę tanim transferem Alicante Elche-Benidorm na czerwiec. Moja wiedza ogranicza się do tego co napisane w Twoim poście. Tak więc czekam może będą lepsze rewelacje? :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Lis 2019 00:53 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Cześć wszystkim !
We wtorek ląduję na ALC o 21:30. Jak o tej godzinie mogę się dostać do Benidorm ? Na ostatni tramwaj nie ma opcji żebym zdążył.
Z góry dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Lis 2019 01:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
O 23 masz autobus z lotniska do Benidormu. Zerknij na busbud.com, tam też kupisz bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off
jabollus lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: shuttle direct
#29 PostWysłany: 12 Lis 2019 01:43 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Cześć wszystkim !
Jaki polecacie transfer z lotniska Alicante do Benidorm? Jest dostępny m.in. Beniconnect, ShuttleDirect, Hoppa, Plusairportline i in.
Ląduję o 21:30 i zależy mi żeby w miarę szybko być w Benidorm.
Z góry dzięki za podpowiedzi !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: shuttle direct
#30 PostWysłany: 12 Lis 2019 12:11 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Najszybciej to taxi ;)
A jeśli autobusem, to ja kiedyś brałem - wykupywany przez Ryanaira - autobus "pod drzwi", który każdego gościa podwoził pod konkretny hotel. Czy szybko to zależy w której części Benidormu był Twój hotel. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Lis 2019 22:47 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
@sanchopan No właśnie też się zastanawiałem nad tym transferem od Ryanair (obsługuje to Plusairportline.com - ale mają bardzo złe opinie w internecie). Pamiętasz może ile czasu od wylądowania musiałeś czekać na ten transport i ile w sumie trwał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 12 Lis 2019 23:26 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Kierowca miał listę i po prostu czekał na wszystkich. To i plus i minus, bo jak ktoś się spóźni, to wszyscy czekają.
W samym Benidormie wysadza (wskazując w razie potrzeby kierunek dojścia pieszo) po kolei - czyli jak masz hotel na końcu Benidormu (patrząc od strony Alicante) to... wysiądziesz ostatni. Za to wsiądziesz z powrotem pierwszy. :D
Nam to w sumie pasowało: od drzwi do drzwi i konkretnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
jabollus lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 16 Lis 2019 15:01 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Ostatecznie zdecydowałem się na transfer Express Shuttle od przewożnika Beniconnect. Firma ta ma dobre opinie w Internecie. W opisie usługi podaje, że transfer powinien się rozpocząć w ciągu 30 minut od momentu stawienia się pasażera przy stanowisku firmy, a sam przejazd do Benidorm ma mieć maks. 4-5 przystanków. Przekonam się we wtorek czy tak faktycznie będzie i dam później znać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 27 Lis 2019 22:55 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Hej,
wczoraj wróciłem z Benidorm i mogę śmiało polecić przewoźnika Beniconnect. Po wylądowaniu udałem się do stanowiska tej firmy na poziomie -2. Już tam na mnie czekali i w ciągu dosłownie minuty jechaliśmy do Benidorm. Przejazd kosztował 15 EUR, a zajechałem szybciej, niż gdybym jechał taksówką. Było nas w sumie w busie 3 pasażerów - mój hotel w centrum miasta był drugim przystankiem. Jestem bardzo zadowolony z usługi i w maju ponownie skorzystam z usług tego przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 18 Lip 2021 19:31 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Hej
Jeśli szukacie połączenia do Benidorm - warto skorzystać z lokalnego przewoźnika ALSA. Rozkład znajdziecie tu: https://www.busbud.com/pl tu również możecie kupić bilety. Niestety przez stronę drożej :( Za dwie osoby płaciłam prawie 23 € (nie sprawdzałam jeszcze przewalutowania), a bilety kupione przez innych pasażerów u kierowcy (info z wczoraj) - 9.80 €.
Taka opcja dla tych, co chcą bezpośrednio dostać się do Benidorm. Odjazd poziom -2 z lotniska ALC, przystanek powrotny AV. de europa 8.
Dojazd około 55 minut.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 26 Sie 2021 01:17 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Cześć,

W zeszłym tygodniu wróciłem z Calpe i dojazd z lotniska jest jednym zdaniem mało komfortowy. Bezpośrednio jeździ kilka autobusów dziennie (ALSA), ale nie rozwiązuje to odlotów/przylotów rano, albo późnym wieczorem (koszt na stronie niecałe 10 EUR/os). Są też pociągi podmiejskie (https://www.tramalicante.es/page.php?idioma=_en), ale stacja jest daleko od centrum i nawet tam nie dotarliśmy.

Koniec końców, korzystaliśmy z transportu prywatnego Polaków którzy tam mieszkają i organizują też wycieczki po okolicach. Koszt ok 70 EUR, więc nie tanio, ale spod apartamentu na lotnisko o umówionej godzinie. Jakby ktoś potrzebował kontaktu to niech pisze PW, bo chyba zgodnie z regulaminem nie można zamieszczać reklam.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 03 Sty 2022 15:18 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 36
Czy ktoś może wie czy u kierowcy ALSA można kupić jeden bilet na trasę ALC - Calpe jeśli dany autobus jedzie tylko do Benidormu i tam trzeba się przesiąść na inny autobus do Calpe? Nie chcę kupować biletu przez ich stronę bo nie wiem na który autobus się wyrobię. Pytałem przewoźnika na FB ale odpowiedź jest niejasna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 08 Sty 2022 11:04 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 36
Sylwia napisał(a):
Odjazd poziom -2 z lotniska ALC


Teraz ALSA ma przystanki ma poziomie +2
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 12 Mar 2024 12:31 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Czy korzystał ktoś ostatnio z transferu do Benidorm oferowanego przez W6 (usługę wykonuje P-Airbus)?

Wygląda na fajną opcję - pod drzwi za 106zł RT. Poszukuję wygodnego transferu dla rodziców, bez kombinowania z przesiadkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group